Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Na fotce su 3 ozdobené vánočně stromky. Z levé strany je do bílá vyzdoben, uprostřed je stromeček vyzdoben do zlata a na pravo je také do bílá vyzdobený umělý vánoční stromek.

Vánoce nám pomaličku již klepou na dveře a každá jedná z nás už pomaličku přemýšlí jaké vánoční ozdoby a dekorace použije na vánoční stromeček. Abychom Vám to usnadnili, tak jsme si připravili pro Vás trošku vánoční inspirace od našich zákaznic jako podle nich mají vypadat nejkrásnější vánočně stromky.

3D stromek Smrk Alpský 210 cm

ozdobený umělý vánoční stromek
ozdobený umělý vánoční stromek

Vánoční stromek laděný do především bílé barvy dokonale naladí zimní atmosféru. Přestože za okny nepadne ani jedna sněhová vločka, nevadí, protože na stromku mohou být vánoční ozdoby v podobě sněhových vloček. Působivé jsou světelné koule, které je možné dokonale sladit s nevšedními vánočními světýlky. Pokud by se vám vánoční stromeček zdál ještě málo výrazný, můžete jej zkrášlit ratanovým srdcem s fotkou celé rodiny.

3D stromek Smrk Italský 210 cm

ozdobený umělý vánoční stromek 1
ozdobený umělý vánoční stromek 1

Umělé vánoční stromky 3D jsou samy o sobě nádherné, však na kráse jim přidá nějaké zdobení. Pokud nefandíte světelným ozdobám, nevadí. Klidně můžete stromek obmotat světýlky, a pak mu dodat šmrnc bílými ozdobami v podobě písmen, sobů, hvězdiček, srdíček. Jedinečnost bílé barvy se dá rozbít ještě dekoracemi v bílo-hnědé barvě.

3D stromek Jedle Kanadská 210 cm

ozdobený umělý vánoční stromek 3
ozdobený umělý vánoční stromek 3

Vánoční stromky lze ladit i do jiných barev, jako je sněhově bílá. Pro milovníky růžového odstínu jsou připraveny drátěné i porcelánové banky. Pokud nejste příznivci vánočních motivů, jako jsou hvězdičky, srdíčka a sobi, sáhnout můžete po růžích. Vánoční ozdoby vyniknou i za tmy, stačí zvolit větší světýlka.

Borovice Zasněžená 180cm

ozdobený umělý vánoční stromek 4
ozdobený umělý vánoční stromek 4

Vánoční atmosféru navodí vánoční stromeček s modro-stříbrnými ozdobami. V první řadě nainstalujte světýlka kolem stromku, pak na jednotlivé větvičky ukládejte modré, stříbrné i modro-stříbrné banky. Vůbec se nebojte rozličných velikostí. Vezměte pak pár mašliček a dejte třeba na čtyři až pět větviček. Špičku ozdobte stříbrnou hvězdou. Takový stromeček se vám natolik zalíbí, že byste si ho klidně nechali i po celý rok jako pýchu obývacího pokoje.

Borovice Stříbrná 220cm

Pokud se řeknou Vánoce, zřejmě si jako první představíte bílou a červenou barvu. I v takovém duchu se mohou nést umělé vánoční stromky. Zvolte netradiční podlouhlé světýlka. Vánoční ozdoby nemusí být jen porcelánové. Elegantní jsou také umělé. Vůbec se nebojte motivů a sáhněte po sovička, sněhuláka, středcích, hvězdičkách, stromků a podobně. Červená je i vánoční hvězda. Sehnat se dají její umělé květiny, kterými také ozdobíte vánoční stromeček.

Borovice Stříbrná 220cm

Doslova nadčasové jsou obehnané zlatou organzu. Doprostřed dejte velkou ratanovou hvězdu, a potom na větvičky zavěste zlaté a bílé banky, bílé květy, zlaté srdíčka a podobně. Jelikož už máte organzu, namísto klasických žárovek zvolte podlouhlé svíčky, které dodají stromečku šmrnc.

Borovice Stříbrná 180cm

Ozdoby na vánoční stromeček mohou být sladěny pouze do jedné barvy. Populární je letošní sezónu bílá, která je nenápadná, ale přitom nevšední. Stromek tím výrazně nenaruší interiér, ale zároveň se stane jeho pýchou. Vánoční stromek borovice vypadá skvostně, pokud na něj dáte bílé banky, hvězdičky, motýlky a srdíčka.

Borovice Bílá 220 cm – Bílé a zasněžené vánoční stromky

Ve večerních hodinách vypadají bílé vánoční stromky opravdu skvostně. Samy o sobě jsou takové stromky zajímavé, a tak namísto přehnaného zdobení stačí zvolit jen pár dekorací, ideálně ve stejném odstínu.

Borovice Kvetoucí s krystaly ledu 220 cm

ozdobený umělý vánoční stromek 5
ozdobený umělý vánoční stromek 5

Vysokým borovicím sluší krystaly ledu. Jako ozdoby na vánoční stromeček zvolte bílé lední medvědi, banky, srdíčka a hvězdy. Jelikož osvětlení je v ledové bílé barvě, stačí dekorace ladit jen do bílého odstínu. Punc ojedinělosti vtlačí vánočnímu stromečku svítící hvězda na špičce.

Borovice Přírodní 250 cm

Bílá k Vánocům jednoznačně patří. Vánoční stromky sladěné čistě do bílé a přírodní barvy vypadají unikátní. Vysokou borovici můžete ozdobit LED světýlky s chladným svícením. Pak stačí pověsit na větvičky bílé banky, mašličky z juty a nesmí chybět ani hlava Santa Clause. Sehnat se dají i různé nápisy, které zavěsíte na stromeček, třeba Veselé Vánoce.

Borovice Stříbrná 180 cm

ozdobený umělý vánoční stromek 6
ozdobený umělý vánoční stromek 6

Stříbrno-modrá kombinace nezklame. Jakmile večer zhasnete hlavní světlo, rozsvítíte modré svíčky, a tím navodíte tu správnou vánoční atmosféru. Modré vánoční světýlka jsou vskutku originální. Stačí je doplnit bílými mašličkami, které si zvládnete vyrobit i sami z organzy. Nezapomeňte ani na detaily, například v podobě keramického srdíčka s nápisem Veselé Vánoce. A nahoře na stromku nemusíte mít tradičně hvězdu, klidně na špičku přivažte obrovskou bílou mašli.

Borovice stříbrná s krystalem ledu 220cm

3d stromeček Smrk Alpský 240 cm

Zlatá a stříbrná. To jsou dvě barvy, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Vánoční stromek ozdobte květinami z rostliny zvané Vánoční hvězda. Sehnat se dají tyto květiny umělé a v různých odstínech, nejen v tradiční červené. Dokola dejte stříbrný řetěz a zdobení završte stříbrnými a zlatými koulemi. Jakmile rozsvítíte světýlka, stříbrná a zlatá vytvoří neskutečný efekt.

3d stromeček Smrk Alpský 240 cm

Říkáte si, že červená a zelená k sobě vůbec neladí? Pak jste na omylu. Červené banky různých druhů narušte kontrastem zelených. Světýlka zvolte spíše do žlutého odstínu, ale nevylučuje se, že by vánočnímu stromečku neslušeli i LED světýlka. Všechny druhy umělých vánočních stromků najdete v našem eshopu svetstromku.cz .

Přejít do obchodu
Poslední šance. Předsezónní výprodej. Slevy až do 35%. Pouze do 1. listopadu 2019
x