Jedinečné vánoční kolekce pro dokonalou výzdobu

Vánoční kolekce

Také znáte ten pocit, když trávíte dlouhé hodiny hledáním doplňků, které by ladily k těm, které už máte doma? Jednou se vám nelíbí provedení jehličí, pak se zase o kousek liší barva nebo když už naleznete ten správný model, tak vám nevyhovuje velikost produktu. Slyšeli jste už o vánočních kolekcích?

Nakombinujte si vánoční girlandu, adventní věnec či malý vánoční stromek v květináči stejného druhu, jako je váš vánoční stromek v obýváku. Všechny jsou tvořeny jehličím stejného druhu a proto se nemůže stát, že byste museli někdy znovu dodatečně hledat části kolekce, která vám chybí. Kolekce vám zaručí, že pokud se vám líbí jedna část, budete milovat i zbytek. Můžete je doplnit moderním LED vánočním osvětlením Twinkly, stylovým kobercem pod stromeček nebo ozdobnými figurkami Mikuláše.

Vánoční kolekce 3D Smrk Alpský

Jednou z nejoblíbenějších kolekcí je vánoční výzdoba ve stylu 3D Smrku Alpského. Krátké tmavě zelené jehličí, které nerozeznáte od živého, se dokonale hodí do jakéhokoli prostoru. Vhodné jak do interiéru tak do exteriéru, stačí jen přidat pár ozdob ve vaší oblíbené barvě a dokonalá vánoční výzdoba je na světě. V našem e-shopu naleznete v této kolekci vánoční stromek 3D Smrk Alpský v různých výškách, vánoční girlandu, vánoční věnec, ale také mini vánoční stromek v květináči.

3D Borovice Himálajská – vyzdobte si dům v barvách skutečného lesa

Chcete si doma vytvořit atmosféru skutečného lesa a přitom nemít ani jedinou živou větvičku borovice? Přinášíme řešení, které váš obývací pokoj promění v lesní zátiší, ale s výhodou toho, že nebudete mít na podlaze spadané jehličí. Kolekce vánoční výzdoby, která se nese v duchu 3D Borovice Himálajské vás osloví hned na první pohled. Do této kolekce spadají vánoční girlandy, adventní věnce, mini stromky v květináči a samozřejmě dominanta vašeho obývacího pokoje, samotný velký vánoční stromek. Pokud vám nevadí utratit za výzdobu trochu víc, v nabídce najdete i FULL 3D stromek, který je pouhým okem k nerozeznání od skutečné borovice.

Pro milovníky jedliček je volba jasná – kolekce 3D Jedle Kavkazská

Přinesli jsme inspiraci pro lidi, kteří mají rádi smrky i borovice, ale nebojte se, nezapomněli jsme ani na zaryté fanoušky jedliček nebo lidi, kteří si bez jedličky v obýváku neumí ani představit Vánoce. V naší nabídce naleznete více kolekcí jedliček, ale absolutním bestsellerem je kolekce 3D Jedle Kavkazská. Světle zelená barva jehličí krásně vynikne uprostřed vší té vánoční výzdoby a proto u nás najdete například vánoční girlandu na okno, vánoční věnec na dveře nebo stůl a samozřejmě to nejlepší z celé kolekce, vánoční stromek 3D Jedlu Kavkazskou ve 3D a dokonce i FULL 3D  provedení.

Pro detailisty se najde i malý stromek v květináči 3D Mini Jedle v květináči, který je také v prodeji ve 3D nebo FULL 3D provedení. Jelikož má kavkazská jedle světlé jehličí, ať už ji ozdobíte v jakékoli barvě, nic s tím nezkazíte.


Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 30 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost. Pro hustší a reálnější vzhled je střed zahuštěný klasickým jehličím. Vybrat si můžete různé druhy a provedení stromků, ať už borovice, smrk nebo tradiční jedli.


Co takhle zkusit trochu netradičnější barvu? Vyplatí se nahlédnout na kolekci 3D Smrk Ledový

Prošli jsme si celou škálou zelené barvy, od té tmavé až po naprosto světlou, ale vy jste si stále nevybrali? Co takhle dát šanci ne tak úplně tradiční barvě, stříbrné? Stromečkům v této barvě se pomalu, ale jistě dostává více pozornosti a fanoušků. Touto netradiční kolekcí vyzdobíte kompletně vše, od parapetů, přes komodu, stůl až po vchodové dveře. 3D Smrk Ledový najdete v kategoriích vánoční girlandy, vánoční věnce, ale i umělé vánoční stromky. Svůj ledový vánoční stromek si můžete pořídit ve velikostní škále od 60 cm po 240 cm, také si můžete vybrat mezi 3D a FULL 3D provedením.

Jak už název prozrazuje, měli byste vědět, že k této kolekci se dokonale hodí „mrazivá“ vánoční výzdoba. Je na čase zdobit v barvách stříbrné, bílé a jemné zlaté. Ledová výzdoba se v dnešních dnech těší velké oblibě, a tedy chcete-li být moderní a styloví, vsaďte na vánoční kolekci 3D Smrk Ledový.

Královské Vánoce zaručí kolekce 3D Smrk Královský

Nesplnil se vám sen o zasněžených Vánocích? Nevadí! Máme tu pro vás zasněžený vánoční stromek 3D Smrk Královský. Umělé vánoční stromky s bílou sněhovou pokrývkou dokonale vytvoří pohádkovou atmosféru v každé domácnosti. Proto jsou také stále modernější a těší oblibě mezi zákazníky. Sníh nanášený nejnovějšími technologiemi působí realisticky a neopadává. Hledáte nízký vánoční stromek nebo právě naopak chcete aby se u vás vyjímal co nejvyšší stromek? Žádný problém! Vánoční stromky jsou v nabídce v různých výškách od 180cm do 240cm. Skvěle můžete do výzdoby zakomponovat i zmenšenou verzi – 3D stromek královský v květináči, který je dostupný ve velikostech od 60 do 100cm. Zasněženou vánoční idylku vytvoříte použitím stejně zasněženého věnce a vánoční girlandy z této kolekce.

Nezaměnitelná 3D Jedle Normandská

Pokud hledáte stromek, který bude vypadat jako byste ho právě přinesli z hory, ideální pro Vás je 3D Jedle Normandská. Elegantní vzhled stromku vytváří kombinované jehličí v tmavě zelené barvě. Do detailu je propracovaný i hnědý střed stromku, takže je k nerozeznání od živého. Jednoduše splňuje všechna kritéria pro dokonalý vánoční stromek. Pokud se stále neumíte rozhodnout, je dobré vědět, že tento typ stromku je v nabídce také v exkluzivní FULL 3D verzi.

Zde je jedlové jehličí tvořené výhradně 3D jehličím. Máte-li rády vše dotaženo do konce, je tu pro Vás girlanda a věnec se stejným tvarem a barvou jehličí. Stačí je nazdobit v podobném duchu jako stromeček a Vánoce mohou začít.

Autentický Smrk Stříbrný

Vánoční stromek, ale i věnec či girlanda v designu Smrku Stříbrného se vyznačují stříbrně zeleným jehličím, které tak znásobuje jejich autentičnost. Jehličí je tvořeno z PVC materiálu, ale i díky velkému počtu větviček tak stromek působí objemně. Je vhodný pro ozdoby všeho druhu. Chcete-li podtrhnout ledový tón, ozdobte jej bílými, zlatými stříbrnými nebo dokonce modrými ozdobami.


Bílé vánoční stromečky a zasněžené vánoční stromky

Bílé vánoční stromečky a zasněžené umělé vánoční stromky jsou horkou NOVINKOU sezóny 2019. S pomocí nejnovějších technologií jsou postupně na větvičky nebo celé stromy aplikované vrstvy umělého sněhu. Ten dokonale imituje reálný sníh. Takovým způsobem jsou aplikovány na klasické stromky a také na 3D stromky. Nejnovější systém aplikování zaručuje že sníh ze stromků neopadává. Při prvotním roztahování větviček dochází k uvolnění nezachycených částí sněhu. Díky naším stromečkem si ve Vaší domácnosti vytvoříte nepopsatelnou atmosféru zasněžených Vánoc.


3D Jedle Zasněžená s přírodními ozdobami

Tento stromek zaujme ty, kteří mají rády jednoduchost nebo je jen nebaví každý rok věšet vánoční ozdoby na stromeček. Větvičky jsou ozdobeny šiškami a plody cesmíny, takže stačí přidat světýlka a vánoční stromek je hotov. Zajímavý je celkový design stromku, který je vytvořen ze dvou typů jehličí. Uvnitř stromku je tmavší PVC jehličí a na koncích větviček bledší zasněžené jehličí, které imituje svěží výhonky. Stromeček s takovým netradičním vzhledem zaujme každého. Výzdobu můžete doplnit girlandou na okně nebo věncem na dveřích ze stejné kolekce. Skvělým tipem na vánoční stromek do menších prostor je 3D jedle zasněžená v květináči. Tímto stromečkem v rozměrech od 60 do 100cm vkusně vyzdobíte váš obývací pokoj, chodbu či komodu.

3D Jedle Smaragdová – stromek k nerozeznání od živého

Stromeček s originálním vzhledem a tmavozeleným jehličím, který jen těžko rozeznáte od živého. Ať už si vyberete z klasických nabízených velikostí nebo stromek v květináči, Váš domov doslova rozzáří. Realistické větvičky jsou tvořeny unikátním jehličím, díky kterému působí hustým dojmem. Pokud toužíte po přirozenosti ve vánoční výzdobě, pořiďte si z této kolekce i věnec a girlandu.

Kolekce Smrk Křišťálový

Pro ty, kteří hledají specifický vánoční stromek je zde Smrk Křišťálový. Chcete se vyhnout klasickým zeleným stromkům, ale zasněžené a bílé stromky nezapadají zcela do Vašeho vkusu? Právě tento typ stromku je zlatou střední cestou. Tmavě zelené PVC jehličí je jen jemně poseté sněhem a větvičky zdobí šišky a plody cesmíny. Je jedno, jakou barvu ozdob si zvolíte, na tomto stromku vynikne všechno. Pro vánoční výzdobu můžete použít jedinečný a exkluzivní věnec z této kolekce. Díky tomu, že je tak jako stromek ozdobený šiškami a lesními plody nemusíte jej více ozdobovat a je hned připraven zkrášlit prostor.

Moderní zasněžený Smrk Bílý

Celý rok se těšíte na zasněžené Vánoce, ale počasí nepřeje a sníh vidíte jen v pohádkách? Správnou volbou je pak Smrk Bílý, který k Vám vnese kousek zasněžených Vánoc. Smrkové větvičky jsou pokryty hustou vrstvou umělého sněhu. Pokud patříte mezi ty, kteří musí mít vyzdobený každý kout, pak Vás jistě potěší, že v této kolekci nabízíme také vánoční věnce a girlandy v různých rozměrech.

Nepřehlédnutelný 3D Smrk Robustní

U tohoto stromku už název mluví sám za sebe. Ti, kdo hledají majestátní vánoční stromeček si přijdou na své. Tento úžasně široký a mohutný stromek bude ve vašem obývacím pokoji jednoduše nepřehlédnutelný. Stromeček má dokonalý realistický vzhled a větvičky jsou na rozdíl od jiných stromků dvojnásobně hustší. Propracovaný hnědý střed je u tohoto stromku samozřejmostí. Najdete jej u nás v kategorii XL stromků. Tak jako stromek, nápadnou dekorací z této kolekce jsou i věnce a girlandy. Způsobů jak je použít je mnoho.

Krásnou vánoční atmosféru vytvoří girlandy naaranžované kolem vstupních dveří, na zábradlí balkonu nebo zdobící parapetu okna. Vánoční věnec má již své tradiční místo na dveřích. Tento typ stromku je výrazný svojí hustotou. Proto můžete zvolit snadný způsob výzdoby přidáním pár jednoduchých ozdob a vánočních světýlek, čímž necháte vyniknout krásu samotného stromku.

Nezapomeňte, nemusíte již ztrácet spoustu času hledáním samostatných kousků vánoční výzdoby, rozhlédněte se po našem e-shopu svetstromku.cz a vyberte si kompletně celou výzdobu, ze které se budete následně těšit mnoho let.


Také by vás mohlo zajímat:

Umělý vánoční stromeček

Jak na vánoční stromek, který s vámi přežije dekády?

Nechcete každý rok kupovat nový vánoční stromek? My vám poradíme, jak postupovat při výběru kvalitního vánočního stromku, jak se o něj správně starat a jak …

Vánoční stromky s LED osvětlením

Vánoční stromky s LED osvětlením, záruka moderních Vánoc

Každoroční vytahování z krabice a rozmotávání LED vánočního osvětlení a následné nekonečné omotávání vánočních světélek kolem stromku. Je vám …

Živý vánoční stromeček versus umělý stromek

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu …

Umělé vánoční stromky 3d nerozeznáte od těch živých

Ozdobený vánoční stromek je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Každý rok se však z tohoto důvodu uřízne až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že obvykle nejde o stromky z lesa.

Přejít do obchodu