TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromeček 21. století

Vánoční stromek s led osvětlením

TWINKLY je inteligentní, revoluční LED vánoční osvětlení na stromeček, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější barevné kombinace a dokonalou světelnou show, si stačí jen zapnout bluetooth a připojit svůj smartphone ke smart adaptéru přes bezplatnou mobilní aplikaci Twinkly.  Dech beroucí světelné hry zaručeně přinesou radost celé vaší rodině.

Moderní vánoční osvětlení na stromeček 21. století

Ať už si chcete stylově ozdobit váš vánoční stromek, nebo zahradu, osvětlení Twinkly vám v tom zaručeně pomůže. Díky ochraně IP44 zajišťující odolnost vůči průniku velmi malých částeček a stříkající vodě ze všech stran je osvětlení vhodné jak na VNITŘNÍ, tak i na VNĚJŠÍ POUŽITÍ. Twinkly osvětlení však není doporučené používat v mínusových teplotách a v teplotách vyšších než +40 °C.

Výrobce garantuje životnost a dobu svícení tohoto moderního osvětlení více než 30 000 hodin, díky čemuž ho budete moci bezproblémově používat dlouhé roky.

Milovníky inteligentních asistentů potěší podpora Google Asistenta, Alexy od Amazonu a Apple HomeKit.

TWINKLY LED je rozdělené podle barevnosti osvětlení do 3 skupin:

RGB LED osvětlení

  • představuje celé barevné spektrum – je vhodné hlavně pro lidi, kteří mají rádi pestrost barev a u vánoční výzdoby nekladou meze kreativitě
LED světlá RGB, sebrazení farební škály multicolor

AWW LED osvětlení

  • disponuje odstíny od chladné bílé až po hřejivou teplou bílou – tato zlatá edice je vhodná pro milovníky nadčasovosti, jednoduchosti a decentnosti
LED světlá zlaté - aww, zobrazení farební škály světel v zlatém odstínu

RGB /AWW LED osvětlení

  • pro ty, kteří se nedokážou rozhodnout, zda chtějí svůj stromek rozzářit v pestrobarevných tónech, nebo v decentní zlaté edici barev, je tu kombinace obou druhů osvětlení
Kombinované LED světlá RGB a AWW. Sebrazení farební škály světel

Při rozhodování, jaké SMART osvětlení od TWINKLY si pořídíte, je proto důležité si promyslet, do jakých odstínů chcete ladit celou svoji vánoční výzdobu.

Inteligentní osvětlení Twinkly je na trhu v různých délkách s rozličným počtem LED diod, které jsou ve středně hustém rozložení.

Podle délky a počtu LED diod (středně husté rozložení):

250LED – 20 m – vhodné na 180cm stromek – RGB + WWA

400LED – 32 m – vhodné na 220cm stromek – RGB + WWA

600LED – 48 m – vhodné na 250cm a 270cm stromek – RGB

Vzdálenost LED diod na osvětlení je od sebe 8 cm. Záleží jen na vás, jakou hustotu světýlek preferujete na svém vánočním stromku.

V naší nabídce máme k dispozici i stromky s už předmotaným TWINKLY LED osvětlením ve dvou velikostech 180 cm 400LED a 225 cm 500LED, nebo LED vánoční světelné řetězy v délce 6 m a 400LED.


Vánoční osvětlení na stromek

Neodmyslitelnou součástí vánoc je vánoční osvětlení na stromek. V současnosti je nejprodávanější LED vánoční osvětlení a to díky své životnosti, efektivitě a úspoře nákladů na elektrickou energii. Letos vám přinášíme absolutní NOVINKU sezóny 2021 – smart osvětlení TWINKLY. Toto LED osvětlení dokážete ovládat pomocí smartfónu a přepínat si mezi více než 20 dech beroucími efekty. Zajímavou funkcí je také vytváření vlastních efektů, díky čemu bude váš stromek jedinečný.


Propojení vánočního osvětlení se smartphonem

Aby mohl zákazník jednoduše a snadno ovládat svoje Twinkly osvětlení, je potřebné propojit ho se smartphonem prostřednictvím aplikace Twinkly, která je k dispozici ke stažení v případě iPhonu v App Store a v Google Play pro mobilní zařízení se systémem Android. Samotné propojení je potom skutečně věcí jen několika vteřin. Stačí aplikaci spustit, zvolit možnost pro přidání zařízení, vybrat generaci a následně postupovat podle pokynů na displeji telefonu. Aplikace Twinkly slouží k celkovému ovládání světélek na dálku.

Naskenování LED osvětlení na stromečku

Dalším nezbytným krokem po spárování světýlek s telefonem je jejich „naskenování“ na stromku, díky kterému je řetěz následně schopný zobrazovat světelné efekty přesně tak, jak vidíte na displeji svého telefonu. Skenování trvá pár vteřin. Stačí jen namířit fotoaparát na stromeček a aplikace udělá všechno ostatní. Přímo na displeji vytvoří přesný model uspořádání světýlek na stromku a dál je pouze na uživateli, jak si nakonfiguruje módy svícení.

Naprogramované efekty, které berou dech

S inteligentním LED osvětlením Twinkly se zaručeně nikdo nebude nudit. Ještě stále nás překvapuje, jak se této firmě podařilo vytvořit tak propracované LED osvětlení, které dokáže vytvářet úžasné dech beroucí efekty. Energické blikání, klidné svícení, pozvolné měnění barev nebo jejich rychlé problikávání, ani jeden z těchto módů svícení není pro světélka Twinkly problém. Každý zákazník si zaručeně najde ten svůj.

Aplikace Twinkly obsahuje v základních nastaveních od výrobce kolem 20 efektů, které si můžete různě upravovat podle svých preferencí.

TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromeček 21. století

Změna barvy

  • zákazník si může vybrat z celé škály barev a dát si daný efekt do odstínu podle své představy. U efektů se dvěma barvami si můžete namíchat svoji vlastní dvojici barev.

Rychlost

  • u každého efektu se dá nastavit rychlost tak, aby vyhovovala požadavkům nebo aktuální náladě uživatele.

Svítivost

  • samozřejmostí je nastavení svítivosti LED žárovek podle potřeby.

Časovač

  • v aplikaci je možné nastavit časovač zapnutí i vypnutí osvětlení.

Tvorba vlastních efektů

Pokud by žádný z nabízených režimů svícení uživateli nevyhovoval, aplikace nabízí možnost vytvoření vlastního režimu v editoru, a to jen pomocí tahu prstem po příslušných světélkách na displeji smartphonu. Následně si může uživatel navolit barevné provedení svícení, jeho intenzitu nebo blikání. Tady je důležité podotknout, že při tvorbě vlastních efektů velmi záleží na tom, jak dobře jsou světélka na stromku rozmístěná. Jinými slovy – čím symetričtěji jsou rozmístěná, tím jednodušší bude následná tvorba efektů. Minimálně u nás to tak bylo, protože každý nový produkt pro naše zákazníky testujeme.

Efekty ke stažení

Stále ty samé efekty? Ani náhodou! Pokud uživatele omrzí efekty, které jsou dostupné v základních nastaveních od výrobce, může si v aplikaci otevřít možnost Twinkly effects store, kde najde množství nových efektů, a to zcela zdarma. Funkce nabízí ke stažení efekty jako například americkou vlajku, emoji smajlíky, pulzující srdce, odpočítávání a mnoho dalších. Efekty zůstanou po stažení automaticky uložené v telefonu.

Propojení více LED řetězů

Preferujete hustě rozsvícený stromek? V případě, že se vám zdá množství LED diod na vašem stromku nedostatečné, můžete LED osvětlení od Twinkly mezi sebou propojit, a tak může být na stromku zapojeno i více světélek souběžně. Ta se po spárování v aplikaci při svícení dokonale zesynchronizují.

Revoluční Twinkly LED osvětlení na stromek je jednoznačně to nejpropracovanější LED osvětlení, které dnes na trhu najdete. Jeho cena odpovídá kvalitě, a ačkoliv je v porovnání s běžnými LED osvětleními, která nedokážou nic kromě klasického svícení, vyšší, určitě se do této moderní technologie vyplatí investovat.

Kdo jednou vyzkouší úžasné Twinkly LED osvětlení, zaručeně už nesáhne po žádném jiném.

Návod na použití TU


Také by vás mohlo zajímat:

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromek 21. století

TWINKLY je inteligentní, revoluční LED osvětlení, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější barevné kombinace a dokonalou …

Kdy postavit vánoční stromek?

Kdy postavit vánoční stromek?

Ozdobený vánoční stromeček se stal na přelomu 18. a 19. století neodmyslitelným a bezpochyby tím nejkrásnějším symbolem vánoc. Od té doby nesmí chybět krásně ozdobený vánoční stromek v žádné domácnosti. Podle tradic …

Vánočné stromky ozdobené

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Vánoce nám opět klepou na dveře a asi každá z vás už pomaličku přemýšlí, jaké vánoční ozdoby a dekorace použije na výzdobu vánočního stromku. Dnes si už můžete vybrat z velkého množství vánočních dekorací …

Přejít do obchodu