6 tipů pro dokonalou vánoční výzdobu oken

5 tipů pro dokonalou vánoční výzdobu oken

Vánoční výzdoba oken může krásně dotvořit celou vaši výzdobu domova. Vánoční dekorace do oken mohou být z různých materiálů a v různých provedeních. Vyzdobit si můžete okolí okna, parapetu nebo samotné okno. Nesmírně oblíbenými jsou vánoční LED dekorace do oken, které váš oblok krásně rozzáří, ale krásně ukáží také jednoduché vánoční dekorace do oken z papíru nebo malované vánoční dekorace. Připravili jsme pro vás 6 skvělých tipů pro dokonalou vánoční výzdobu oken. Inspirujte se!

1. Světelné vánoční dekorace do oken

Chcete své okno doslova rozzářit? V tom případě je pro vás vánoční svítící dekorace do oken to pravé. Je jen na vás, jaký druh světelné vánoční dekorace zvolíte. Své okno si můžete vyzdobit stylovým LED závěsem, LED řetězy s efektem padajícího deště nebo jednoduchými LED světýlky, která upevníte po obvodu okna. Na okně však krásně ukáží i velké světelné vánoční dekorace do oken ve tvaru kruhu nebo skleněné vánoční svítící dekorace do oken, které si jednoduše položíte na parapetu.

2. Vánoční dekorace z papíru do oken

Dalším skvělým tipem pro vánoční dekorace do oken, jsou vánoční dekorace z papíru. Vánoční výzdoba z papíru do oken, může být ve formě různých tvarů, vystřižených papíru a navlečených na nitě, které následně připevníte na vrch okna. Vznikne vám tak krásný závěs s papírových vloček, hvězdiček či jiných tvarů. Rovněž však můžete vytvořit vánoční výzdobu oken šablonami, podle kterých vystřihnete z papíru různé tvary či anděly, hvězdy, stromky, a jednoduše je nalepíte na okno z vnitřní strany. Takovou vánoční výzdobu oken s vámi zvládnou vytvořit i vaše ratolesti.

S tvrdého papíru také vypadají velmi pěkně dekorace, které si můžete položit na parapetu. Jsou to různé zasněžené krajinky či stromky.

3. Vánoční výzdoba do oken z vaty

I z vaty si umíte vyrobit krásný sněhový závěs. Na dlouhé nitě nebo silony budete postupně nevlékat kuličky, které si vyrobíte z vaty. Takový sněhový závěs následně připevníte na vršek okna a vaše vánoční výzdoba do oken bude nepřehlédnutelná. Mezi vločky z vaty můžete také různé jiné vánoční ozdoby.


Vánoční osvětlení na stromeček

Neodmyslitelnou součástí Vánoc je vánoční osvětlení na stromeček. V současné době je nejprodávanější LED osvětlení na stromeček díky své životnosti, efektivnosti a úspoře nákladů na elektřinu. Letos vám přinášíme absolutní NOVINKU sezóny 2021 – smart osvětlení  na stromeček TWINKLY. Toto LED osvětlení dokážete ovládat pomocí smartphonu a přepínat si mezi více než 20 dech beroucími efekty. Zajímavou funkcí tohoto smart osvětlení na stromeček je také vytvoření vlastních efektů, díky kterým bude váš stromek jedinečný.


4. Malovaná vánoční výzdoba oken

Máte výtvarné nadání? V tom případě si umíte vytvořit krásnou vánoční výzdobu oken pouze za pomoci bílého fixu na sklo, kterou koupíte v každém papírnictví. Na okno jí jednoduše namalujete různé vánoční motivy. Stačí zapojit fantazii.

5. Vánoční dekorace do oken z vánočních kouli

Využijte staré vánoční koule, které již nepoužíváte k výzdobě vánočního stromku, k vánoční výzdobě oken. Vánoční koule jednoduše připevněte pomocí nitě, stužky nebo silonu na rovnou tyč nebo větvičku, kterou následně připevníte na vrch nebo do středu okna. Tyčka může být z plastu nebo dřeva, záleží jen na vás a stylu vaší výzdoby.

6. Vánoční výzdoba oken z umělých girland a věnců

Snad nejtradičnější a nikdy nestárnoucí vánoční výzdoba oken je ta z girland a věnců. Girlandou můžete vyzdobit pouze parapetu nebo ji upevnit kolem celého okna. Vánoční věnec zase můžete upevnit buď na samotné okno nebo na okenice. Girlandy i věnce si můžete dozdobit podle vlastních představ, různými stuhami, vánočními ozdobami či vánočním osvětlením. Skutečně kvalitní umělé vánoční girlandy a věnce naleznete na stránce svetstromku.cz..

Zdroj obrázků: https://cz.pinterest.com/


Také by vás mohlo zajímat:

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromeček 21. století

TWINKLY je inteligentní, revoluční LED vánoční osvětlení na stromeček, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější barevné kombinace a dokonalou světelnou show, si stačí jen zapnout bluetooth a připojit svůj smartphone ke smart adaptéru přes bezplatnou mobilní aplikaci Twinkly.  Dech beroucí světelné hry zaručeně přinesou radost celé vaší rodině.

Dřevěné vánoční stromky

10 tipů na netradiční dřevěný vánoční stromek

I vás už omrzel tradiční vánoční stromeček, ale nevíte místo něj najít vhodnou alternativu? Máme pro vás skvělý tip. S dřevěným vánočním stromkem svůj domov zaručeně zútulníte a oživíte. Přinášíme vám 10 inspirativních tipů, jak si takový stromek vyrobit. Stačí pouze dávka kreativity a šikovnosti.

IN a OUT ozdoby na stromek

Vánoce 2021: Co bude v módě a co už je dávno passé?

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový a pěkný, přinášíme vám několik typů na trendy a moderní vánoční výzdobu.

Přejít do obchodu