Moderní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Svět Stromků / 23 srpna, 2020

Doba jde neustále kupředu a stejně postupují i ​​technologie, používané při výrobě moderních vánočních stromků. Díky těmto technologiím, už dávno nevypadají umělé stromky a jejich větvičky jako nastříhané kusy papíru. Moderní stromky mají větvičky odlity z gumy a je jich opravdu velmi těžké rozeznat od těch reálných.

Přečíst více »

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Svět Stromků / 23 června, 2020

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu. Pořídit si však živý vánoční stromeček, nebo naopak umělý? Který z nich je ekologičtější k přírodě? Který z nich je cenově dostupnější?

Přečíst více »

Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro rok 2020

Svět Stromků / 1 května, 2020

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace vánoční výzdoby.

Přečíst více »

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů tohoto roku

Svět Stromků / 17 dubna, 2020

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity v výzdobě klasických stromků ale i 3D vánočních stromků , na nadcházející Vánoce vždy v lednu na celosvětově největší vánoční výstavě ve Frankfurtu.    

Přečíst více »

Bílé vánoční stromečky – TOP 6 pro rok 2020

Svět Stromků / 14 září, 2020

Není to první rok, co se bílé vánoční stromečky staly hitem Vánoc. Jejich bílá pokrývka z nich dělá jedinečné stromky, které v našich domovech dosud neměli obdoby. Pomocí nejnovějších technologií je na povrch větviček, nebo jen na jejich konečky aplikovaná vrstva nehořlavého sněhu, díky čemuž neopadává.

Přečíst více »

Luxusní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Svět Stromků / 2 září, 2020

Mezi nejluxusnější stromky patří jednoznačně FULL 3D stromky, které se rok od roku těší větší oblibě. Nyní k nim však přibývá i absolutní novinka sezóny 2020 a to vánoční stromky s LED osvětlením.

Přečíst více »

Kdy postavit vánoční stromek?

Svět Stromků / 28 května, 2020

Ozdobený vánoční stromeček se stal na přelomu 18. a 19. století neodmyslitelným a bezpochyby tím nejkrásnějším symbolem vánoc. Od té doby nesmí chybět krásně ozdobený vánoční stromek v žádné domácnosti. Podle tradic, naši předkové stavěli vánoční stromeček na štědrý den, 24.12. dopoledne a na jeho zdobení se podílela celá rodina. Zdobení stromečku provázely vánoční koledy, příprava tradičních vánočních pochoutek a štědrovečerní večeře.

Přečíst více »

Co pod stromeček ? 10 skvělých typů na vánoční dárek

Svět Stromků / 16 května, 2020

I vám už došly nápady na vánoční dárky pod stromeček? Neustále přemýšlíte, čím obdarovat svou rodinu a blízké? My jsme se vám letošní výběr vánočních dárků rozhodli usnadnit a přinášíme vám 10 skvělých tipů na dárky, které vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři.

Přečíst více »

Nejkrásnější vánoční stromeček 2019

Svět Stromků / 4 dubna, 2020

Tak jako každý rok, i ten předchozí náš e-shop svetstromku.cz uspořádal oblíbenou soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček. Soutěž byla určena pro všechny ty, kteří si od nás zakoupili stromeček a poslali nám fotografii, svého už vyzdobeného vánočního stromku.

Přečíst více »

Jak se starat o živý vánoční stromek v květináči

Svět Stromků / 25 března, 2020

Vánoční stromeček v květináči se stal trendem posledních let a důstojnou alternativou řezaných či umělých vánočních stromků. Výhodou vánočního stromku v květináči je, že po skončení vánočních svátků vám může zdobit vaši zahradu a nemusíte ho vyhodit jako řezaný vánoční stromek.

Přečíst více »

10 tipů na netradiční , dřevěný vánoční stromek

Svět Stromků / 16 března, 2020

I vás už omrzel tradiční vánoční stromeček, ale nevíte místo něj najít vhodnou alternativu? Máme pro vás skvělý tip. S dřevěným vánočním stromkem svůj domov zaručeně zútulníte a oživíte. Přinášíme vám 10 inspirativních tipů, jak si takový stromek vyrobit. Stačí pouze dávka kreativity a šikovnosti

Přečíst více »

Moderní vánoční stromky – TOP 5 pro rok 2019

Svět Stromků / 15 srpna, 2019

Pokud hledáte moderní vánoční stromeček, tak jste na správném místě. Připravili jsme si pro Vás TOP 5 nejmodernějších vánočních stromků, které jsou horkými adepty na HIT sezóny 2019.

Přečíst více »

Luxusní vánoční stromky – TOP 5 pro rok 2019

Svět Stromků /

Máte rádi jedinečnost, kvalitu a luxus? Tak tady jste správně! Připravili jsme si pro Vás 5 nejluxusnějších vánočních stromků pro rok 2019, díky kterým vaše Vánoce budou mít nepopsatelnou atmosféru. Dami a pánové zde je máme:

Přečíst více »

Netradiční ozdoby na vánoční stromek

Svět Stromků / 23 května, 2019

Obchody a nákupní centra se prohánějí tím, který z nich je barevnější, nabízí více vánočních ozdob nebo různých vánočních dekoraci, vánočního osvětlení, a podobně. Co však kdybyste váš vánoční stromeček vyzdobili příští rok trochu jinak?Přečíst více »

Umělé vánoční stromky 3d nerozeznáte od těch živých

Svět Stromků / 22 května, 2019

Ozdobený vánoční stromeček je neodmyslitelným symbolem vánoc. Každý rok se však z tohoto důvodu spilia až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že obvykle nejde o stromky z lesa. Přečíst více »

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Svět Stromků /

Vánoce nám pomaličku již klepou na dveře a každá jedná z nás už pomaličku přemýšlí jaké vánoční ozdoby a dekorace použije na vánoční stromeček. Abychom Vám to usnadnili, tak jsme si připravili pro Vás trošku vánoční inspirace od našich zákaznic jako podle nich mají vypadat nejkrásnější vánočně stromky.

3D stromek Smrk Alpský 210 cm

Ozdobený umělý vánoční stromek 3D Smrk Alpský 180cm
Ozdobený umělý vánoční stromek 3D Smrk Alpský 180cm

Vánoční stromek laděný do především bílé barvy dokonale naladí zimní atmosféru. Přestože za okny nepadne ani jedna sněhová vločka, nevadí, protože na stromku mohou být vánoční ozdoby v podobě sněhových vloček. Působivé jsou světelné koule, které je možné dokonale sladit s nevšedními vánočními světýlky. Pokud by se vám vánoční stromeček zdál ještě málo výrazný, můžete jej zkrášlit ratanovým srdcem s fotkou celé rodiny.

3D stromek Smrk Italský 210 cm

ozdobený umělý vánoční stromek 1

Umělé vánoční stromky 3D jsou samy o sobě nádherné, však na kráse jim přidá nějaké zdobení. Pokud nefandíte světelným ozdobám, nevadí. Klidně můžete stromek obmotat světýlky, a pak mu dodat šmrnc bílými ozdobami v podobě písmen, sobů, hvězdiček, srdíček. Jedinečnost bílé barvy se dá rozbít ještě dekoracemi v bílo-hnědé barvě.

3D stromek Jedle Kanadská 210 cm

Vánoční stromky lze ladit i do jiných barev, jako je sněhově bílá. Pro milovníky růžového odstínu jsou připraveny drátěné i porcelánové banky. Pokud nejste příznivci vánočních motivů, jako jsou hvězdičky, srdíčka a sobi, sáhnout můžete po růžích. Vánoční ozdoby vyniknou i za tmy, stačí zvolit větší světýlka.


Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 15 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost…


Borovice Zasněžená 180cm

Vánoční atmosféru navodí vánoční stromeček s modro-stříbrnými ozdobami. V první řadě nainstalujte světýlka kolem stromku, pak na jednotlivé větvičky ukládejte modré, stříbrné i modro-stříbrné banky. Vůbec se nebojte rozličných velikostí. Vezměte pak pár mašliček a dejte třeba na čtyři až pět větviček. Špičku ozdobte stříbrnou hvězdou. Takový stromeček se vám natolik zalíbí, že byste si ho klidně nechali i po celý rok jako pýchu obývacího pokoje.

Borovice Stříbrná 220cm

Pokud se řeknou Vánoce, zřejmě si jako první představíte bílou a červenou barvu. I v takovém duchu se mohou nést umělé vánoční stromky. Zvolte netradiční podlouhlé světýlka. Vánoční ozdoby nemusí být jen porcelánové. Elegantní jsou také umělé. Vůbec se nebojte motivů a sáhněte po sovička, sněhuláka, středcích, hvězdičkách, stromků a podobně. Červená je i vánoční hvězda. Sehnat se dají její umělé květiny, kterými také ozdobíte vánoční stromeček.

Borovice Stříbrná 220cm

Doslova nadčasové jsou obehnané zlatou organzu. Doprostřed dejte velkou ratanovou hvězdu, a potom na větvičky zavěste zlaté a bílé banky, bílé květy, zlaté srdíčka a podobně. Jelikož už máte organzu, namísto klasických žárovek zvolte podlouhlé svíčky, které dodají stromečku šmrnc.

Borovice Stříbrná 180cm

Ozdoby na vánoční stromeček mohou být sladěny pouze do jedné barvy. Populární je letošní sezónu bílá, která je nenápadná, ale přitom nevšední. Stromek tím výrazně nenaruší interiér, ale zároveň se stane jeho pýchou. Vánoční stromek borovice vypadá skvostně, pokud na něj dáte bílé banky, hvězdičky, motýlky a srdíčka.

Borovice Přírodní 250 cm

Ozdobený umělý vánoční stromek Borovice Přírodní 250cm
Ozdobený umělý vánoční stromek Borovice Přírodní 250cm

Bílá k Vánocům jednoznačně patří. Vánoční stromky sladěné čistě do bílé a přírodní barvy vypadají unikátní. Vysokou borovici můžete ozdobit LED světýlky s chladným svícením. Pak stačí pověsit na větvičky bílé banky, mašličky z juty a nesmí chybět ani hlava Santa Clause. Sehnat se dají i různé nápisy, které zavěsíte na stromeček, třeba Veselé Vánoce.

Borovice Stříbrná 180 cm

ozdobený umělý vánoční stromek Borovice Stříbrná bílými vánočními květy.
Ozdobený umelý vánoční stromek Borovice Střibrná 180cm

Stříbrno-modrá kombinace nezklame. Jakmile večer zhasnete hlavní světlo, rozsvítíte modré svíčky, a tím navodíte tu správnou vánoční atmosféru. Modré vánoční světýlka jsou vskutku originální. Stačí je doplnit bílými mašličkami, které si zvládnete vyrobit i sami z organzy. Nezapomeňte ani na detaily, například v podobě keramického srdíčka s nápisem Veselé Vánoce. A nahoře na stromku nemusíte mít tradičně hvězdu, klidně na špičku přivažte obrovskou bílou mašli.

Borovice stříbrná s krystalem ledu 220cm

Ozdobený umelý vánoční stromek Borovice Střibrná s krystaly ledu 180cm do bílé barvy.
Ozdobený umelý vánoční stromek Borovice Střibrná s krystaly ledu 180cm

Klasické umělé vánoční stromky

Klasické umělé vánoční stromky z PVC větviček se těší stále velké oblibě. Tyto kvalitní stromky mají rozmanitý dizajn a jsou vyrobeny z nehořlavých PVC materiálů. Klasické vánoční stromky nabízíme v různých barevných variacích…


3d stromeček Smrk Alpský 240 cm

Ozdobený umělý vánoční 3D stromek Smrk Alpský do zlata .
Ozdobený umělý vánoční stromek 3D Smrk Alpský 240cm

Zlatá a stříbrná. To jsou dvě barvy, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Vánoční stromek ozdobte květinami z rostliny zvané Vánoční hvězda. Sehnat se dají tyto květiny umělé a v různých odstínech, nejen v tradiční červené. Dokola dejte stříbrný řetěz a zdobení završte stříbrnými a zlatými koulemi. Jakmile rozsvítíte světýlka, stříbrná a zlatá vytvoří neskutečný efekt.

3d stromeček Smrk Alpský 240 cm

Ozdobený umělý vánoční stromek 3D Smrk Alpský 240cm do zlato červené barvy .
Ozdobený umělý vánoční stromek 3D Smrk Alpský 240cm

Říkáte si, že červená a zelená k sobě vůbec neladí? Pak jste na omylu. Červené banky různých druhů narušte kontrastem zelených. Světýlka zvolte spíše do žlutého odstínu, ale nevylučuje se, že by vánočnímu stromečku neslušeli i LED světýlka. Všechny druhy umělých vánočních stromků najdete v našem eshopu svetstromku.cz .

Mohly by vás také zajímat články:

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro rok 2020

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace…

Moderní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Doba jde neustále kupředu a stejně postupují i ​​technologie, používané při výrobě moderních vánočních stromků. Díky těmto technologiím, už dávno nevypadají umělé stromky a jejich větvičky jako nastříhané kusy papíru…

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity…

Luxusní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Mezi nejluxusnější stromky patří jednoznačně FULL 3D stromky, které se rok od roku těší větší oblibě. Nyní k nim však přibývá i absolutní novinka sezóny 2020 a to vánoční stromky s LED osvětlením…

Ozdobené vánoční stromky

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Abychom Vám to usnadnili na Vánoce, tak jsme si připravili pro Vás trošku vánoční inspirace od našich zákaznic jako podle nich mají vypadat nejkrásnější vánočně stromky…

Bílé vánoční stromečky – TOP 6 pro rok 2020

Není to první rok, co se bílé vánoční stromečky staly hitem Vánoc. Jejich bílá pokrývka z nich dělá jedinečné stromky, které v našich domovech dosud neměli obdoby. Pomocí nejnovějších technologií je na povrch větviček…

Chcete umělý vánoční stromeček? Vybírat si budete mezi 2D a 3D variantou

Svět Stromků /

Dávno jsou pryč doby, kdy umělý vánoční stromeček vůbec nepřipomínal ten živý. Výrobci totiž zapracovali na výrobních technologiích a začali vytvářet věrné kopie reálných smrků, borovic a jedli . Větvičky jsou hustě vrstvené, a tím pádem vánoční stromeček vypadá vskutku velkolepě a bohatě. Jehličí se vyrábí buď z polyetylenu (PE), nebo polyvinylchloridu (PVC). Současný trh navíc nabízí několik variant, které se liší typem jehličí. Jaký je rozdíl mezi 2D a 3D vánočním stromečkem?

Přečíst více »

Osviťte si letos stromeček netradičně

Svět Stromků / 15 září, 2018

Světýlka k Vánocům patří. Nemusíte mít zrovna okázale osvětlený celý dům jako z amerického filmu, ale aspoň na stromečku by být měla. Letos však můžete zvolit jiná než obvykle a nechat stromeček rozsvítit originálním způsobem. Máme pro vás pár tipů pro inspiraci.Přečíst více »

PRODEJ STROMKŮ SPOUŠTÍME ZNOVU V SRPNU!!!
Děkujeme za Vaši přízeň v roku 2020.
x