Vánoční stromky s LED osvětlením, záruka moderních Vánoc

Vánoční stromky s LED osvětlením

Každoroční vytahování z krabice a rozmotávání LED vánočního osvětlení a následné nekonečné omotávání vánočních světélek kolem stromku. Je vám to povědomé? Přestože stavění a zdobení vánočního stromku je velmi pěkná rodinná tradice, my vám přinášíme skvělý tip, jak si je ještě víc zpříjemnit. Vánoční stromek s LED osvětlením vám zaručeně zpříjemní letošní Vánoce.

Slyšeli jste o LED stromcích? Tento moderní vánoční stromek s LED osvětlením, které je už zabudované na stromku, vám ušetří nejen čas, ale zaručeně i nervy.

Vánoční stromek s LED osvětlením

LED vánoční stromky jsou momentálně to nejmodernější, co na trhu najdete. V dnešní „smart“ době jsou inteligentní zařízení už součástí našeho každodenního života, tak proč by tomuto trendu nemohly podlehnout i vánoční stromky? Tyto LED stromky se dají dokonce propojit s vaším mobilním telefonem, pomocí něhož můžete přepínat módy svícení, zapínat nebo vypínat svícení i nastavit časovač.

Na trhu najdete trendy 3D stromky s LED vánočním osvětlením, ale také i klasické PVC vánoční stromky s LED osvětlením. Stejně tak si můžete vybrat i z bílých a zasněžených stromků s osvětlením či tradičních zelených. Záleží jedině na vašich preferencích a finančním rozpočtu.


Stromky s LED osvětlením

Vánoční stromky s LED osvětlením jsou NOVINKOU Vánoc 2020. Vánoční osvětlení je zabudované přímo na větvích stromečku díky čemuž už nikdy nebudete mít starost s věšením světýlek na stromeček. Každý stromek je vybaven SMART adaptérem a tak můžete své osvětlení na stromku ovládat jednoduše pomocí aplikace, kterou si stáhnete do mobilu. LED stromky jsou symbolem moderních Vánoc.


Barva LED osvětlení

Vánoční stromky s LED osvětlením jsou vyráběny v odstínu teplé bílé. Právě tento typ barvy svícení dokáže navodit příjemnou a útulnou atmosféru v místnosti. Svícení v teplých bílých tónech krásně ladí s jakoukoli vánoční výzdobou. Nám se však s tímto odstínem svícení velmi líbí zlaté vánoční ozdoby či měděné dekorace, které můžete krásně nakombinovat s jinými barvami ozdob, jakými je například růžová, či tradiční červená barva.

Počet LED diod na umělý vánoční stromek s LED osvětlením

Počet LED diod na stromečcích se liší v závislosti na konkrétním druhu a samotné výšce stromku. V naší nabídce máme vánoční stromky s LED osvětlením od výšky stromků 180cm po 450cm stromky.

180cm stromek – počet LED diod od 250 do 350, v závislosti na druhu stromku

210cm stromek – počet LED diod od 350 do 500, v závislosti na druhu stromku

240cm stromek – počet LED diod od 500 do 700, v závislosti na druhu stromku

270cm stromek – počet LED diod od 650 do 900, v závislosti na druhu stromku

300cm stromek – počet LED diod od 1000 do 1150, v závislosti na druhu stromku

360cm stromek – počet LED diod 1450

400cm a 450cm stromek – počet LED diod od 1750 do 2000

Funkce smart adaptéru a jeho módy

Není žádným překvapením, že moderní vánoční stromky s LED osvětlením umíte snadno ovládat pomocí svého chytrého telefonu. Stačí, abyste si stáhli bezplatnou aplikaci Royal Christmas, která vám nabízí řadu funkcí a módou svícení:

  • blikání
  • vlny
  • sekvence
  • svítivost
  • časovač vypnutí

Dalšími výhodami stromků s LED osvětlením je až 70% úspora energie díky LED osvětlení a v neposlední řadě také úspora vašeho času, díky tomu, že už více nebudete muset obmotávat vánoční světýlka na stromek.

Při koupi takového moderního vánočního stromku je však třeba myslet i na to, že vám bude sloužit mnoho let a proto se investice do kvality určitě vyplatí. Vánoční stromek s osvětlením si zaručeně zamilujete.

Tak co, přesvědčili jsme vás? Budete mít i vy letos moderní Vánoce 21.století?

Kvalitní umělý vánoční stromek s osvětlením si můžete pořídit na naší stránce svetstromku.cz.


Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

IN a OUT ozdoby na stromek

Vánoce 2021: Co bude v módě a co už je dávno passé?

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový …

Klasický, zasněžený nebo 3D: Jak si vybrat vánoční stromek vašich snů

Rozhodli jste se pro koupi umělého vánočního stromku, ale nevíte, jak si vybrat ten správný? My vám přiblížíme benefity …

TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromek 21. století

TWINKLY je inteligentní, revoluční LED osvětlení, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější barevné kombinace a dokonalou …

Přejít do obchodu
Oslavte s námi začátek léta
slevou 15% na všechno zboží skladem. Platí do 30. června.
x