TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromek 21. století

Svět Stromků / 10 srpna, 2021

TWINKLY je inteligentní, revoluční LED osvětlení, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější barevné kombinace a dokonalou světelnou show, si stačí jen zapnout bluetooth a připojit svůj smartphone ke smart adaptéru přes bezplatnou mobilní aplikaci Twinkly.  Dech beroucí světelné hry zaručeně přinesou radost celé vaší rodině.

Přečíst více »

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Svět Stromků / 23 června, 2020

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu. Pořídit si však živý vánoční stromeček, nebo naopak umělý? Který z nich je ekologičtější k přírodě? Který z nich je cenově dostupnější?

Přečíst více »

Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro rok 2020

Svět Stromků / 1 května, 2020

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace vánoční výzdoby.

Přečíst více »

Umělé vánoční stromky 3d nerozeznáte od těch živých

Svět Stromků / 22 května, 2019

Ozdobený vánoční stromek je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Každý rok se však z tohoto důvodu uřízne až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že obvykle nejde o stromky z lesa.

Přečíst více »

Umělý vánoční stromek je ekologičtější rozhodnutí

Svět Stromků / 17 října, 2021

Jde o přístup k moderní životní filozofii, životnímu stylu. Použijeme množství jednorázových plastových tašek, nebo hodíme do auta několik opakovaně použitelných nákupních tašek? Kupujeme si čističe vody do našich domovů, nebo si nosíme domů plastové lahve v přepravkách, které vyhodíme (i když jsou recyklovatelné)? Okna si v létě otevíráme, když se v noci ochladí, a zavíráme je přes den, nebo svoje domovy neustále klimatizujeme? Kupujeme umělý vánoční stromek, který si každým rokem ozdobíme jinak, nebo každým rokem očekáváme, aby pro naše potěšení pokáceli živý strom? 

Přečíst více »

Moderní vánoční stromky – TOP 10 pro rok 2021

Svět Stromků / 11 října, 2021

Jako všechno ostatní i umělé vánoční stromky podléhají trendům. Všichni chtějí mít doma moderní vánoční stromky, které rozzáří jejich domovy. Každoročně jsou vytvářené nové technologie, které zajišťují jejich co nejrealističtější provedení. Díky nim už umělé vánoční stromky nevypadají jako umělé a v mnohých případech jsou k nerozeznání od těch živých.

Přečíst více »

5 výhod umělých stromků, které vás navždy přesvědčí

Svět Stromků / 4 října, 2021

Umělý vánočný stromek, nebo raději živý? Pokud si i vy každoročně kladete stejnou otázku a nemůžete se rozhodnout, jaký typ vánočního stromku si pořídit, pojďte se spolu s námi podívat na výhody, které vám koupě umělého stromku přinese.

Přečíst více »

Bílé vánoční stromky – TOP 7 pro rok 2021

Svět Stromků / 27 září, 2021

Každý z nás chce mít doma během Vánoc pohádkově zimní atmosféru. Zasněžené a bílé vánoční stromky se proto těší rok od roku větší oblibě.

Zasněžené vánoční stromky s realistickou pokrývkou umělého sněhu jsou vyráběné pomocí nejnovějších technologií, díky čemuž působí neuvěřitelně přirozeně. Tento bílý vánoční stromek, jehož krásu už stačí podtrhnout pouze pár stylovými ozdobami, se stane zaručeně klenotem každé místnosti.

Přečíst více »

Jak na vánoční stromek, který s vámi přežije dekády?

Svět Stromků / 13 září, 2021

Nechcete každý rok kupovat nový vánoční stromek? My vám poradíme, jak postupovat při výběru kvalitního vánočního stromku, jak se o něj správně starat a jak ho skladovat. Díky našim radám s vámi váš stromek dokáže přežít i celý život.

Přečíst více »

Vánoce 2021: Co bude v módě a co už je dávno passé?

Svět Stromků / 6 září, 2021

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový a pěkný, přinášíme vám několik typů na trendy a moderní vánoční výzdobu.

Přečíst více »

Klasický, zasněžený nebo 3D: Jak si vybrat vánoční stromek vašich snů

Svět Stromků / 30 srpna, 2021

Rozhodli jste se pro koupi umělého vánočního stromku, ale nevíte, jak si vybrat ten správný? My vám přiblížíme benefity jednotlivých typů umělých vánočních stromků, poukážeme na rozdíly mezi nimi a představíme nejoblíbenější modely.

Přečíst více »

Kdy je ten správný čas na koupi vánočního stromku?

Svět Stromků / 23 srpna, 2021

Také vy patříte k lidem, kteří nechávají koupi vánočního stromku na poslední chvíli? Nebo naopak, řešíte pořízení vánočního stromku v dostatečném časovém předstihu? Pokud patříte k první skupině, vězte, že pokud chcete mít skutečně pěkný vánoční stromek, je potřebné se po něm poohlédnout mnohem dříve, než si myslíte.

Přečíst více »

Vánoční stromky s LED osvětlením, záruka moderních Vánoc

Svět Stromků / 16 srpna, 2021

Každoroční vytahování z krabice a rozmotávání LED vánočního osvětlení a následné nekonečné omotávání vánočních světélek kolem stromku. Je vám to povědomé? Přestože stavění a zdobení vánočního stromku je velmi pěkná rodinná tradice, my vám přinášíme skvělý tip, jak si je ještě víc zpříjemnit.

Přečíst více »

Připravte se na Vánoce v předstihu: Na co byste měli myslet?

Svět Stromků / 2 srpna, 2021

Svět se neustále mění. Týká se to i různých oblastí našeho života. Ty největší z nich přicházejí hlavně začátkem nového roku a na Vánoce. Loňské svátky však byly jiné než předešlé. Museli jsme se vzdát setkání s rodinou i přáteli. Mnozí z nás je tak neprožili šťastně ani vesele. Přinášíme vám proto několik tipů, které vám pomohou prožít letošní Vánoce v klidu a harmonii.

Přečíst více »

Bílé vánoční stromečky – TOP 6 pro rok 2020

Svět Stromků / 14 září, 2020

Není to první rok, co se bílé vánoční stromečky staly hitem Vánoc. Jejich bílá pokrývka z nich dělá jedinečné stromky, které v našich domovech dosud neměli obdoby. Pomocí nejnovějších technologií je na povrch větviček, nebo jen na jejich konečky aplikovaná vrstva nehořlavého sněhu, díky čemuž neopadává.

Přečíst více »

Luxusní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Svět Stromků / 2 září, 2020

Mezi nejluxusnější stromky patří jednoznačně FULL 3D stromky, které se rok od roku těší větší oblibě. Nyní k nim však přibývá i absolutní novinka sezóny 2020 a to vánoční stromky s LED osvětlením.

Přečíst více »

Moderní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Svět Stromků / 23 srpna, 2020

Doba jde neustále kupředu a stejně postupují i ​​technologie, používané při výrobě moderních vánočních stromků. Díky těmto technologiím, už dávno nevypadají umělé stromky a jejich větvičky jako nastříhané kusy papíru. Moderní stromky mají větvičky odlity z gumy a je jich opravdu velmi těžké rozeznat od těch reálných.

Přečíst více »

Kdy postavit vánoční stromek?

Svět Stromků / 28 května, 2020

Ozdobený vánoční stromeček se stal na přelomu 18. a 19. století neodmyslitelným a bezpochyby tím nejkrásnějším symbolem vánoc. Od té doby nesmí chybět krásně ozdobený vánoční stromek v žádné domácnosti. Podle tradic, naši předkové stavěli vánoční stromeček na štědrý den, 24.12. dopoledne a na jeho zdobení se podílela celá rodina. Zdobení stromečku provázely vánoční koledy, příprava tradičních vánočních pochoutek a štědrovečerní večeře.

Přečíst více »

Co pod stromeček ? 10 skvělých typů na vánoční dárek

Svět Stromků / 16 května, 2020

I vám už došly nápady na vánoční dárky pod stromeček? Neustále přemýšlíte, čím obdarovat svou rodinu a blízké? My jsme se vám letošní výběr vánočních dárků rozhodli usnadnit a přinášíme vám 10 skvělých tipů na dárky, které vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři.

Přečíst více »

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů tohoto roku

Svět Stromků / 17 dubna, 2020

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity v výzdobě klasických stromků ale i 3D vánočních stromků , na nadcházející Vánoce vždy v lednu na celosvětově největší vánoční výstavě ve Frankfurtu.    

Přečíst více »

Nejkrásnější vánoční stromeček 2019

Svět Stromků / 4 dubna, 2020

Tak jako každý rok, i ten předchozí náš e-shop svetstromku.cz uspořádal oblíbenou soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček. Soutěž byla určena pro všechny ty, kteří si od nás zakoupili stromeček a poslali nám fotografii, svého už vyzdobeného vánočního stromku.

Přečíst více »

Jak se starat o živý vánoční stromek v květináči

Svět Stromků / 25 března, 2020

Vánoční stromeček v květináči se stal trendem posledních let a důstojnou alternativou řezaných či umělých vánočních stromků. Výhodou vánočního stromku v květináči je, že po skončení vánočních svátků vám může zdobit vaši zahradu a nemusíte ho vyhodit jako řezaný vánoční stromek.

Přečíst více »

10 tipů na netradiční , dřevěný vánoční stromek

Svět Stromků / 16 března, 2020

I vás už omrzel tradiční vánoční stromeček, ale nevíte místo něj najít vhodnou alternativu? Máme pro vás skvělý tip. S dřevěným vánočním stromkem svůj domov zaručeně zútulníte a oživíte. Přinášíme vám 10 inspirativních tipů, jak si takový stromek vyrobit. Stačí pouze dávka kreativity a šikovnosti

Přečíst více »

Moderní vánoční stromky – TOP 5 pro rok 2019

Svět Stromků / 15 srpna, 2019

Pokud hledáte moderní vánoční stromeček, tak jste na správném místě. Připravili jsme si pro Vás TOP 5 nejmodernějších vánočních stromků, které jsou horkými adepty na HIT sezóny 2019.

Přečíst více »

Luxusní vánoční stromky – TOP 5 pro rok 2019

Svět Stromků /

Máte rádi jedinečnost, kvalitu a luxus? Tak tady jste správně! Připravili jsme si pro Vás 5 nejluxusnějších vánočních stromků pro rok 2019, díky kterým vaše Vánoce budou mít nepopsatelnou atmosféru. Dami a pánové zde je máme:

Přečíst více »

Netradiční ozdoby na vánoční stromek

Svět Stromků / 23 května, 2019

Obchody a nákupní centra se prohánějí tím, který z nich je barevnější, nabízí více vánočních ozdob nebo různých vánočních dekoraci, vánočního osvětlení, a podobně. Co však kdybyste váš vánoční stromeček vyzdobili příští rok trochu jinak?Přečíst více »

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Svět Stromků / 22 května, 2019

Vánoce nám pomaličku již klepou na dveře a každá jedná z nás už pomaličku přemýšlí jaké vánoční ozdoby a dekorace použije na vánoční stromeček. Abychom Vám to usnadnili, tak jsme si připravili pro Vás trošku vánoční inspirace od našich zákaznic jako podle nich mají vypadat nejkrásnější vánočně stromky.

Přečíst více »

Chcete umělý vánoční stromeček? Vybírat si budete mezi 2D a 3D variantou

Svět Stromků /

Dávno jsou pryč doby, kdy umělý vánoční stromeček vůbec nepřipomínal ten živý. Výrobci totiž zapracovali na výrobních technologiích a začali vytvářet věrné kopie reálných smrků, borovic a jedli . Větvičky jsou hustě vrstvené, a tím pádem vánoční stromeček vypadá vskutku velkolepě a bohatě. Jehličí se vyrábí buď z polyetylenu (PE), nebo polyvinylchloridu (PVC). Současný trh navíc nabízí několik variant, které se liší typem jehličí. Jaký je rozdíl mezi 2D a 3D vánočním stromečkem?

Přečíst více »

Osviťte si letos stromeček netradičně

Svět Stromků / 15 září, 2018

Světýlka k Vánocům patří. Nemusíte mít zrovna okázale osvětlený celý dům jako z amerického filmu, ale aspoň na stromečku by být měla. Letos však můžete zvolit jiná než obvykle a nechat stromeček rozsvítit originálním způsobem. Máme pro vás pár tipů pro inspiraci.Přečíst více »