TOP 10 – Moderní vánoční stromky pro letošní rok

Svět Stromků / 5 září, 2022

Toužíte nejen po pěkném, ale také moderním vánočním stromku? Současnými trendy jsou 3D vánoční stromky s již připevněným LED osvětlením, vánoční stromky specifické barvy a v neposlední řadě zasněžené, bílé vánoční stromky.

Přečíst více »

TOP 10 – Luxusní vánoční stromky pro letošní rok

Svět Stromků / 30 srpna, 2022

Jako každý rok, i tento vám přinášíme exkluzivní seznam luxusních vánočních stromků, které jsou určeny pro ty nejnáročnější zákazníky. Každý chce, aby se mu doma vyjímal krásný, mohutný, realistický vánoční stromeček, který bude k nerozeznání od živého. Přesně takové stromky naleznete v tomto článku.

Přečíst více »

Kdy začína prodej vánočních stromků?

Svět Stromků / 7 července, 2022

Zdá se vám, že je na přemýšlení o koupi vánočního stromku ještě brzy? Omyl! Prodej vánočních stromků začíná už v září a my vám prozradíme, proč s koupí vánočního stromku už víc nečekat. Rovněž vás provedeme různými druhy stromků a pomůžeme vám vyřešit dilema „živý nebo umělý“.

Přečíst více »

TOP 15 tipů pro nejlepší vánoční filmy

Svět Stromků / 23 listopadu, 2022

I vy milujete vánoční filmy a neumíte si bez nich představit období Vánoc? Všechny televizní pořady jsou v předvánočním a vánočním období zahlceny filmy s vánoční tématikou a rovněž si umíte prohlédnout i vánoční filmy online. My jsme pro vás připravili seznam 15 nejoblíbenějších vánočních filmů, které vás zaručeně naladí na správnou, vánoční atmosféru.

Přečíst více »

Malé vánoční stromky: kde je umístit?

Svět Stromků / 15 listopadu, 2022

Vánoce nemusí být výhradně o velkých a mohutných vánočních stromcích. Ne každý má dostatek prostoru na tak velký stromek a pro tento případ je skvělou alternativou stromek menších rozměrů. Malé vánoční stromky nezaberou mnoho místa, vnesou do vaší domácnosti nádech Vánoc a potěší každého, kdo Vánoce radostně očekává. Jaké jsou výhody malých stromků a na jaká místa je umístit?

Přečíst více »

Jak si vyrobit vánoční stromeček z papíru

Svět Stromků / 8 listopadu, 2022

Pro všechny kreativní a tvůrčí, jsme připravili několik jednoduchých návodů, jak si vyrobit vánoční stromeček z papíru. Tuto inspirativní aktivitu můžete realizovat spolu s vašimi dětmi a zaručujeme vám, že se u ní zabavíte. Své skvostné výtvory můžete následně použít jako ozdoby na vánoční stromek nebo dekoraci na poličku.

Přečíst více »

Jak nakreslit vánoční stromeček

Svět Stromků / 4 listopadu, 2022

Určitě nejeden z vás vymýšlí během dlouhých zimních večerů aktivity pro své ratolesti. Zkuste proto své děti naučit, jak nakreslit vánoční stromeček a stravte tak spolu kreativní chvilky. Kreslený vánoční stromeček je v celku jednoduchá aktivita, která zabaví celou rodinu.

Přečíst více »

Nejkrásnější vánoční trhy v Česku

Svět Stromků / 31 října, 2022

Patříte mezi milovníky Vánoc a neodpustíte si každoroční návštěvu vánočních trhů? Vánoční trhy dýchají neuvěřitelnou, pohádkově vánoční atmosférou ak předvánočnímu období jednoduše patří. My vám přinášíme tipy na ty nejkrásnější vánoční trhy v Čechách, které se opravdu vyplatí navštívit.

Přečíst více »

3 nápady, jak vyrobit vánoční mašle na stromeček

Svět Stromků / 25 října, 2022

Omrzely vás už vaše ozdoby na vánoční stromeček? Nemusíte hned kupovat nové, vyrobte si vlastní! Zkuste si vyrobit vánoční mašle na stromeček, které zaručeně oživí vaši vánoční výzdobu. Nejedná se o nic náročného. Postačí vám stuhy libovolné šířky, barvy a materiálu, nůžky, pevná nit, případně tavná pistole. Samozřejmě vítaná je i alespoň jaká-taková dovednost a kreativita. My vám přinášíme 3 nápady, jak si takové vánoční mašle jednoduše vyrobit.

Přečíst více »

TOP 10 – Nejkrásnější vánoční stromky od našich zákazníků

Svět Stromků / 18 října, 2022

Krásně vyzdobený vánoční stromek patří nepochybně k Vánocům a skvěle dotváří dokonalou vánoční atmosféru. Nejkrásnější vánoční stromečky od našich zákazníků jsme se rozhodli vám představit v našem článku. Vybrali jsme pro vás TOP 10 nejkrásnějších vánočních stromků, které zákazníci svojí výzdobou přivedli do naprosté dokonalosti. Co řeknete? Souhlasíte s námi, nebo byste zvolili jiný nejhezčí vánoční stromeček?

Přečíst více »

Jak nenápadně zakrýt stojan na vánoční stromek?

Svět Stromků / 11 října, 2022

Kazí vám dojem z vašeho nového, krásného vánočního stromku jeho stojan? Málokdy máme okrasný litinový stojan na vánoční stromek, nebo dekorační kovaný stojan na vánoční stromek. Stojan na vánoční stromek je většinou plastový, nebo kovový a řekněme si upřímně, neoplývá zrovna krásou. Máme však pro vás řešení! Přinášíme vám užitečné tipy, jak můžete nenápadně zakrýt stojan tak, aby neničil vzhled stromku, působil moderně a stylově.

Přečíst více »

Vánoční dekorace, které si můžete vyrobit doma

Svět Stromků / 4 října, 2022

Máte tvořivého ducha a chcete si vyrobit ručně vyráběné vánoční ozdoby a dekorace? My vám přinášíme skvělé nápady jak vyrobiť vánoční ozdoby a vánoční dekorace, které si snadno vyrobíte sami v pohodlí domova. Nejedná se o nic náročného. Chce to jen trochu dovednosti, kreativity a nenáročný materiál pro výrobu, který najde doma každý. Dle našich inspirací, jak vyrobit vánoční dekorace, bude pro vás výroba vánočních dekorací hračka.

Přečíst více »

Jaká bude barva letošních Vánoc 2022?

Svět Stromků / 27 září, 2022

Každý rok sledujete trendy ve vánoční výzdobě a měníte vánoční ozdoby podle toho, jaká barva vánoc je aktuálně v kurzu? V tom případě je tento článek pro vás to pravé. Není tajemstvím, že stejně jako všechno ostatní, i vánoční ozdoby podléhají trendům, ať už designovým nebo barevným. My jsme se v našem článku zaměřili zejména na různé barevné kombinace ozdob, které budou v sezóně 2022/2023 nejvíce šik. Rovněž vám představíme, jaká je TOP barva Vánoc 2022, kterou milovníci trendů prostě nesmí při vánoční výzdobě vynechat.

Přečíst více »

Venkovní vánoční osvětlení – inspirujte se!

Svět Stromků / 20 září, 2022

Venkovní vánoční osvětlení můžeme vidět v období Vánoc na spoustě domů. V posledních letech se z takovéto výzdoby stal velmi oblíbený trend. Chtěli byste si i vy vysvítit svůj dům ale do elegantních zlatavých, nebo extravagantnějších barevných odstínů? My vám přinášíme inspirace pro vánoční osvětlení na dům, díky kterému bude nepřehlédnutelný.

Přečíst více »

5 tipů na vánoční dekorace z papíru

Svět Stromků / 13 září, 2022

Ozvláštněte svoji vánoční výzdobu a vyrobte si vánoční dekorace z papíru. Vánoční ozdoby z papíru jsou opravdu velmi moderní a zajímavé. Můžete zvolit různé barvy a tvary dekorací a stupeň náročnosti výroby. Vsadit můžete na papírové ozdoby na stromeček, papírovou vánoční výzdobu oken či vánoční řetěz z papíru. Do výroby vánočních ozdob z papíru můžete zapojit i své děti či jiné členy rodiny. O zábavu budete mít zaručeně postaráno. Přinášíme vám 5 skvělých tipů na ručně vyráběné vánoční ozdoby.

Přečíst více »

TOP 10 – Bílé vánoční stromky pro letošní rok

Svět Stromků / 27 srpna, 2022

Bílé a zasněžené vánoční stromky jsou v posledních letech nejvyhledávanější umělé stromky vůbec. V každé místnosti dokážou vytvořit jedinečnou, pohádkově zimní atmosféru a zřejmě to je důvod, proč se těší tak velkému úspěchu. Každý chce přece zasněžené Vánoce.

Přečíst více »

Vánoční girlanda – kam umístit tuhle dekoraci?

Svět Stromků / 16 srpna, 2022

Vánoční girlanda patří k oblíbeným vánočním dekoracím, která dodá vašemu domovu dokonalou, vánoční atmosféru. My vám přinášíme skvělé tipy, kde girlandu umístit, aby vaše výzdoba působila elegantně a moderně. Rovněž vám prozradíme, podle jakých kritérií si vánoční girlandu vybírat a našimi obrázky se můžete nechat inspirovat k jejich stylovému dozdobení.

Přečíst více »

6 tipů pro dokonalou vánoční výzdobu oken

Svět Stromků / 9 srpna, 2022

Vánoční výzdoba oken může krásně dotvořit celou vaši výzdobu domova. Vánoční dekorace do oken mohou být z různých materiálů a v různých provedeních. Vyzdobit si můžete okolí okna, parapetu nebo samotné okno. Nesmírně oblíbenými jsou vánoční LED dekorace do oken, které váš oblok krásně rozzáří, ale krásně ukáží také jednoduché vánoční dekorace do oken z papíru nebo malované vánoční dekorace. Připravili jsme pro vás 6 skvělých tipů pro dokonalou vánoční výzdobu oken. Inspirujte se!

Přečíst více »

Vánoční stromek na poslední chvíli? Letos raději ne!

Svět Stromků / 2 srpna, 2022

Zvažujete letos pořízení umělého vánočního stromku? V tom případě byste se měli po vhodném stromku poohlédnout s dostatečným časovým předstihem. V opačném případě se totiž může snadno stát, že zůstanete tyto Vánoce bez stromku.
Problémy s dodávkami zboží jsme zaznamenali již minulou sezónu, přičemž ji do značné míry zapříčinila koronakrize a také této situaci nepomohla ani zaseknutá nákladní loď v Suezském průplavu. Nejeden prodejce doufal, že následující rok bude lepší, nicméně vše nasvědčuje tomu, že problémy s doručováním zboží budou přetrvávat.

Přečíst více »

Vánoční stromek 20krát jinak

Svět Stromků / 27 června, 2022

Vánoční stromek je neodmyslitelným symbolem Vánoc po celém světě. Víte však, jak se nazývá vánoční stromek v různých koutech světa? S námi se to dozvíte.

Přečíst více »

Vánoční věnec na dveře a stůl – 40+ inspiraci

Svět Stromků / 19 května, 2022

Moderní vánoční věnec na dveře nebo stůl je skvělou dekorací, která dotvoří celkovou vánoční atmosféru a má více využití. Můžete jej jednoduše položit na stůl, jemně ho dozdobit, připevnit na něj svíčky nebo jej zkrátka zavěsit na vchodové dveře, případně nad krb, či jinam na zeď. na dveře či stůl, by neměl o Vánocích chybět v žádné domácnosti.

Přečíst více »

Dva recepty na dokonalé vánoční cukroví

Svět Stromků / 13 prosince, 2021

Dětem se při slově Vánoce vybaví rozsvícený vánoční stromek a kolem něj na svoje otevření čekající dárky. Nám dospělým se zase aktivují chuťové buňky a vybaví se nám tradiční vánoční cukroví. Máte recept na ty nejlepší vanilkové rohlíčky? Máme ho pro vás a k němu ještě jeden recept na úžasné zdravé slané keksy s ořechy.

Přečíst více »

Vánoční omalovánky, nejen pro děti

Svět Stromků / 7 prosince, 2021

Blíží se čas Vánoc a vy nevíte jak zabavit vaše ratolesti? Nabízíme vám tematické vánoční omalovánky ke stažení, u kterých se mohou kreativně realizovat nejen vaše děti, ale i vy.

Přečíst více »

5 tipů na skutečně udržitelné a ekologické Vánoce

Svět Stromků / 1 prosince, 2021

Vánoce milujeme, ale každý, kdo je i jen trochu ekologicky zaměřený, nakonec podlehne depresi z neekologičnosti tohoto svátku. Je o plýtvání, odpadu a zbytečném zahlcování se zbytečnostmi, které vůbec nepotřebujeme. V redakci jsme se zamysleli, jak by naše Vánoce mohly být méně nešetrné k přírodě a více trvale udržitelné. Máme pro vás 5 tipů a slib, že my osobně se je pokusíme dodržet.

Přečíst více »

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Svět Stromků / 15 listopadu, 2021

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak se však odlišit od davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Přečíst více »

16 skvělých nápadů na dokonalý adventní věnec

Svět Stromků / 12 listopadu, 2021

Adventní věnec už neodmyslitelně patří k symbolům předvánočního období. Jeho tradice sahá do devatenáctého století, kdy německý teolog Johann Heinrich Wichern založil školu pro chudé děti a prostřednictvím postupného zapalování svíček na věnci v předvánočním období odpovídal dětem na otázku „Kdy už budou Vánoce?“.

Přečíst více »

Jak ozdobit vánoční stromek? TIPY na rok 2022 přímo od vás

Svět Stromků / 8 listopadu, 2021

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy opět nevíte jak ozdobit vánoční stromek? Jaký styl výzdoby vánočního stromku zvolit, jakými ozdobami svůj stromek rozzářit a do jaké barvy ladit celou vánoční výzdobu?

Přečíst více »

5 tipů na vlastnoručně vyrobený adventní kalendář

Svět Stromků / 4 listopadu, 2021

Samotným vánočním svátkům předchází období adventu, ke kterému neodmyslitelně patří nejen adventní věnec, ale také adventní kalendář. Z adventního kalendáře mají radost zejména nejmladší členové rodiny, kteří se každý den nemohou dočkat, jaké překvapení si v kalendáři najdou.

Zapomeňte na kupované adventní kalendáře, zkuste si tento rok vyrobit vlastnoručně sestrojený kalendář, jehož výrobou se zaručeně zabavíte vy i vaše děti. Stačí vám dávka kreativity, trpělivosti, špetka zručnosti a jedinečný adventní kalendář pro děti bude na světě.

My vám přinášíme 5 skvělých inspirací, jak si takovýto kalendář vyrobit.

Přečíst více »

Co je Advent a kdy začíná?

Svět Stromků / 2 listopadu, 2021

Wikipedie uvádí, že Advent je první část liturgického roku římskokatolické církve vymezená 4 nedělemi před svátkem narození Ježíše Krista a období duchovní přípravy na Vánoce. Období vánočních svátků začíná prvním dnem Adventu a končí dnem Zjevení Páně. V každodenním životě se příprava na Vánoce začíná vytvořením adventního věnce, úklidem a zdobením bytu. 4 adventní svíčky znázorňují na adventním věnci symbolické odpočítávání do nejkrásnějších svátků v roce.

Přečíst více »

Luxusní vánoční stromky – TOP 10 pro rok 2021

Svět Stromků / 25 října, 2021

Nemohli jsme přehlédnout, že zákazníci jsou rok od roku náročnější, což potvrzují neustále rostoucí požadavky na dokonalý luxusní vánoční stromek, který však musí vypadat jako živý. Právě ty nejnáročnější požadavky nás podněcují přinášet našim zákazníkům ty nejluxusnější stromky, jaké jsou na trhu dostupné.

Přečíst více »

Umělý vánoční stromek je ekologičtější rozhodnutí

Svět Stromků / 17 října, 2021

Jde o přístup k moderní životní filozofii, životnímu stylu. Použijeme množství jednorázových plastových tašek, nebo hodíme do auta několik opakovaně použitelných nákupních tašek? Kupujeme si čističe vody do našich domovů, nebo si nosíme domů plastové lahve v přepravkách, které vyhodíme (i když jsou recyklovatelné)? Okna si v létě otevíráme, když se v noci ochladí, a zavíráme je přes den, nebo svoje domovy neustále klimatizujeme? Kupujeme umělý vánoční stromek, který si každým rokem ozdobíme jinak, nebo každým rokem očekáváme, aby pro naše potěšení pokáceli živý strom? 

Přečíst více »

Moderní vánoční stromky – TOP 10 pro rok 2021

Svět Stromků / 11 října, 2021

Jako všechno ostatní i umělé vánoční stromky podléhají trendům. Všichni chtějí mít doma moderní vánoční stromky, které rozzáří jejich domovy. Každoročně jsou vytvářené nové technologie, které zajišťují jejich co nejrealističtější provedení. Díky nim už umělé vánoční stromky nevypadají jako umělé a v mnohých případech jsou k nerozeznání od těch živých.

Přečíst více »

5 výhod umělých stromků, které vás navždy přesvědčí

Svět Stromků / 4 října, 2021

Umělý vánočný stromek, nebo raději živý? Pokud si i vy každoročně kladete stejnou otázku a nemůžete se rozhodnout, jaký typ vánočního stromku si pořídit, pojďte se spolu s námi podívat na výhody, které vám koupě umělého stromku přinese.

Přečíst více »

Bílé vánoční stromky – TOP 7 pro rok 2021

Svět Stromků / 27 září, 2021

Každý z nás chce mít doma během Vánoc pohádkově zimní atmosféru. Zasněžené a bílé vánoční stromky se proto těší rok od roku větší oblibě.

Zasněžené vánoční stromky s realistickou pokrývkou umělého sněhu jsou vyráběné pomocí nejnovějších technologií, díky čemuž působí neuvěřitelně přirozeně. Tento bílý vánoční stromek, jehož krásu už stačí podtrhnout pouze pár stylovými ozdobami, se stane zaručeně klenotem každé místnosti.

Přečíst více »

Jak na vánoční stromek, který s vámi přežije dekády?

Svět Stromků / 13 září, 2021

Nechcete každý rok kupovat nový vánoční stromek? My vám poradíme, jak postupovat při výběru kvalitního vánočního stromku, jak se o něj správně starat a jak ho skladovat. Díky našim radám s vámi váš stromek dokáže přežít i celý život.

Přečíst více »

Vánoce 2022: Co bude v módě a co už je dávno passé?

Svět Stromků / 6 září, 2021

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový a pěkný, přinášíme vám několik typů na trendy a moderní vánoční výzdobu.

Přečíst více »

Klasický, zasněžený nebo 3D: Jak si vybrat vánoční stromek vašich snů

Svět Stromků / 30 srpna, 2021

Rozhodli jste se pro koupi umělého vánočního stromku, ale nevíte, jak si vybrat ten správný? My vám přiblížíme benefity jednotlivých typů umělých vánočních stromků, poukážeme na rozdíly mezi nimi a představíme nejoblíbenější modely.

Přečíst více »

Kdy je ten správný čas na koupi vánočního stromku?

Svět Stromků / 23 srpna, 2021

Také vy patříte k lidem, kteří nechávají koupi vánočního stromku na poslední chvíli? Nebo naopak, řešíte pořízení vánočního stromku v dostatečném časovém předstihu? Ptáte se kdy koupit vánoční stromek? Pokud patříte k první skupině, vězte, že když chcete mít skutečně pěkný vánoční stromek, je potřebné se po něm poohlédnout mnohem dříve, než si myslíte.

Přečíst více »

Vánoční stromky s LED osvětlením, záruka moderních Vánoc

Svět Stromků / 16 srpna, 2021

Každoroční vytahování z krabice a rozmotávání LED vánočního osvětlení a následné nekonečné omotávání vánočních světélek kolem stromku. Je vám to povědomé? Přestože stavění a zdobení vánočního stromku je velmi pěkná rodinná tradice, my vám přinášíme skvělý tip, jak si je ještě víc zpříjemnit. Vánoční stromek s LED osvětlením vám zaručeně zpříjemní letošní Vánoce.

Přečíst více »

TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromeček 21. století

Svět Stromků / 10 srpna, 2021

TWINKLY je inteligentní, revoluční LED vánoční osvětlení na stromeček, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější barevné kombinace a dokonalou světelnou show, si stačí jen zapnout bluetooth a připojit svůj smartphone ke smart adaptéru přes bezplatnou mobilní aplikaci Twinkly.  Dech beroucí světelné hry zaručeně přinesou radost celé vaší rodině.

Přečíst více »

Připravte se na Vánoce v předstihu: Na co byste měli myslet?

Svět Stromků / 2 srpna, 2021

Svět se neustále mění. Týká se to i různých oblastí našeho života. Ty největší z nich přicházejí hlavně začátkem nového roku a na Vánoce. Loňské svátky však byly jiné než předešlé. Museli jsme se vzdát setkání s rodinou i přáteli. Mnozí z nás je tak neprožili šťastně ani vesele. Přinášíme vám proto několik tipů, které vám pomohou prožít letošní Vánoce v klidu a harmonii.

Přečíst více »

Bílé vánoční stromečky – TOP 6 pro rok 2020

Svět Stromků / 14 září, 2020

Není to první rok, co se bílé vánoční stromečky staly hitem Vánoc. Jejich bílá pokrývka z nich dělá jedinečné stromky, které v našich domovech dosud neměli obdoby. Pomocí nejnovějších technologií je na povrch větviček, nebo jen na jejich konečky aplikovaná vrstva nehořlavého sněhu, díky čemuž neopadává.

Přečíst více »

Luxusní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Svět Stromků / 2 září, 2020

Mezi nejluxusnější stromky patří jednoznačně FULL 3D stromky, které se rok od roku těší větší oblibě. Nyní k nim však přibývá i absolutní novinka sezóny 2020 a to vánoční stromky s LED osvětlením.

Přečíst více »

Moderní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Svět Stromků / 23 srpna, 2020

Doba jde neustále kupředu a stejně postupují i ​​technologie, používané při výrobě moderních vánočních stromků. Díky těmto technologiím, už dávno nevypadají umělé stromky a jejich větvičky jako nastříhané kusy papíru. Moderní stromky mají větvičky odlity z gumy a je jich opravdu velmi těžké rozeznat od těch reálných.

Přečíst více »

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Svět Stromků / 23 června, 2020

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu. Pořídit si však živý vánoční stromeček, nebo naopak umělý? Který z nich je ekologičtější k přírodě? Který z nich je cenově dostupnější?

Přečíst více »

Kdy postavit vánoční stromek?

Svět Stromků / 28 května, 2020

Ozdobený vánoční stromeček se stal na přelomu 18. a 19. století neodmyslitelným a bezpochyby tím nejkrásnějším symbolem vánoc. Od té doby nesmí chybět krásně ozdobený vánoční stromek v žádné domácnosti. Podle tradic, naši předkové stavěli vánoční stromeček na štědrý den, 24.12. dopoledne a na jeho zdobení se podílela celá rodina. Zdobení stromečku provázely vánoční koledy, příprava tradičních vánočních pochoutek a štědrovečerní večeře.

Přečíst více »

Co pod stromeček ? 10 skvělých typů na vánoční dárek

Svět Stromků / 16 května, 2020

I vám už došly nápady na vánoční dárky pod stromeček? Neustále přemýšlíte, čím obdarovat svou rodinu a blízké? My jsme se vám letošní výběr vánočních dárků rozhodli usnadnit a přinášíme vám 10 skvělých tipů na dárky, které vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři.

Přečíst více »

Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro tento rok

Svět Stromků / 1 května, 2020

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2022 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace vánoční výzdoby.

Přečíst více »

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů tohoto roku

Svět Stromků / 17 dubna, 2020

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity v výzdobě klasických stromků ale i 3D vánočních stromků , na nadcházející Vánoce vždy v lednu na celosvětově největší vánoční výstavě ve Frankfurtu.    

Přečíst více »

Nejkrásnější vánoční stromeček 2019

Svět Stromků / 4 dubna, 2020

Tak jako každý rok, i ten předchozí náš e-shop svetstromku.cz uspořádal oblíbenou soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček. Soutěž byla určena pro všechny ty, kteří si od nás zakoupili stromeček a poslali nám fotografii, svého už vyzdobeného vánočního stromku.

Přečíst více »