Umělé vánoční stromky 3d nerozeznáte od těch živých

Na obrázku je 3D stromek Smrk Italská. V pravé straně obrázku je detailní fotka jehličí. 3D jehličí má dokonalý tvar a konečky mě bledě zelené barvy které připomínají výhonky na jaře .

Ozdobený vánoční stromeček je neodmyslitelným symbolem vánoc. Každý rok se však z tohoto důvodu spilia až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že obvykle nejde o stromky z lesa. Vánoční stromky se totiž pěstují na polích. Po několika letech, když vyrostou do správné velikosti, ocitnou se v našich obývácích. I přesto je však pro přírodu mnohem ekologičtější, koupit si stromeček umělý. Ne však jakýkoliv. Ekologický je jen nákup takového, který vydrží mnoho let.
Umělé vánoční stromky 3D představují to nejkvalitnější, co se dnes dá koupit. Nejenže jsou velmi trvanlivé a kvalitní, ale navíc je nerozeznáte od těch živých.

Umělý vánoční stromek 3D Borovice himalájská. V pravo na fotce je detail 3D jehlici větviček.
3D Vánoční stromek Borovice Himalájská

Vyberte si konečně umělý vánoční stromek, který stojí za to. Borovice, smrk, tradiční jedle – to jsou dřeviny, ze kterých si před Vánocemi vybíráme. Obvyklé výšky stromků se pohybují od 120 cm až po unikátní kusy ve výšce 250 cm, které si mohou dovolit jen majitelé bytů s vysokými stropy. Dnešní trh nabízí velmi pěkné umělé stromky v různých provedeních. Například borovici si máte možnost vybrat jako přírodní, kvetoucí, kavkazskou nebo stříbrnou. Ale i jako zasněženou, s krystaly ledu, nebo s bílým jehličím. Smrk bývá v nabídce jako alpský či italský. Jedle se nabízí jako kavkazská nebo kanadská. Žádný z těchto krásných a cenově velmi ekonomických modelů se však nevyrovná hitu, kterým jsou 3D vánoční stromky.

Umělý vánoční 3D stromek tmavozelené barvy. Dokonalé 3D větvičky lemují celý okraj stromku díky čemuž vypadá jako ten živý z lesa. Vánoční stromek je postaven na kovovém stojanu.
Umělý vánoční 3D stromek Jedle Kanadská

Umělé 3D vánoční stromky jsou cenově sice nákladnějším řešením, ale jejich dokonalý vzhled vás velmi rychle přesvědčí o tom, že se vyplatí. Čím se odlišují od jiných umělých stromků? O těch možná řeknete, že jsou „jako“ živé. O těch 3D o tom nikdo nezapochybuje.

Ani živý stromek vám nenabídne takovou tvarovou a barevnou dokonalost, jak 3D umělý vánoční stromek. Zelenavé jehličí je k nerozeznání od pravého nejen svým vzhledem, ale i při dotyku. Jde o skutečně dokonalou a věrnou kopii toho živého. Avšak ne toho, který musíte přirazit tou řidší a krivšou stranou ke stěně. Tento nabízí i dokonalý habitus.

Detail větviček 3D stromku Smrk Italský. Větvičky mají konečky zabarvené do jasno zelené barvy které připomíná čerstvé jarní jehličí.

3D jehličí nerozeznáte od pravého.

Vánoční 3D stromky mají měkké jehličí vyráběny z mimořádně kvalitních PE materiálů. Celé konce větviček se odlévají do speciálních forem. Až ve středové části se nachází jehličí z klasického PVC. To zas dává stromečku potřebný objem. Právě kombinace různých materiálů poskytuje vánočním stromkem realistický vzhled i pokud jde o tvar jehličí, i co se týče jeho celkového tvaru a objemu.

Už nebudete muset každý rok shánět pěkný vánoční stromek. Kvalitní umělý 3D vánoční stromek každoročně jednoduše složíte z jeho tří částí a po vánočních svátcích opět odložíte. Netrúsi se z něj jehličí, ani vám na drahé parkety či koberec neokvapkáva smůla.

100% 3D Smrk Exkluzivní
100% 3D Smrk Exkluzivní 

Součástí balení je i stojan. Ten je stabilní a chrání tak vaše vánoční ozdoby, které možná dedíte z generace na generaci a máte k nim silný citový vztah. Stromek je velmi hustý, takže záleží jen na vás, zda zvolíte pouze minimalistickou formu výzdoby pomocí světel a pár ozdob, nebo jej vánočními koulemi a jinými ozdobami doslova celý zasypete.

 

Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 15 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost…

Mohly by vás také zajímat články:

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro rok 2020

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace…

Moderní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Doba jde neustále kupředu a stejně postupují i ​​technologie, používané při výrobě moderních vánočních stromků. Díky těmto technologiím, už dávno nevypadají umělé stromky a jejich větvičky jako nastříhané kusy papíru…

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity…

Luxusní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Mezi nejluxusnější stromky patří jednoznačně FULL 3D stromky, které se rok od roku těší větší oblibě. Nyní k nim však přibývá i absolutní novinka sezóny 2020 a to vánoční stromky s LED osvětlením…

Ozdobené vánoční stromky

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Abychom Vám to usnadnili na Vánoce, tak jsme si připravili pro Vás trošku vánoční inspirace od našich zákaznic jako podle nich mají vypadat nejkrásnější vánočně stromky…

Bílé vánoční stromečky – TOP 6 pro rok 2020

Není to první rok, co se bílé vánoční stromečky staly hitem Vánoc. Jejich bílá pokrývka z nich dělá jedinečné stromky, které v našich domovech dosud neměli obdoby. Pomocí nejnovějších technologií je na povrch větviček…

Přejít do obchodu
PŘEDSEZÓNNÍ SLEVY AŽ DO -23%
Slevy platí do 1. listopadu 2020
x