5 tipů jak si ozdobit vánoční věnec

jak ozdobit vánoční věnec

Vánoční věnec na dveře nebo stůl je skvělou dekorací, která dotvoří celkovou vánoční atmosféru a má vícero využití. Můžete ho jednoduše položit na stůl nebo ho zkrátka pověsit nad krb, na stěnu nebo taky na vchodové dveře. Pokud si nejste jisti, jak z obyčejného zeleného věnce, vytvořit opravdu originální dekoraci, nebo stylově ozdobit vánoční věnec bílý, nechte se inspirovat námi. Zde máte naše vánoční věnce inspirace, které vás jistě nadchnou.

Bílo-modrý vánoční adventní věnec

Bílá a modrá barva jsou nepochybně na popředních místech mezi barvami, do kterých odíváme svoje vánoční věnce. Tenhle vánoční věnec je speciální v tom, že je ozdobený čtyřmi svíčkami, které z něj dělají krásný nápaditý adventní věnec. Jako dekoraci si tenhle věnec můžete položit na stůl už začátkem adventu a každou neděli až do Vánoc zapalovat o jednu svíčku víc. Zákaznice zvolila krásnou bílou výzdobu, v které nakombinovala bílé květiny s vánočními koulemi a čím dál, tím víc moderními andělskými křídly. Nepřehlédnutelnou dominantou tohoto adventního věnce je stříbrné srdíčko s královskou korunou, které dokonale doplňuje bleděmodré vánoční svíčky na adventní věnec. Nakolik je tenhle věnec vyzdoben v jemných barvách, můžete ho použít kdekoliv. Položit ho můžete na stůl nebo komodu, ale také je vhodný i jako vánoční věnec na hrob. Kdykoliv když pak přijdete, můžete zapálit svíčku a tím si vzpomenout na vaše drahé.

věnec smrk bílý bílomodrý

Modrý vánoční věnec na dveře

Tenhle unikátní kousek stoprocentně spadá do kategorie „moderní vánoční věnec na dveře“. Učebnicově zvoleny tmavomodrý ozdoby kontrastující se zasněženým věncem jsou oku lahodící kombinace. Zákaznice pro výzdobu zvolila různé odstíny tmavě modré, některé ozdoby přecházejí téměř až do černé barvy. Modré vánoční koule a hvězdičky jsou doplněny o dvě tmavomodré mašle, které dotvářejí nádherný přechod mezi modrými a stříbrnými třpytivými ozdobami. Decentně zvolené stříbrné ozdoby v podobě srdíčka a soba téměř splývají se zasněženým korpusem vánočního věnce. Pokud takhle vyzdobený vánoční věnec pověsíte na vchodové dveře, garantujeme vám, že se nad ním pozastaví každý kolemjdoucí.

věnec smrk bílý modrý

Vánoční věnce

Nabízíme vám moderní vánoční věnce na dveře či stůl, které přivedou vaši vánoční výzdobu k dokonalosti. Vánoční věnce u nás naleznete v různých provedeních. V naší nabídce naleznete kromě klasických, PVC věnců na dveře či stůl, i ještě realističtější vánoční věnec na dveře z 3D jehličí v mnoha provedeních. Věnce nabízíme v různých barevných provedeních, od bledých, ledových odstínů zelené, přes bledě zelené, přirozeně zelené, tmavozelené, ale také u nás najdete nejeden umělý vánoční věnec na dveře bílý, či jemně zasněžené vánoční věnce.


Růžový vánoční věnec

Přemýšlíte nad tím, jaké použít vánoční ozdoby na věnec? Čím dál, tím modernější se stává barevná kombinace bílé a růžové. Tenhle zasněžený vánoční věnec hustě ozdobený v jemných barvách je jistě důkazem toho, že světlé barvy nádherně ukážou i na bílém korpusu vánočního věnce. Věnec je vyzdobený bledě růžovými květinami v kombinaci s vánočními koulemi přecházejícími ze stříbrné do zlaté barvy. Do detailu je věnec dotáhnutý díky zlatým srdíčkům a hvězdičkám podpořenými zlatým klíčkem a houpacím koněm. Takhle bohatě ozdobený vánoční věnec ozdobí jakýkoli prostor, kam ho umístíte. Nezáleží, jestli si z něj uděláte vánoční věnec na stůl nebo dveře, vaši sváteční atmosféru jenom znásobí a bude vás těšit kdykoliv se na něj podíváte.

Zelený umělý vánoční věnec

Tady máme pro vás další inspiraci, jak by mohli vypadat vánoční věnce na dveře. Opět tady máme zasněžený vánoční věnec, který je ozdobený dekoracemi v rozličných odstínech zelené barvy. Zelené vánoční koule jsou v různých převedeních, od světle zelených po ty tmavé, od matných až po ty třpytivé. Společnost zelené barvě dělá i barva sněhově bílá, ve které jsou dělaný hvězdičky, srdíčka a květiny. Určitě nepřehlédnutelnou součástí tohohle věnce je pár stříbrných třpytivých sobů v těsné blízkosti zeleno-bílé mašle. Taková výroba vánočního věnce netrvá pár minut, ale výsledek stoprocentně stojí za to. Kdokoliv uvidí tenhle věnec, řekne si, že jeden takový nutně potřebuje. Použít jen lze jako vánoční věnec na dveře vchodové nebo interiérové, vánoční věnec na stůl nebo komodu, a taky ním můžete ozdobit poličku nebo parapet.

věnec smrk bílý-zeleny

Luxusní vánoční věnce v barvě králů

Možná přemýšlíte, která barva by mohla být klasifikována jako barva králů, ale prozradíme vám, že je to barva zlatá. Jako poslední inspirace přichází tip obléct svůj vánoční věnec do zlatého šatu. Zákaznice na to použila různé velikosti zlatých vánočních koulí, které jsou doplněny stříbrnými vánočními koulemi a bílými ozdobami v podobě hvězdiček a srdíček. Dominantou tohohle vánočního věnce je nepochybně pár třpytivých andělských křídel, kterému dělá společnost zlatý slavík. Vánoční věnec v královských barvách je vhodný do domácností, ale také je možné ho použít jako vánoční věnec na hřbitov, aby také rozjasnil ponurou atmosféru, která tam většinou převládá. Taky i na dveře vám stačí přibít hřebík a hned máte dokonalý závěsný vánoční věnec, který osloví každého kolemjdoucího.

Doufáme, že se vám našich pět tipů jak vyrobit vánoční věnec líbilo a něco podobného zkusíte vykouzlit i vy s vašimi vánočními věnci. Pro více inspirací můžete navštívit https://svetstromku.cz/vanocni-venec-na-dvere-a-stul-40-inspiraci/, kde najdete další tipy, jako si možno vyzdobit svůj vánoční věnec. Se svými výtvory se pak můžete podělit s námi a ostatními zákazníky e-shopu svetstromku.cz.

Pro ty, kteří si neumí sami poradit s ozdobováním vánočního věnce máme letos připravenou novinku ozdobený vánoční věnec, který nabízíme hned v několika barevných provedeních. Je jen na vás jestli si jím ozdobíte slavnostní stůl nebo jej zavěsíte na dveře.

Zdroj obrázků: https://cz.pinterest.com/


Také by vás mohlo zajímat:

Adventní věnec

16 skvělých nápadů na dokonalý adventní věnec

Adventní věnec už neodmyslitelně patří k symbolům předvánočního období. Jeho tradice sahá do devatenáctého století, kdy německý teolog Johann Heinrich Wichern …

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Adventní kalendář

5 tipů na vlastnoručně vyrobený adventní kalendář

Samotným vánočním svátkům předchází období adventu, ke kterému neodmyslitelně patří nejen adventní věnec, ale také adventní kalendář. Z adventního kalendáře …

Adventní věnec

Co je Advent a kdy začíná?

Wikipedie uvádí, že Advent je první část liturgického roku římskokatolické církve vymezená 4 nedělemi před svátkem narození Ježíše Krista a období duchovní přípravy na Vánoce. Období vánočních svátků začíná …

Přejít do obchodu