Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Ozdobené vánoční stromky

Vánoce nám opět klepou na dveře a snad každý z nás už pomaličku přemýšlí, jaké vánoční ozdoby a dekorace použije k výzdobě vánočního stromku. Dnes si umíte vybrat z velkého množství vánočních dekorací a ozdob těch nejrůznějších barev a provedení. Jak ale vánoční ozdoby zkombinovat? Jaká barva je nyní moderní a jaká výzdoba se hodí pro jednotlivé druhy vánočních stromků? Pokud si i vy kladete tyto otázky, inspirujte se fotografiemi od našich zákaznic, které se nám pochlubily jejich nejkrásnějšími vánočními stromky.

3D stromek Smrk Alpský

Vánoční stromek 3D Smrk Alpský víte díky jeho přirozeně působícímu zelenému jehličí ozdobit v těch nejrůznějších barevných variacích a stylech. Tento vánoční stromeček umíte ladit do oblíbené bílé barvy, ale stejně se na něm krásně vyjímají i zlaté ozdoby. Pokud máte rádi barvy, nebojte se sáhnout i po pestrobarevných ozdobách. K výzdobě stromku můžete použít ozdoby ve tvaru sněhových vloček, andělů, křídel nebo klasické vánoční koule. Stromeček umíte oživit i světelnými koulemi, které lze dokonale sladit s vánočními světýlky. Do dokonalosti můžete přivést svoji vánoční výzdobu vánočními dekoracemi Mikulášů či andělů, které si jednoduše položíte pod stromeček, čímž vykouzlíte dokonalou vánoční atmosféru. Skvělou volbou pro doladění vánoční výzdoby je kožešinový koberec pod vánoční stromeček.

3D stromek Smrk Italský

Umělé vánoční stromky 3D jsou samy o sobě nádherné, čehož důkazem je oblíbený 3D Smrk Italský. I tomuto krásnému stromku však na kráse přidá hezké zdobení. Pokud nefandíte světelným ozdobám, nevadí. Klidně můžete stromek omotat světýlky a poté mu dodat šmrnc bílými, zlatými, stříbrnými či barevnými ozdobami v podobě písmen, sobů, hvězdiček i srdíček. Výhodou tohoto realistického, zeleného vánočního stromku je, že na něm můžete kombinovat vánoční ozdoby neutrálních, ale také pestrých barevných odstínů.

3D stromek Jedle Kanadská

Nadčasová červeno-zlatá kombinace vánočních ozdob s bílými detaily, decentní bílo-zlatá vánoční výzdoba, nebo ozdoby v odstínech jemné růžové. I takovou vánoční výzdobou se můžete inspirovat a vytvořit ve svém obývacím pokoji ten nejkrásnější vánoční stromek. Pokud nejste příznivci tradičních vánočních motivů, jako jsou hvězdičky, srdíčka a sobi, sáhnout můžete po růžích či jiných umělých květinách, které jsou velmi moderní a stylovou vánoční ozdobou. Dokonalost stromku dodají kvalitní vánoční světélka, která dnes lze pořídit v různých barevných škálách či módech svícení.


Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 30 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost…


Borovice Zasněžená

Bílými ozdobami zaručeně nic nezkazíte. Pokud by vás však bílá nudila, svůj vánoční stromeček umíte jednoduše oživit barevným osvětlením, například v nepřehlédnutelné modré barvě. Stromeček s bílými ozdobami umíte oživit červenými mašlemi či květinami. Sáhnout můžete po jakémkoli tvaru ozdob, fantazii se meze nekladou.

Borovice Stříbrná

Tento klasický vánoční stromeček umíte vyzdobit v různých barevných provedeních či stylech, čehož důkazem jsou i fotografie od našich zákaznic. Červeno-bílé vánoční ozdoby, bílo-stříbrná výzdoba s modrým osvětlením, bílo-zlaté ozdoby, bílé ozdoby s růžovými doplňky či čistě bílá výzdoba. Ve všech případech vypadá tento stromek vkusně a elegantně.

Borovice Stříbrná s krystaly ledu

Vysokým borovicím sluší krystaly ledu. Jako ozdoby na vánoční stromek zvolte bílé květy, baňky, srdíčka a hvězdy. Na této oblíbené borovici se pěkně vyjímá růžová, zlatá i měděná barva, která jsou vkusně zkombinována se sněhově bílými ozdobami. Punc jedinečnosti vtiskne vánočnímu stromku nepřehlédnutelná hvězda na špičce.

Ozdobený vánoční stromek Borovice Přírodní

Borovice Přírodní je jedním z klasických vánočních stromků, kterým sluší opravdu všechno. Díky hustému vzhledu nevyžaduje velké množství ozdob, proto i když zvolíte skromnější výzdobu, nemusíte se bát prázdných děr na stromku. Naše zákaznice ho oděly do nikdy nestárnoucí bílé, zlaté, stříbrné i červené barvy. Vánoční ozdoby různých tvarů jsou na stromečcích barevně vkusně sladěny a jsou opravdu skvělou inspiraci pro naše ostatní zákaznice.


Bílé vánoční stromečky a zasněžené vánoční stromky

Bílé vánoční stromečky mají spomocí nejnovějších technologií jsou postupně na větvičky nebo celé stromy aplikované vrstvy umělého sněhu. Ten dokonale imituje reálný sníh. Takovým způsobem jsou aplikovány na klasické stromky a také na 3d stromky. Nejnovější systém aplikování zaručuje že sníh ze stromků neopadává. Při prvotním roztahování větviček dochází k uvolnění nezachycených částí sněhu. Díky naším stromečkem si ve Vaší domácnosti vytvoříte nepopsatelnou atmosféru zasněžených Vánoc.


3D Smrk Královský

Po pohádkově bílých Vánocích touží snad každý. Tak proč nerozzářit svůj domov dokonale zasněženým vánočním stromečkem? 3D Smrk Královský je luxusní bílý vánoční stromeček, který se těší velké oblibě. Ozdobit jej můžete v různých stylech a barevných provedeních. Naše spokojené zákaznice vyzdobily své Smrky opravdu královsky. Jemná pudrová v kombinaci se stříbrnou, bordó, či krémovou, zlaté vánoční ozdoby, nebo kombinace bílých a červených ozdob na tomto stromku krásně vyniknou. Stromku dodají jedinečnost i netradičnější modré, zelené či mentolové vánoční ozdoby. Stačí se inspirovat.

Ozdobený vánoční stromek Smrk Severský

Také se můžete nechat inspirovat dalším oblíbeným bílým vánočním stromečkem. Naše zákaznice ho většinou ladily do jemných odstínů růžové a bílé, ale zajímavě na něm ukáží i stříbrné či ocelově šedé vánoční ozdoby v kombinaci s bílou nebo modrou. Tomuto vánočnímu stromku sluší jak chladné bílé osvětlení, tak teplé osvětlení ve zlatých tónech.

Borovice Bílá

Jak ozdobit husté bílé borové jehličí? Můžete sáhnout po sněhově bílých vánočních ozdobách a svůj stromek celý zahalit do bílého roucha. Pokud ho chcete více oživit, stačí, když mezi bílé vánoční ozdoby přidáte vánoční ozdoby jiných barev. Naše zákaznice sáhly po růžové, zlaté, červené, ale také extravagantní černé barvě vánočních dekorací. Za nás je výsledek opravdu fantastický.

Ozdobený vánoční stromek Smrk Norský

Jak ozdobit Smrk Norský? Naše zákaznice se jednoznačně shodly na tom, že mu sluší červená a my s nimi souhlasíme. Červené mašle, ozdoby ve tvaru srdíček, hvězd či klasické koule krásně vyzní v kombinaci se zlatými nebo bílými vánočními doplňky. Stejně pěkně stromek zazáří, když jej odejdete do čistě zlatých ozdob. Celou výzdobu podtrhne vánoční osvětlení v teplých odstínech bílé.


Klasické umělé vánoční stromky

Klasické umělé vánoční stromky z PVC větviček se těší stále velké oblibě. Tyto kvalitní stromky mají rozmanitý dizajn a jsou vyrobeny z kvalitných PVC materiálů. Klasické vánoční stromky nabízíme v různých barevných variacích…


3D Smrk Horský

Realisticky vypadající zelený vánoční stromeček přivede k dokonalosti stylová výzdoba. U našich zákaznic převažují vánoční ozdoby zlaté, bílé a červené barvy. K výzdobě můžete zvolit klasické vánoční koule, ale stejně tak i různé jiné ozdoby ve tvaru srdíček, květin, andělských křídel, hvězd či mašil. Velkou mašli můžete využít také na špic stromku, namísto vánoční hvězdy, či piky.

Ozdobený vánoční stromek Smrk Křišťálový

Smrk Krystalový je specifický svojí barvou, čímž zaujme i bez množství ozdob. Tomuto stylovému stromku opravdu netřeba moc. Stačí pár vánočních koulí, ozdob ve tvaru vloček, hvězd či ptáčků, kvalitní vánoční osvětlení a vykouzlíte si doma pohádkově vánoční atmosféru. Krystalové zbarvení stromku pěkně ukáže s bílými a modrými vánočními ozdobami, ale stejně na něm krásně vyzní nikdy nestárnoucí bílo-červená kombinace.

3D Smrk Exkluzivní

I 3D Smrk Exkluzivní patří mezi oblíbené stromky našich zákaznic, o čemž svědčí i množství fotek kterými nás zaplavili. Musíte uznat, že výzdobu tohoto exkluzivního vánočního stromku zvládli bravurně. Ať už zvolili bílé vánoční ozdoby v kombinaci s růžovými vánočními koulemi, vánoční ozdoby v tradičních vánočních barvách, jako jsou zlatá, červená a zelená, nebo vsadili na netypickou, ale trendy modrou, v každém případě vypadají tyto stromky nádherně.

3D Jedle Kavkazská

Přirozeně vypadající vánoční stromeček se zeleným jehličím stačí jemně ozdobit vkusnými vánočními ozdobami zlaté, červené či bílé barvy. Dobře vypadá i kombinace vánočních ozdob těchto barev, které podtrhuje teplé bílé světlení. 3D Jedle Kavkazská se těší oblibě i ve full 3D verzi, která je natolik realistická, že k její výzdobě vám postačí skutečně jen malé množství ozdob.

3D Jedle Smaragdová

Unikátní smaragdově zelená barva vánočního stromku se dá krásně kombinovat s více druhy a barvami vánočních ozdob. Naše zákaznice volily moderní bílé vánoční ozdoby se stříbrnými doplňky, ale rovněž vsadily i na barevnější výzdobu. Na stromeček nemusíte věšet pouze klasické vánoční koule. Skvěle vypadají i koule ve tvaru srdíček či různých vánočních postaviček. Absolutně moderním prvkem jsou ptáčci či ptačí pírka. V obou případech vypadá tento vánoční stromeček opravdu půvabně.

3D Smrk Skandinávský

Růžové a modré vánoční ozdoby v kombinaci s bílou. To jsou trendy barevné variace, na které vsadily naše zákaznice. Stylové květiny, mašle, vločky a postavičky, vše toto udělá z vašeho vánočního stromku nepřehlédnutelnou dominantu místnosti.

3D Smrk Ledový

Pro ozdobení vánočního stromku, který má jedinečnou ledovou barvu, se také můžete inspirovat fotografiemi ozdobených stromků od našich zákaznic. Ty vsadily na bílou, zlatou, pudrově růžovou a červenou barvu vánočních ozdob. Hustota ozdob na stromku závisí pouze na vašich preferencích. Tento jedinečný stromeček vypadá opravdu pěkně s hustou výzdobou, ale rovněž s menším množstvím vánočních ozdob. Váš stromek bude vypadat opravdu luxusně pokud pod něj položíte bílý kožešinový kobereček a okolí stromku dozdobíte vánočními postavičkami Santa Clause.

3D Jedle Zasněžená

Realistický zelený vánoční stromek se zasněženými konečky větviček a červenými plody a koblihami lze vyzdobit na množství způsobů. Oblíbená zlato-bílá kombinace vánočních ozdob na něm vypadá skutečně noblesně, ale zajímavá je i kombinace růžové s bílou. Specifického vzhledu stromku dosáhnete, zvolíte-li přírodní dřevěné ozdoby či pestrobarevné ozdoby s barevným vánočním osvětlením.

Věříme, že vás naše zákaznice inspirovaly výzdobou vánočního stromku pro následující Vánoce a vyčarujete si doma ten nejkrásnější vánoční stromek. Všechny druhy umělých vánočních stromků naleznete v našem eshopu svetstromku.cz.


Mohly by vás také zajímat články:

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček?

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace…

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity…

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Přejít do obchodu