TOP 10 – Moderní vánoční stromky pro letošní rok

Svět Stromků / 5 září, 2022

Toužíte nejen po pěkném, ale také moderním vánočním stromku? Současnými trendy jsou 3D vánoční stromky s již připevněným LED osvětlením, vánoční stromky specifické barvy a v neposlední řadě zasněžené, bílé vánoční stromky.

Přečíst více »

TOP 10 – Luxusní vánoční stromky pro letošní rok

Svět Stromků / 30 srpna, 2022

Jako každý rok, i tento vám přinášíme exkluzivní seznam luxusních vánočních stromků, které jsou určeny pro ty nejnáročnější zákazníky. Každý chce, aby se mu doma vyjímal krásný, mohutný, realistický vánoční stromeček, který bude k nerozeznání od živého. Přesně takové stromky naleznete v tomto článku.

Přečíst více »

Kdy začína prodej vánočních stromků?

Svět Stromků / 7 července, 2022

Zdá se vám, že je na přemýšlení o koupi vánočního stromku ještě brzy? Omyl! Prodej vánočních stromků začíná už v září a my vám prozradíme, proč s koupí vánočního stromku už víc nečekat. Rovněž vás provedeme různými druhy stromků a pomůžeme vám vyřešit dilema „živý nebo umělý“.

Přečíst více »

TOP 10 vánoční koledy

Svět Stromků / 5 prosince, 2023

Nedílnou součástí vánočních svátků jsou vánoční koledy, tedy písně s vánoční tématikou. Připomínají nám význam vánočních svátků a pomáhají nám spojit se s těmito důležitými hodnotami. My jsme pro vás sesbírali ty nejznámější klasické koledy, bez kterých si Vánoce ani neumíme představit.

Přečíst více »

Recepty na vánoční cukroví moderní hospodyňky

Svět Stromků / 30 listopadu, 2023

Vánoční cukroví k Vánocům prostě patří a zaručeně se nenajde ani jedna domácnost, která by na vánočním stole neměla chutné, sladké dobroty. My jsme pro vás sepsali ty nejlepší recepty na vánoční cukroví, na kterých si pochutná celá rodina. Nejlepší vánoční cukroví, nemusí být ovšem pouze tradiční vánoční cukroví, které známe od našich babiček, ač se jimi samozřejmě můžeme inspirovat. Dnes je velmi oblíbené i zdravé vánoční cukroví, bezlepkové vánoční cukroví či veganské vánoční cukroví.

Podívejte se spolu s námi na ty nejlepší recepty na vánoční cukroví.

Přečíst více »

Vánoční přání – TOP 50

Svět Stromků / 28 listopadu, 2023

Vánoční přání na pohlednicích či vánoční sms přání potěší snad každého z nás. Pocit, že na nás někdo myslí i během nejkrásnějších svátků v roce zahřeje na duši a dokáže znásobit krásnou vánoční atmosféru. Potěšte letos své blízké i vy a pošlete jim vánoční přání od srdce.

My jsme pro vás sesbírali nejlepší vánoční přání, kterými zaručeně obveselíte svou rodinu, přátele i známé.

Přečíst více »

Nejkrásnější vánoční pohádky, nejen pro děti

Svět Stromků / 21 listopadu, 2023

Ty nejkrásnější vánoční pohádky a vánoční filmy jednoduše k Vánocům patří. Určitě s námi budete souhlasit, že takové vánoční pohádky a filmy si s radostí vzhlédnu nejen děti, ale i dospěláci. Vždyť všichni máme přece rádi šťastné konce. Vánoční pohádky pro děti i dospělé jsou během Vánoc snad na každém televizním programu, ale stejně se můžete podívat na pohádky a vánoční filmy online. My vám přinášíme nejlepší vánoční filmy a pohádky, se kterými budou vaše Vánoce zaručeně pohádkové.

Přečíst více »

Tradiční vánoční jídlo a vánoční cukroví na štědrovečerním stole

Svět Stromků /

Štědrá večeře je tradičním zvykem 24. prosince, večer před příchodem Ježíše Krista. Během tohoto dne dodržuje většina věřících přísný půst se střídmým stravováním a bez masitých pokrmů. Slavnostní štědrá večeře obsauje vánoční pokrmy, které se mohou v různých regionech Čech lišit stejně jako vánoční zvyky. My vám představíme tradiční vánoční pokrmy, která na štědrovečerním stole nesmí chybět.

Přečíst více »

5 tipů na vánoční dekorace na stůl

Svět Stromků / 14 listopadu, 2023

Vánoční stolování se nám pojí se Štědrým dnem už odnepaměti. Zdobení vánočního stolu může být zábavným a kreativním způsobem, jak do vašeho domova vnést sváteční náladu. Se správnými dekoracemi můžete vytvořit dokonalou atmosféru, díky které se vaší hosté budou cítit vítáni a natěšeni na sváteční sezónu. Proto se jistě ptáte, jak prostřít vánoční stůl tak, aby krásně doplňoval vánoční nádech ve vašem obýváku. V tomhle článku se dozvíte, jaké barvy dominují na vánočních stolech, jak poskládat ubrousek na vánoční stůl a nebo taky jak celkově ozdobit vánoční stůl.

Přečíst více »

TOP 10 – nejlepší vánoční písničky všech dob

Svět Stromků /

I vy patříte k milovníkům Vánoc, kteří si pouštějí vánoční písničky už od konce října? Vánoční písně vám dokážou navodit neskutečně příjemnou, vánoční atmosféru a vykouzlit úsměv na tváři. Většina interpretů má ve svém repertoáru alespoň jednu vánoční písničku, avšak ne z každé se stane hit. My vám přinášíme seznam 10 nejoblíbenějších vánočních písniček všech dob, bez kterých si Vánoce neumíme představit. Najdete mezi nimi vánoční písničky české a taky vánoční písničky anglické. Pojďte si je poslechnout s námi!

Přečíst více »

5 tipů jak si ozdobit vánoční věnec

Svět Stromků / 10 listopadu, 2023

Vánoční věnec na dveře nebo stůl je skvělou dekorací, která dotvoří celkovou vánoční atmosféru a má vícero využití. Můžete ho jednoduše položit na stůl nebo ho zkrátka pověsit nad krb, na stěnu nebo taky na vchodové dveře. Pokud si nejste jisti, jak z obyčejného zeleného věnce, vytvořit opravdu originální dekoraci, nebo stylově ozdobit vánoční věnec bílý, nechte se inspirovat námi. Zde máte naše vánoční věnce inspirace, které vás jistě nadchnou.

Přečíst více »

Objevte jedinečné gigantické a nadrozměrné umělé vánoční stromky.

Svět Stromků / 7 listopadu, 2023

Blíží se čas Vánoc a vy hledáte vánoční stromeček, který přitáhne pozornost a perfektně zapadne do velkých reprezentativních prostorů nebo interiérů s vysokými stropy? Máme pro vás řešení. Vyberte si z naší nabídky nadrozměrných a gigantických stromků, kde naleznete umělý vánoční stromek podle vašich představ.

Přečíst více »

Novinky 2023 – stylové vánoční stromky pro každého

Svět Stromků / 2 listopadu, 2023

Během Vánoc už od nepaměti naše domovy zdobí tradiční vánoční stromky. Chcete aby ve vašem interiéru zazářil moderní a stylový stromek, který vnese kromě vánoční atmosféry i nádech elegance?

Přečíst více »

TOP 10 – bílé a zasněžené vánoční stromky pro letošní rok

Svět Stromků / 23 října, 2023

Bílé a zasněžené stromky přitahují v posledních letech největší pozornost. Zasněžené Vánoce často zůstávají nesplněným snem, tak proč si ho nesplnit právě takhle?

Přečíst více »

Netradiční adventní věnec – jak jej vyrobit?

Svět Stromků / 17 října, 2023

Adventní věnec je nejznámějším symbolem adventu a nesmí chybět v žádné domácnosti. Adventní věnce nemusí být vůbec fádní, protože si jej můžete vyrobit z různých materiálů. Netradiční adventní věnec zaručeně ozvláštní vaši domácnost, proto nemusíte zůstat pouze u tradičních věnců z chvojí a svíček. Netradiční adventní věnce si nacházejí stále více příznivců a my vám přinášíme inspirace na adventní věnec na dveře a adventní věnec na stůl, které budou stylové a nepřehlédnutelné. Jak vyrobit adventní věnec se dočtete v následujících řádcích.

Přečíst více »

Vánoční tvoření s dětmi

Svět Stromků / 11 října, 2023

Přemýšlíte, jak si obohatit tyhle Vánoce? Do čeho nového se pustit, co by vás pořádně chytlo? Zkuste vánoční tvoření a klidně si k tomu přizvěte i svoje děti. Můžete spolu prožít nádherné chvíle a spolu vytvořit množství ozdob a dekorací z papíru, šišek nebo korálků. Takhle zabijete dvě mouchy jednou ránou, nakolik všichni víme, že děti v období Vánoc bývají neposedné a musí být pořád nějak zaměstnávány. Nemohou se dočkat, až jim Ježíšek přinese množství dárečků a proto mají pořád až moc energie.

Přečíst více »

Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

Svět Stromků / 3 října, 2023

I vy si každý rok lámete hlavu nad tím, jaké dárky k Vánocům pořídíte pro své nejbližší a už vám docházejí nápady na originální dárky? Nabízíme vám zajímavé tipy na vánoční dárky pro celou rodinu, které vám usnadní rozhodování a zaručeně vaše blízké potěší. V našem článku naleznete skvělé tipy na vánoční dárky pro maminku, manželku, vánoční dárky pro děti, ale i ostatní členy rodiny.

Přečíst více »

Vánoce – odkud se vzali?

Svět Stromků / 26 září, 2023

Vánoce jsou jedním z nejdůležitějších a nejradostnějších svátků v roce a slaví se po celém světě. Pro mnoho lidí jsou časem setkání rodiny, lásky a klidu. K Vánocím se vážou i různé zvyky a tradice. Zamysleli jste se někdy, kde se vzali? V článku naleznete zajímavosti o Vánocích, o kterých jste možná ani netušili.

Přečíst více »
VELKÝ PŘEDVÁNOČNÍ VÝPRODEJ
Slevy až do 55%, pouze do vypršení časomíry
x