Umělé vánoční stromky 3d nerozeznáte od těch živých

Na obrázku je 3D stromek Smrk Italská. V pravé straně obrázku je detailní fotka jehličí. 3D jehličí má dokonalý tvar a konečky mě bledě zelené barvy které připomínají výhonky na jaře .

Ozdobený vánoční stromeček je neodmyslitelným symbolem vánoc. Každý rok se však z tohoto důvodu spilia až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že obvykle nejde o stromky z lesa. Vánoční stromky se totiž pěstují na polích. Po několika letech, když vyrostou do správné velikosti, ocitnou se v našich obývácích. I přesto je však pro přírodu mnohem ekologičtější, koupit si stromeček umělý. Ne však jakýkoliv. Ekologický je jen nákup takového, který vydrží mnoho let.
Umělé vánoční stromky 3D představují to nejkvalitnější, co se dnes dá koupit. Nejenže jsou velmi trvanlivé a kvalitní, ale navíc je nerozeznáte od těch živých.

Umělý vánoční stromek 3D Borovice himalájská. V pravo na fotce je detail 3D jehlici větviček.
3D Vánoční stromek Borovice Himalájská

Vyberte si konečně umělý vánoční stromek, který stojí za to. Borovice, smrk, tradiční jedle – to jsou dřeviny, ze kterých si před Vánocemi vybíráme. Obvyklé výšky stromků se pohybují od 120 cm až po unikátní kusy ve výšce 250 cm, které si mohou dovolit jen majitelé bytů s vysokými stropy. Dnešní trh nabízí velmi pěkné umělé stromky v různých provedeních. Například borovici si máte možnost vybrat jako přírodní, kvetoucí, kavkazskou nebo stříbrnou. Ale i jako zasněženou, s krystaly ledu, nebo s bílým jehličím. Smrk bývá v nabídce jako alpský či italský. Jedle se nabízí jako kavkazská nebo kanadská. Žádný z těchto krásných a cenově velmi ekonomických modelů se však nevyrovná hitu, kterým jsou 3D vánoční stromky.

Umělý vánoční 3D stromek tmavozelené barvy. Dokonalé 3D větvičky lemují celý okraj stromku díky čemuž vypadá jako ten živý z lesa. Vánoční stromek je postaven na kovovém stojanu.
Umělý vánoční 3D stromek Jedle Kanadská

Umělé 3D vánoční stromky jsou cenově sice nákladnějším řešením, ale jejich dokonalý vzhled vás velmi rychle přesvědčí o tom, že se vyplatí. Čím se odlišují od jiných umělých stromků? O těch možná řeknete, že jsou „jako“ živé. O těch 3D o tom nikdo nezapochybuje.

Ani živý stromek vám nenabídne takovou tvarovou a barevnou dokonalost, jak 3D umělý vánoční stromek. Zelenavé jehličí je k nerozeznání od pravého nejen svým vzhledem, ale i při dotyku. Jde o skutečně dokonalou a věrnou kopii toho živého. Avšak ne toho, který musíte přirazit tou řidší a krivšou stranou ke stěně. Tento nabízí i dokonalý habitus.

Detail větviček 3D stromku Smrk Italský. Větvičky mají konečky zabarvené do jasno zelené barvy které připomíná čerstvé jarní jehličí.

3D jehličí nerozeznáte od pravého.

Vánoční 3D stromky mají měkké jehličí vyráběny z mimořádně kvalitních PE materiálů. Celé konce větviček se odlévají do speciálních forem. Až ve středové části se nachází jehličí z klasického PVC. To zas dává stromečku potřebný objem. Právě kombinace různých materiálů poskytuje vánočním stromkem realistický vzhled i pokud jde o tvar jehličí, i co se týče jeho celkového tvaru a objemu.

Už nebudete muset každý rok shánět pěkný vánoční stromek. Kvalitní umělý 3D vánoční stromek každoročně jednoduše složíte z jeho tří částí a po vánočních svátcích opět odložíte. Netrúsi se z něj jehličí, ani vám na drahé parkety či koberec neokvapkáva smůla.

100% 3D Smrk Exkluzivní
100% 3D Smrk Exkluzivní 

Součástí balení je i stojan. Ten je stabilní a chrání tak vaše vánoční ozdoby, které možná dedíte z generace na generaci a máte k nim silný citový vztah. Stromek je velmi hustý, takže záleží jen na vás, zda zvolíte pouze minimalistickou formu výzdoby pomocí světel a pár ozdob, nebo jej vánočními koulemi a jinými ozdobami doslova celý zasypete.

Umělé vánoční stromky 3D

Tyto úžasné vánoční stromky 3D najdete v našem eshopu svetstromku.cz .  Při online objednávce garantujeme doručení do Vánoc v případě, že si stromeček objednáte do 16. 12. .

Také by vás mohlo zajímat:

Výběr vánočního stromku – zákaznická příručka

Vše o umělých vánočních stromcích na jednom místě. Budete si vybírat mezi klasickými stromky a 3D stromky…

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu. Pořídit si však živý vánoční stromeček, nebo naopak umělý? Který z nich je ekologičtější k přírodě? Který z nich je cenově dostupnější?

Moderní vánoční stromky – TOP 5 pro rok 2019

Pokud hledáte moderní vánoční stromeček, tak jste na správném místě. Připravili jsme si pro Vás TOP 5 nejmodernějších vánočních stromků, které jsou horkými adepty na HIT sezóny 2019…

Přejít do obchodu
PRODEJ SPOUŠTÍME 1. ZÁŘÍ 2020
Začínáme atraktivními předsezónními slevami. Nechte se překvapit.
x