TOP 10 – Moderní vánoční stromky pro letošní rok

Svět Stromků / 5 září, 2022

Toužíte nejen po pěkném, ale také moderním vánočním stromku? Současnými trendy jsou 3D vánoční stromky s již připevněným LED osvětlením, vánoční stromky specifické barvy a v neposlední řadě zasněžené, bílé vánoční stromky.

Přečíst více »

TOP 10 – Luxusní vánoční stromky pro letošní rok

Svět Stromků / 30 srpna, 2022

Jako každý rok, i tento vám přinášíme exkluzivní seznam luxusních vánočních stromků, které jsou určeny pro ty nejnáročnější zákazníky. Každý chce, aby se mu doma vyjímal krásný, mohutný, realistický vánoční stromeček, který bude k nerozeznání od živého. Přesně takové stromky naleznete v tomto článku.

Přečíst více »

Kdy začína prodej vánočních stromků?

Svět Stromků / 7 července, 2022

Zdá se vám, že je na přemýšlení o koupi vánočního stromku ještě brzy? Omyl! Prodej vánočních stromků začíná už v září a my vám prozradíme, proč s koupí vánočního stromku už víc nečekat. Rovněž vás provedeme různými druhy stromků a pomůžeme vám vyřešit dilema „živý nebo umělý“.

Přečíst více »

TOP 15 tipů pro nejlepší vánoční filmy

Svět Stromků / 23 listopadu, 2022

I vy milujete vánoční filmy a neumíte si bez nich představit období Vánoc? Všechny televizní pořady jsou v předvánočním a vánočním období zahlceny filmy s vánoční tématikou a rovněž si umíte prohlédnout i vánoční filmy online. My jsme pro vás připravili seznam 15 nejoblíbenějších vánočních filmů, které vás zaručeně naladí na správnou, vánoční atmosféru.

Přečíst více »

Malé vánoční stromky: kde je umístit?

Svět Stromků / 15 listopadu, 2022

Vánoce nemusí být výhradně o velkých a mohutných vánočních stromcích. Ne každý má dostatek prostoru na tak velký stromek a pro tento případ je skvělou alternativou stromek menších rozměrů. Malé vánoční stromky nezaberou mnoho místa, vnesou do vaší domácnosti nádech Vánoc a potěší každého, kdo Vánoce radostně očekává. Jaké jsou výhody malých stromků a na jaká místa je umístit?

Přečíst více »

Jak si vyrobit vánoční stromeček z papíru

Svět Stromků / 8 listopadu, 2022

Pro všechny kreativní a tvůrčí, jsme připravili několik jednoduchých návodů, jak si vyrobit vánoční stromeček z papíru. Tuto inspirativní aktivitu můžete realizovat spolu s vašimi dětmi a zaručujeme vám, že se u ní zabavíte. Své skvostné výtvory můžete následně použít jako ozdoby na vánoční stromek nebo dekoraci na poličku.

Přečíst více »

Jak nakreslit vánoční stromeček

Svět Stromků / 4 listopadu, 2022

Určitě nejeden z vás vymýšlí během dlouhých zimních večerů aktivity pro své ratolesti. Zkuste proto své děti naučit, jak nakreslit vánoční stromeček a stravte tak spolu kreativní chvilky. Kreslený vánoční stromeček je v celku jednoduchá aktivita, která zabaví celou rodinu.

Přečíst více »

Nejkrásnější vánoční trhy v Česku

Svět Stromků / 31 října, 2022

Patříte mezi milovníky Vánoc a neodpustíte si každoroční návštěvu vánočních trhů? Vánoční trhy dýchají neuvěřitelnou, pohádkově vánoční atmosférou ak předvánočnímu období jednoduše patří. My vám přinášíme tipy na ty nejkrásnější vánoční trhy v Čechách, které se opravdu vyplatí navštívit.

Přečíst více »

3 nápady, jak vyrobit vánoční mašle na stromeček

Svět Stromků / 25 října, 2022

Omrzely vás už vaše ozdoby na vánoční stromeček? Nemusíte hned kupovat nové, vyrobte si vlastní! Zkuste si vyrobit vánoční mašle na stromeček, které zaručeně oživí vaši vánoční výzdobu. Nejedná se o nic náročného. Postačí vám stuhy libovolné šířky, barvy a materiálu, nůžky, pevná nit, případně tavná pistole. Samozřejmě vítaná je i alespoň jaká-taková dovednost a kreativita. My vám přinášíme 3 nápady, jak si takové vánoční mašle jednoduše vyrobit.

Přečíst více »

TOP 10 – Nejkrásnější vánoční stromky od našich zákazníků

Svět Stromků / 18 října, 2022

Krásně vyzdobený vánoční stromek patří nepochybně k Vánocům a skvěle dotváří dokonalou vánoční atmosféru. Nejkrásnější vánoční stromečky od našich zákazníků jsme se rozhodli vám představit v našem článku. Vybrali jsme pro vás TOP 10 nejkrásnějších vánočních stromků, které zákazníci svojí výzdobou přivedli do naprosté dokonalosti. Co řeknete? Souhlasíte s námi, nebo byste zvolili jiný nejhezčí vánoční stromeček?

Přečíst více »

Jak nenápadně zakrýt stojan na vánoční stromek?

Svět Stromků / 11 října, 2022

Kazí vám dojem z vašeho nového, krásného vánočního stromku jeho stojan? Málokdy máme okrasný litinový stojan na vánoční stromek, nebo dekorační kovaný stojan na vánoční stromek. Stojan na vánoční stromek je většinou plastový, nebo kovový a řekněme si upřímně, neoplývá zrovna krásou. Máme však pro vás řešení! Přinášíme vám užitečné tipy, jak můžete nenápadně zakrýt stojan tak, aby neničil vzhled stromku, působil moderně a stylově.

Přečíst více »

Vánoční dekorace, které si můžete vyrobit doma

Svět Stromků / 4 října, 2022

Máte tvořivého ducha a chcete si vyrobit ručně vyráběné vánoční ozdoby a dekorace? My vám přinášíme skvělé nápady jak vyrobiť vánoční ozdoby a vánoční dekorace, které si snadno vyrobíte sami v pohodlí domova. Nejedná se o nic náročného. Chce to jen trochu dovednosti, kreativity a nenáročný materiál pro výrobu, který najde doma každý. Dle našich inspirací, jak vyrobit vánoční dekorace, bude pro vás výroba vánočních dekorací hračka.

Přečíst více »

Jaká bude barva letošních Vánoc 2022?

Svět Stromků / 27 září, 2022

Každý rok sledujete trendy ve vánoční výzdobě a měníte vánoční ozdoby podle toho, jaká barva vánoc je aktuálně v kurzu? V tom případě je tento článek pro vás to pravé. Není tajemstvím, že stejně jako všechno ostatní, i vánoční ozdoby podléhají trendům, ať už designovým nebo barevným. My jsme se v našem článku zaměřili zejména na různé barevné kombinace ozdob, které budou v sezóně 2022/2023 nejvíce šik. Rovněž vám představíme, jaká je TOP barva Vánoc 2022, kterou milovníci trendů prostě nesmí při vánoční výzdobě vynechat.

Přečíst více »

Venkovní vánoční osvětlení – inspirujte se!

Svět Stromků / 20 září, 2022

Venkovní vánoční osvětlení můžeme vidět v období Vánoc na spoustě domů. V posledních letech se z takovéto výzdoby stal velmi oblíbený trend. Chtěli byste si i vy vysvítit svůj dům ale do elegantních zlatavých, nebo extravagantnějších barevných odstínů? My vám přinášíme inspirace pro vánoční osvětlení na dům, díky kterému bude nepřehlédnutelný.

Přečíst více »

5 tipů na vánoční dekorace z papíru

Svět Stromků / 13 září, 2022

Ozvláštněte svoji vánoční výzdobu a vyrobte si vánoční dekorace z papíru. Vánoční ozdoby z papíru jsou opravdu velmi moderní a zajímavé. Můžete zvolit různé barvy a tvary dekorací a stupeň náročnosti výroby. Vsadit můžete na papírové ozdoby na stromeček, papírovou vánoční výzdobu oken či vánoční řetěz z papíru. Do výroby vánočních ozdob z papíru můžete zapojit i své děti či jiné členy rodiny. O zábavu budete mít zaručeně postaráno. Přinášíme vám 5 skvělých tipů na ručně vyráběné vánoční ozdoby.

Přečíst více »

TOP 10 – Bílé vánoční stromky pro letošní rok

Svět Stromků / 27 srpna, 2022

Bílé a zasněžené vánoční stromky jsou v posledních letech nejvyhledávanější umělé stromky vůbec. V každé místnosti dokážou vytvořit jedinečnou, pohádkově zimní atmosféru a zřejmě to je důvod, proč se těší tak velkému úspěchu. Každý chce přece zasněžené Vánoce.

Přečíst více »