Umělé vánoční stromky 3d nerozeznáte od těch živých

Ozdobený vánoční stromek je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Každý rok se však z tohoto důvodu uřízne až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že obvykle nejde o stromky z lesa.

Vánoční stromky se totiž pěstují na polích. Po několika letech, když vyrostou do správné velikosti, ocitnou se v našich obývácích. I přesto je však pro přírodu mnohem ekologičtější koupit si stromek umělý. Ne však jakýkoliv. Ekologický je jen nákup takového, který vydrží mnoho let. Umělé vánoční 3D stromky představují to nejkvalitnější, co se dnes dá koupit. Nejenže jsou velmi trvanlivé a kvalitní, ale navíc je nerozeznáte od těch živých.

Umělý vánoční stromek 3D Jedle Smaragdová
Umělý vánoční stromek 3D Jedle Smaragdová

Vyberte si konečně umělý vánoční stromek, který stojí za to

Borovice, smrk, tradiční jedle – to jsou dřeviny, ze kterých si před Vánocemi vybíráme. Obvyklé výšky stromků se pohybují od 120 cm až po unikátní kusy ve výšce 360 cm, které si mohou dovolit jen majitelé bytů s vysokými stropy. Dnešní trh nabízí velmi pěkné umělé stromky v různých provedeních. Například borovici máte možnost si vybrat jako přírodní, kvetoucí, kavkazskou nebo stříbrnou. Ale také jako zasněženou, s krystaly ledu, nebo s bílým jehličím. Smrk bývá v nabídce jako alpský nebo italský. Jedle se nabízí jako kavkazská nebo kanadská. Žádný z těchto krásných a cenově velmi ekonomických modelů se však nevyrovná hitu, kterým jsou 3D vánoční stromky.

Umělý vánoční 3D stromek tmavozelené barvy. Dokonalé 3D větvičky lemují celý okraj stromku díky čemuž vypadá jako ten živý z lesa. Vánoční stromek je postaven na kovovém stojanu.
Umělý vánoční 3D stromek Jedle Kanadská

Umělé 3D vánoční stromky jsou cenově sice nákladnějším řešením, ale jejich dokonalý vzhled vás velmi rychle přesvědčí o tom, že se vyplatí. Čím se odlišují od jiných umělých stromků? O těch možná řeknete, že jsou „jako“ živé. O těch 3D o tom nikdo nezapochybuje.

Ani živý stromek vám nenabídne takovou tvarovou a barevnou dokonalost jako 3D umělý vánoční stromek. Zelenkavé jehličí je k nerozeznání od pravého nejen svým vzhledem, ale i při dotyku. Jde o skutečně dokonalou a věrnou kopii toho živého. Avšak ne toho, který musíte přirazit tou řidší a křivější stranou ke stěně. Tento nabízí i dokonalý habitus.

3D jehličí nerozeznáte od pravého

Vánoční 3D stromky mají měkké jehličí vyráběné z mimořádně kvalitních PE materiálů. Celé konce větviček se odlévají do speciálních forem. Až ve středové části se nachází jehličí z klasického PVC. To zase dává stromku potřebný objem. Právě kombinace různých materiálů poskytuje vánočním stromkům realistický vzhled, i pokud jde o tvar jehličí, i co se týká celkového tvaru a objemu.

Vánoční 3D stromek vám bude sloužit mnoho let

Už nebudete muset každý rok shánět pěkný vánoční stromek. Kvalitní umělý 3D vánoční stromek každoročně jednoduše složíte z jeho tří částí a po vánočních svátcích opět odložíte. Netrousí se z něho jehličí ani vám na drahé parkety či koberec neodkapává smůla. V posledních letech se však enormně zvýšil zájem o FULL 3D vánoční stromky.

Co jsou vlastně FULL 3D vánoční stromky?

Kdybychom je měli definovat jedním slovem, bylo by to „DOKONALOST“. Tyto vánoční stromky jsou tvořené 100% 3D jehličím, což zaručuje dokonale živý vzhled stromku. Jejich cena se pohybuje od 200 € až po 500 €. Za kvalitu se platí a není tomu jinak ani u FULL 3D stromků. Nelze však zapomínat, že výroba těchto dokonalých 3D otisků větviček je finančně velmi nákladná.

NOVINKA sezóny 2020 – 3D vánoční stromky s LED osvětlením

Tyto stromky mají zabudované (přichycené) LED světýlka přímo na větvičkách stromku, a tak už se nikdy víc nebudete trápit se zdlouhavým věšením vánočního osvětlení na stromek. Součástí každého našeho LED vánočního stromku je SMART ADAPTER, díky kterému budete ovládat vaše LED osvětlení pomocí smartphonu. Osvětlení má různé režimy svícení: blikání, vlny, sekvence a mnoho dalších. Pomocí smartphonu si můžete také nastavit časovač vypnutí. Zabudované LED osvětlení vám přinese až 70% úsporu elektrické energie.

Svítící vánoční stromeček 3D Smrk Horský při rozběhnutém krbu. Celá místnost je vánočně ozdobená.
3D Stromek s LED osvětlením Smrk Horský

Součástí balení je i stojan. Ten je stabilní a chrání tak vaše vánoční ozdoby, které možná dědíte z generace na generaci a máte k nim silný citový vztah. Stromek je velmi hustý, takže záleží jen na vás, jestli zvolíte jen minimalistickou formu výzdoby pomocí světel a pár ozdob, nebo ho vánočními koulemi a jinými ozdobami doslova celý zasypete. V posledních letech se však enormně zvýšil zájem o FULL 3D vánoční stromky.


Také by vás mohly zajímat články:

Živý vánoční stromeček versus umělý stromek

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu…

Vánoční stromek s led osvětlením

TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromek 21. století

TWINKLY je inteligentní, revoluční LED osvětlení, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější barevné kombinace a dokonalou světelnou show, si stačí jen zapnout bluetooth a připojit svůj smartphone ke smart adaptéru přes bezplatnou mobilní aplikaci Twinkly…

Umělý vánoční stromeček

Jak na vánoční stromek, který s vámi přežije dekády?

Nechcete každý rok kupovat nový vánoční stromek? My vám poradíme, jak postupovat při výběru kvalitního vánočního stromku, jak se o něj správně starat a jak ho skladovat. Díky našim radám s vámi váš stromek dokáže přežít i celý život…

Přejít do obchodu