Vánoční omalovánky, nejen pro děti

Vánoční omalovánky

Blíží se čas Vánoc a vy nevíte jak zabavit vaše ratolesti? Nabízíme vám tematické vánoční omalovánky ke stažení, u kterých se mohou kreativně realizovat nejen vaše děti, ale i vy.

Děti, nejen o Vánocích, rádi něco tvoří a kreativně se realizují. Skvělým tipem na zpříjemnění dlouhých zimních večerů, je vsadit na kreslení, vlastnoruční vyrábění různých ozdob z papíru, či vybarvování všelijakých obrázků s vánoční tématikou. Při všech těchto kreativních činnostech nepotřebujete nic speciálního. Stačí pouze papír a pastelky. Je jen na vás jestli zvolíte klasické, nebo mastné pastely, se kterými bude dítě pracovat.

Následující obrázky – vánoční omalovánky pro vytištění si jednoduše stáhnete do svého počítače a vytisknete. Jak na to? Levým tlačítkem myši si otevřete obrázek v plné velikosti. Následně na obrázek klikněte pravým tlačítkem myšky a zvolte možnost „Uložit obrázek jako“. Zvolte složku ve svém počítači, kde se vám má obrázek uložit. Uloženou omalovánku ze svého počítače následně jednoduše vytisknete. Nebo si jednoduše stáhnete celý soubor se všemi omalovánkami na konci tohoto článku, kliknutím na zelené tlačítko ,,Všechny vánoční omalovánky ke stažení”.

Pak už stačí si jen přichystat pastelky a hurá do vybarvování.

Vánoční omalovánky Mikuláše ke stažení

Vánoční stromeček omalovánky ke stažení

Vánoční koule omalovánky k vytištění


Bílé vánoční stromečky a zasněžené vánoční stromky

Bílé vánoční stromečky a zasněžené umělé vánoční stromky jsou horkou NOVINKOU sezóny 2019. S pomocí nejnovějších technologií jsou postupně na větvičky nebo celé stromy aplikované vrstvy umělého sněhu. Ten dokonale imituje reálný sníh. Takovým způsobem jsou aplikovány na klasické stromky a také na 3d stromky. Nejnovější systém aplikování zaručuje že sníh ze stromků neopadává. Při prvotním roztahování větviček dochází k uvolnění nezachycených částí sněhu. Díky naším stromečkem si ve Vaší domácnosti vytvoříte nepopsatelnou atmosféru zasněžených Vánoc.


Vánoční omalovánky Betlém na vytištění

Vánoční omalovánky pro děti ke stažení – sněhulák

Vánoční omalovánky pro vytištění – sob

Omalovánky vánoční ozdoby ke stažení

Vánoční omalovánky pro děti k vytištění – dárky


Vánoční girlandy

Vánoční girlandy Vám pomohou dokonale navodit vánoční atmosféru ve vašem domově. Naše girlandy si můžete ozdobit podle vlastní fantazie a tak doladit celou místnost do barev vašich Vánoc.


Vánoční omalovánky pro děti k vytištění – perníčky

Vánoční omalovánky pro děti k vytištění – ponožka

Vánoční antistresové omalovánky ke stažení

Zdroj obrázků: https://cz.pinterest.com/


Také by vás mohlo zajímat:

Vánoční pečivo

Dva recepty na dokonalé vánoční cukroví

Dětem se při slově Vánoce vybaví rozsvícený vánoční stromek a kolem něj na svoje otevření čekající dárky. Nám dospělým se zase aktivují chuťové buňky a vybaví se nám tradiční vánoční cukroví. Máte recept na ty nejlepší vanilkové rohlíčky? Máme ho pro vás a k němu ještě jeden recept na úžasné zdravé slané keksy s ořechy.

Adventní věnec

16 skvělých nápadů na dokonalý adventní věnec

Adventní věnec už neodmyslitelně patří k symbolům předvánočního období. Jeho tradice sahá do devatenáctého století, kdy německý teolog Johann Heinrich Wichern založil školu pro chudé děti a prostřednictvím postupného zapalování svíček na věnci v předvánočním období odpovídal dětem na otázku „Kdy už budou Vánoce?“.

Adventní kalendář

5 tipů na vlastnoručně vyrobený adventní kalendář

Samotným vánočním svátkům předchází období adventu, ke kterému neodmyslitelně patří nejen adventní věnec, ale také adventní kalendář. Z adventního kalendáře mají radost zejména nejmladší členové rodiny, kteří se každý den nemohou dočkat, jaké překvapení si v kalendáři najdou.

Dřevěné vánoční stromky

10 tipů na netradiční , dřevěný vánoční stromek

I vás už omrzel tradiční vánoční stromeček, ale nevíte místo něj najít vhodnou alternativu? Máme pro vás skvělý tip. S dřevěným vánočním stromkem svůj domov zaručeně zútulníte a oživíte. Přinášíme vám 10 inspirativních tipů, jak si takový stromek vyrobit. Stačí pouze dávka kreativity a šikovnosti

Přejít do obchodu