Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Vánoční výzdoba

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak se však odlišit od davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

100 lidí, 100 chutí. To platí i co se týče vánoční výzdoby. Každý má přece jiný vkus, názor a postoj k určitým věcem. Vánoční výzdoba může být v dnešní době na různé způsoby.

Řiďte se vždy sami sebou. Nabídka je skutečně široká, toho se rozhodně nemusíte obávat. Různé barvy, typy, tvary či materiál. V neposlední řadě dbejte o celou místnost, kam vánoční výzdobu dáváte. Všechno by totiž mělo spolu dokonale ladit a vytvářet jeden celek.

Které trendy ve vánoční výzdobě byste neměli zmeškat?

Vánoční dekorace na stůl

Určitě nezapomeňte na vánoční výzdobu vašeho stolu. Stačí opravdu malý doplněk a stůl bude působit jinak…vánočněji. Co říkáte na zasněženou krajinku ve skle? Takový stylový vánoční doplněk zaručeně oživí vánoční výzdobu stolu.

Poněkud tradičnější je dekorace na stůl, vytvořená na dřevěné podložce. Samozřejmě, podložka nemusí být pouze ze dřeva. záleží na vkusu každého člověka. Na podložku stačí pokládat malé zasněžené vánoční stromky a vkusně je nakombinovat se svíčkami a kahanci. Vkusné, estetické a vánoční.

Rovněž si umíte vytvořit vánoční dekoraci na stůl i ze sklenic na šampaňské. Stačí, když sklenicí přikryjete šišku, kterou předtím poprášíte umělým sněhem a přidáte několik mini ozdob. Na stopku sklenice jednoduše položíte svíčku. Věřte, že takový jedinečný svícen jen tak někde nenajdete.

Vánoční dekorace venkovní

Na vyzdobení vnějšího prostoru svého obydlí myslí mnozí, a proto můžeme během Vánoc vidět množství vysvícených domů. Nejde však jen o samotné osvětlení. Svůj dvůr či zahradu si umíte ozdobit i nápaditějšími dekoracemi. Vsadit můžete na různé vánoční světelné dekorace venkovní, nadrozměrné LED stromky, které vám krásně rozzáří váš dvůr, nebo svítící dekorace sobů se sáněmi. Případně jednoduše umístěte u vaší brány nápaditou návěsnou tabuli s vánočním motivem. Vymyslet se dá opravdu cokoli.


Vánoční osvětlení

Neodmyslitelnou součástí vánoc je vánoční osvětlení na stromek. V současnosti je nejprodávanější LED vánoční osvětlení a to díky své životnosti, efektivitě a úspoře nákladů na elektrickou energii. Letos vám přinášíme absolutní NOVINKU sezóny 2021 – smart osvětlení TWINKLY. Toto LED osvětlení dokážete ovládat pomocí smartfónu a přepínat si mezi více než 20 dech beroucími efekty. Zajímavou funkcí je také vytváření vlastních efektů, díky čemu bude váš stromek jedinečný.


Vánoční dekorace na dveře

Samotná vánoční dekorace na dveře udělá při celkovém dojmu velmi mnoho. Vchodové dveře jsou přece to, co návštěva vidí jako první. Snad tou nejtradičnější vánoční dekorací na dveře jsou věnce. Na dveře můžete upevnit jeden velký věnec, který si dozdobíte podle vlastního vkusu, nebo můžete k ozdobě dveří použít více věnců, které dozdobíte širokou stuhou a vánočními koulemi.

Stejně skvělým tipem na výzdobu dveří je slaměný košík upevněný na dveřích, do kterého naskládáte chvojí, šišky a červené plody. Celou dekoraci můžete dotvořit ještě stužkami. Jak jednoduché však?

Rovněž však můžete pojmout vánoční výzdobu na dveře netradičněji. Výzdobu si umíte totiž vyrobit i za pomoci papíru ze kterého si vytvoříte různé vánoční motivy a ty následně upevníte na široké stuhy, které zavěsíte kolem dveří jako girlandu. Přímo na dveře můžete místo věnce upevnit také papírovou dekoraci. Takové veselé výzdobě se potěší zejména vaše ratolesti.

Vánoční výzdoba bytu

Vánoční výzdoba bytu by určitě neměla zůstat pouze u vánočního stromku. Své obydlí si umíte krásně sladit se svým stromečkem pomocí girland, malých stromků v květináčích a jiných dekorací.

Krásné vánoční dekorace do bytu si umíte jednoduše vyrobit i prostřednictvím starého dřevěného žebříku, na který upevníte chvojí a vánoční ponožky, do kterých vám Mikuláš přinese dárky. Samozřejmě pouze když jste poslouchali.

Pokud si bytové dekorace nechcete vyrábět, obchody jsou plné různých vánočních doplňků, které krásně dotvoří vánoční atmosféru ve vašem domově.

Vánoční dekorace ke dveřím

Známe to z vánočních filmů. Krásná vánoční výzdoba před vchodovými dveřmi úžasně dotvoří vánoční atmosféru a neunikne žádnému zvědavému pohledu kolemjdoucích. Při tom nemusí jít o žádné komplikované výzdoby. Stačí zavěsit kolem vchodových dveří vánoční girlandu, na dveře upevnit vánoční věnec či jinou dekoraci a do okolí vchodových dveří umístit různé vánoční dekorace, jako postavičky Santu, sobů nebo zda vánočních dárků.

Skvělým tipem pro vás je naplnit starou lucernu vánočními koulemi a na vrch lucerny připevnit chvojí, šišky, či mašli. Taková vánoční dekorace ke dveřím se bude krásně vyjímat před vašimi vchodovými dveřmi.


Vánoční girlandy

Vánoční girlandy Vám pomohou dokonale navodit vánoční atmosféru ve vašem domově. Naše girlandy si můžete ozdobit podle vlastní fantazie a tak doladit celou místnost do barev vašich Vánoc.


Vánoční výzdoba balkonu

Když už zdobíme, nesmíme vynechat ani balkon. Vždyť právě ten je na očích, tak proč mu nedat dokonalý vánoční punc. Na vánoční výzdobu balkonu opravdu není potřeba mnoho. Skvěle nám poslouží vánoční girlandy, které můžeme dozdobit vánočními koulemi a také vánočním osvětlením.

Tak neváhejte a vyberte si z bohaté nabídky produktů i vy. Nejbližší Vánoce budou díky tomu nezapomenutelné!

Zdroj obrázků: cz.pinterest.com


Mohlo by vás zajímat:

IN a OUT ozdoby na stromek

Vánoce 2021: Co bude v módě a co už je dávno passé?

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový a pěkný, přinášíme vám několik typů na trendy a moderní vánoční výzdobu…

Jak ozdobit vánoční stromek

Jak ozdobit vánoční stromek? TIPY na rok 2021 přímo od vás

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy opět nevíte jak ozdobit vánoční stromek? Jaký styl výzdoby vánočního stromku zvolit, jakými ozdobami svůj stromek rozzářit a do jaké barvy ladit celou vánoční výzdobu?

Vánočné stromky ozdobené

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Vánoce nám opět klepou na dveře a asi každá z vás už pomaličku přemýšlí, jaké vánoční ozdoby a dekorace použije na výzdobu vánočního stromku. Dnes si už můžete vybrat z velkého množství vánočních dekorací a ozdob těch nejrůznějších barev a provedení. Jak však vánoční ozdoby zkombinovat?

Vánoční stromky s LED osvětlením

Vánoční stromky s LED osvětlením, záruka moderních Vánoc

Každoroční vytahování z krabice a rozmotávání LED vánočního osvětlení a následné nekonečné omotávání vánočních světélek kolem stromku. Je vám to povědomé? Přestože stavění a zdobení vánočního stromku je velmi pěkná rodinná tradice, my vám přinášíme skvělý tip, jak si je ještě víc zpříjemnit.

Přejít do obchodu