Umělé vánoční stromky 3d nerozeznáte od těch živých

3D vánoční stromky

Umělé vánoční stromky 3D představují to nejkvalitnější, co se dnes dá pořídit. Nejenže jsou velmi trvanlivé a kvalitní, ale navíc je nerozeznáte od těch živých. Ozdobený vánoční stromek je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Každý rok se ovšem z tohoto důvodu spíly až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že obvykle nejde o stromky z lesa. Vánoční stromky se totiž pěstují na polích. Po několika letech, kdy vyrostou do správné velikosti, ocitnou se v našich obývácích. Přesto je však pro přírodu mnohem ekologičtější, pořídit si stromek umělý. Ne však jakýkoli. Ekologický je jen nákup takového, který vydrží mnoho let.

Detailní fotka 3D jehličí vánočního 3D stromku.
měkké 3D jehličí 3D stromek Jedle Smaragdová

Vyberte si konečně umělý vánoční stromek, který stojí za to

Borovice, smrk, tradiční jedle – to jsou dřeviny, ze kterých si před Vánocemi vybíráme. Obvyklé výšky stromků se pohybují od 120 cm až po unikátní kusy ve výšce 450 cm, které si mohou dovolit jen majitelé bytů s vysokými stropy. Dnešní trh nabízí velmi pěkné umělé stromky v různých provedeních. I ten nejnáročnější zákazník má z čeho vybírat. V nabídce jsou vánoční stromky ve všech odstínech zelené, od ledově zeleného 3D Smrku Ledového, přes jasně zelenou 3D Jedlu Kavkazskou, přirozeně zelenou 3D Borovici Himalájskou, tmavě zelený 3D Smrk Kalifornský až po ocelově zelenou. Kdo by však nechtěl tradiční zelený vánoční stromeček, může si vybrat z nabídky hustě zasněžených stromků nebo stromků s jemně posněženými konci větviček.

S výběrem vánočního stromku nebudete mít rovněž problém, ať už máte ve vašem obydlí spoustu prostoru a vysoké stropy, nebo naopak potřebujete vánoční stromek vejít do stísněného prostoru. V naší nabídce totiž najdete nadrozměrné XL vánoční stromky, ale také úzké vánoční stromky, které vejdete kamkoli.

Umělé 3D vánoční stromky a FULL 3D stromky jsou cenově sice nákladnějším řešením, ale jejich dokonalý vzhled vás velmi rychle přesvědčí o tom, že se vyplatí. Čím se odlišují od jiných umělých stromků? O těch možná řeknete, že jsou „jako“ živé. O těch 3D o tom nikdo nezapochybuje.

Ani živý stromek vám nenabídne takovou tvarovou a barevnou dokonalost jako 3D umělý vánoční stromek. Zelenkavé jehličí je k nerozeznání od pravého nejen svým vzhledem, ale i při dotyku. Jde o skutečně dokonalou a věrnou kopii toho živého. Avšak ne toho, který musíte přirazit tou řidší a křivější stranou ke stěně. Tento nabízí i dokonalý habitus.

3D jehličí nerozeznáte od pravého

Vánoční 3D stromky mají měkké jehličí vyráběné z mimořádně kvalitních PE materiálů. Celé konce větviček se odlévají do speciálních forem. Teprve ve středové části se nachází jehličí z klasického PVC. To zase dává stromku potřebný objem. Právě kombinace různých materiálů poskytuje vánočním stromečkům realistický vzhled i pokud jde o tvar jehličí i co se týče celového tvaru a objemu.


Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 30 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost. Pro hustší a reálnější vzhled je střed zahuštěný klasickým jehličím. Vybrat si můžete různé druhy a provedení stromků, ať už borovice, smrk nebo tradiční jedli. 


Vánoční 3D stromek vám bude sloužit mnoho let

Už nebudete muset každý rok shánět pěkný vánoční stromek. Kvalitní umělý 3D vánoční stromek každoročně jednoduše složíte z jeho tří částí a po vánočních svátcích opět odložíte. Netrousí se z něho jehličí ani vám na drahé parkety či koberec neodkapává smůla. V posledních letech se však enormně zvýšil zájem o FULL 3D vánoční stromky.

Co jsou vlastně FULL 3D vánoční stromky?

Kdybychom je měli definovat jedním slovem, bylo by to „DOKONALOST“. Tyto vánoční stromky jsou tvořené 100% 3D jehličím, což zaručuje dokonale živý vzhled stromku. Jejich cena se pohybuje od 200 € až po 500 €. Za kvalitu se platí a není tomu jinak ani u FULL 3D stromků. Nelze však zapomínat, že výroba těchto dokonalých 3D otisků větviček je finančně velmi nákladná.


Full 3D vánoční stromek

Full 3D vánoční stromky (100% 3D) jsou tvořeny výhradně 3D jehličím a tak dokonale imitují živý stromeček. 100% 3D vánoční stromek představuje to nejluxusnější a nejmodernější co trh nabízí. Větvičky s 3D měkkým jehličím jsou vyráběny z nejkvalitnějších PE (polyethylen) materiálů za pomoci nejnovějších technologií. Tento rok jsme si pro Vás připravili až 6 exkluzivních novinek a tak v naší nabídce najdete více než 10 luxusních 100% 3D stromků.


Extra široké vánoční stromky

Kdo by netoužil po skutečně širokém a extrémně hustém vánočním stromku, který se stane zaručeně dominantou každé místnosti. Výrobci se v posledních letech začali soustředit právě na výrobu takových mohutných stromků. V naší nabídce je naleznete jako nadrozměrné XL varianty stromků, které mají oproti klasickým stromkům větší počet větviček a jsou o 15 až 20cm širší. Není divu, že je po nich stále větší poptávka.

3D vánoční stromky v květináči

Stylové vánoční stromky v květináči zaručeně nerozeznáte od živých. Tyto stromky nezabírají mnoho místa, proto je snadno umístíte kdekoli v místnosti. Skvěle ukáží na komódách, skříňkách či jako dekorace chodby nebo předsíně. Stejně tak 3D stromky v květináči jsou v nabídce v různých druzích. Ať už preferujete jedličku, smrk nebo mini borovici, určitě si vyberete. Stromky jsou v nabídce buď v umělohmotném černém květináči, nebo stylovém květináči z pytloviny.

 3D vánoční stromky s LED osvětlením

Tyto stromky mají zabudované (přichycené) LED světýlka přímo na větvičkách stromku, a tak už se nikdy víc nebudete trápit se zdlouhavým věšením vánočního osvětlení na stromek. Součástí každého našeho LED vánočního stromku je SMART ADAPTER, díky kterému budete ovládat vaše LED osvětlení pomocí smartphonu. Osvětlení má různé režimy svícení: blikání, vlny, sekvence a mnoho dalších. Pomocí smartphonu si můžete také nastavit časovač vypnutí. Zabudované LED osvětlení vám přinese až 70% úsporu elektrické energie.

Součástí balení je i stojan. Ten je stabilní a chrání tak vaše vánoční ozdoby, které možná dědíte z generace na generaci a máte k nim silný citový vztah. Stromek je velmi hustý, takže záleží jen na vás, jestli zvolíte jen minimalistickou formu výzdoby pomocí světel a pár ozdob, nebo ho vánočními koulemi a jinými ozdobami doslova celý zasypete. V posledních letech se však enormně zvýšil zájem o FULL 3D vánoční stromky.


Také by vás mohly zajímat články:

Živý vánoční stromeček versus umělý stromek

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu…

Vánoční stromek s led osvětlením

TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromek 21. století

TWINKLY je inteligentní, revoluční LED osvětlení, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější …

Umělý vánoční stromeček

Jak na vánoční stromek, který s vámi přežije dekády?

Nechcete každý rok kupovat nový vánoční stromek? My vám poradíme, jak postupovat při výběru kvalitního vánočního stromku, jak se …

Klasický, zasněžený nebo 3D: Jak si vybrat vánoční stromek vašich snů

Rozhodli jste se pro koupi umělého vánočního stromku, ale nevíte, jak si vybrat ten správný? My vám přiblížíme …

Přejít do obchodu