Vánoční girlanda – kam umístit tuhle dekoraci?

Vánoční girlanda na krb

Vánoční girlanda patří k oblíbeným vánočním dekoracím, která dodá vašemu domovu dokonalou, vánoční atmosféru. My vám přinášíme skvělé tipy, kde girlandu umístit, aby vaše výzdoba působila elegantně a moderně. Rovněž vám prozradíme, podle jakých kritérií si vánoční girlandu vybírat a našimi obrázky se můžete nechat inspirovat k jejich stylovému dozdobení.

Vánoční girlanda na zábradlí

K výzdobě interiéru jsou vánoční girlandy tím pravým. Můžete si jimi vkusně ozdobit například zábradlí schodiště. Je pouze na vás, jestli zvolíte pro takovou výzdobu vánoční girlandu zelenou, nebo bílou, zasněženou. Pro dokonalé sladění byste ovšem měli zvolit girlandu stejného druhu, jako je váš vánoční stromek. Girlandu můžete připevnit buď rovně, na vrch zábradlí, nebo z ní vytvořit spuštěné obloučky. Pokud chcete vánoční girlandu na zábradlí ještě něčím ozvláštnit, připevněte na ni různé ozdoby, jako například stuhy, mašle, květiny či vánoční koule.

Nemusíte se bát, že by byla vánoční girlanda k výzdobě zábradlí příliš krátká. V nabídce naleznete vánoční girlandy, které mají délku 1 metr a jsou napojitelné, čili si vytvoříte délku girlandy dle vlastních potřeb. Rovněž však najdete i girlandy dlouhé 2,7 metru. Moderní vánoční girlandy naleznete také v e-shopu svetstromku.cz.

Vánoční girlanda na dveře

Moderní vánoční girlanda krásně ukáže i na dveřích, ať už vchodových nebo interiérových. Při ozdobě interiérových dveří stejně jako v předchozím případě platí, že girlanda by měla ladit s vánočním stromečkem a celkovou výzdobou bytu. Při výzdobě vchodových dveří, se nemusíte striktně držet stylu výzdoby interiéru a vhodným typem girlandy je vánoční girlanda vnější s osvětlením, která vám vchodové dveře krásně rozzáří. Svítící vánoční girlanda však rovněž zajímavě ukáže i na interiérových dveřích či otevřených obloucích v bytě. Pokud vás vánoční girlanda s osvětlením zaujala naleznete ji i na internetové stránce svetstromku.cz.

Co se týče výzdoby vánoční girlandy, platí to samé, jako u vánoční girlandy na zábradlí. Stuhy, mašle či vánoční koule jsou tou správnou volbou.


Vánoční girlanda

Máme pro Vás v nabídce moderní a kvalitní vánoční girlandy. Každá vánoční girlanda má jedinečné provedení. Ať už hledáte klasickou vánoční girlandu z PVC jehličí, nebo realistickou 3D vánoční girlandu, zasněženou vánoční girlandu nebo prostě jen tradiční, zelenou vánoční girlandu, u nás najdete vánoční girlandy všech druhů a provedení.


Vánoční girlanda na balkon

Vánoční girlandy venkovní jsou skvělé na ozdobování balkonů či teras. Při výzdobě balkonů se také vyplatí vsadit na vánoční světelné girlandy, které váš dům rozzáří a zaručeně neuniknou žádnému pohledu. Ať už na výzdobu použijete více napojitelných metrových girland, nebo déle 2,7 metrové girlandy, můžete si je dozdobit podle vlastních představ různými dekoracemi, koulemi, květinami, či mašlemi. Fantazii se meze nekladou.

Vánoční girlanda na stůl či komódu

Když se vrátíme zpět k výzdobě interiéru, vánoční dekoraci girlandu, můžeme použít v podstatě v každém pokoji. Girlandou si můžeme ozdobit poličky či komódy na chodbě, v obýváku či ložnici. Stejně ale girlandou můžeme ozdobit i jídelní stůl. Vánoční girlanda ukáže krásně uprostřed stolu. Dozdobit ji můžeme ozdobami dle vlastního vkusu a svíčkami. Nezapomínejte však na to, aby girlanda ladila s vaším vánočním stromečkem. Pokud máte zasněžený vánoční stromek, doporučujeme vám k výzdobě stolu, či komody použít bílou girlandu a naopak když je váš vánoční stromek tradiční zelený, i girlandu byste měli zvolit v této barvě.

Na stránce svetstromku.cz je skvělé, že si můžete svoji girlandu vybrat také přesně podle konkrétního druhu jehličí. K mnoha druhům stromků zde naleznete vánoční girlandy i věnce přesně stejného vzhledu s totožným názvem.

Vánoční girlanda na krb

Umělou vánoční girlandou si lehce ozdobíte i svůj krb. Na krbu vypadají girlandy skutečně elegantně a stylově a krásně ukáží v kombinaci s vánočními věnci a stylovými dekoracemi svícnů, postaviček sobů, mini vánočních stromků či Santa-Clausů.

Zdroj obrázků: pinterest.com


Také by vás mohlo zajímat:

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak se však odlišit od davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

IN a OUT ozdoby na stromek

Vánoce 2021: Co bude v módě a co už je dávno passé?

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový a pěkný, přinášíme vám několik typů na trendy a moderní vánoční výzdobu.

5 tipů pro dokonalou vánoční výzdobu oken

6 tipů pro dokonalou vánoční výzdobu oken

Vánoční výzdoba oken může krásně dotvořit celou vaši výzdobu domova. Vánoční dekorace do oken mohou být z různých materiálů a v různých provedeních. Vyzdobit si můžete okolí okna, parapetu nebo samotné okno. Nesmírně oblíbenými jsou vánoční LED dekorace do oken, které váš oblok krásně rozzáří, ale krásně ukáží také jednoduché vánoční dekorace do oken z papíru nebo malované vánoční dekorace. Připravili jsme pro vás 6 skvělých tipů pro dokonalou vánoční výzdobu oken. Inspirujte se!

Vánoční věnec na dveře a stůl

Vánoční věnec na dveře a stůl – 40+ inspiraci

Vánoční věnec na dveře nebo stůl je skvělou dekorací, která dotvoří celkovou vánoční atmosféru a má více využití. Můžete jej jednoduše položit na stůl, jemně ho dozdobit, připevnit na něj svíčky nebo jej zkrátka zavěsit na vchodové dveře, případně nad krb, či jinam na zeď. na dveře či stůl, by neměl o Vánocích chybět v žádné domácnosti.

Přejít do obchodu
Oslavte s námi začátek léta
slevou 15% na všechno zboží skladem. Platí do 30. června.
x