Vánoční věnec na dveře a stůl – 40+ inspirací

Vánoční věnec na dveře a stůl

Moderní vánoční věnec na dveře nebo stůl je skvělou dekorací, která dotvoří celkovou vánoční atmosféru a má více využití. Můžete jej jednoduše položit na stůl, jemně ho dozdobit, připevnit na něj svíčky nebo jej zkrátka zavěsit na vchodové dveře, případně nad krb, či jinam na zeď. na dveře či stůl, by neměl o Vánocích chybět v žádné domácnosti.

Pokud nevíte, jak z obyčejného zeleného či zasněženého věnce vytvořit opravdu originální dekoraci, inspirujte se tipy od nás.

Vánoční věnec na dveře

Pokud chcete mít stylově vyzdobené své vchodové dveře, vsaďte na některou z našich inspirací, které jsou u milovníků vánočních výzdob nejoblíbenější. Nejčastěji můžeme vidět vánoční věnce na dveře v červené barvě, růžové vánoční věnce na dveře, moderní vánoční vánoční věnec na dveře z koulí, naturální, přírodní vánoční věnce, ale také netradiční, barevné vánoční věnce na dveře. Závěsný vánoční věnec je dokonalou vánoční dekorací. Pokud nevíte jaký zvolit vánoční věnec na dveře inspirace pro vás je tady.

Moderní vánoční věnec na dveře červený

Červená barva k Vánocům zkrátka patří, a proto není divu, že se každoročně objevuje spousta vánočních dekorací v této barvě. Ozdoby červené barvy krásně ukáží na zeleném podkladu, proto bychom doporučovali zvolit čistý vánoční věnec celené barvy, který si následně dozdobíme červenými ozdobami. Vánoční věnec na dveře můžete dozdobit, červenými vánočními koulemi, červenými stuhami, květinami nebo jinými dekoracemi nejrůznějších tvarů. Červené ozdoby krásně ukáží pokud je nakombinujete se zlatými nebo bílými ozdobami.
Skvělým tipem je také připevnit ze spolu věnce girlandu, která bude viset podél dveří a následně na věnec i girlandu připevnit hrubou červenou stuhu. Takový červený vánoční věnec na dveře bude zaručeně nepřehlédnutelný.

Moderní vánoční věnec na dveře bílý

Stejně jako zasněžené vánoční stromky, i zasněžené bílé vánoční věnce na dveře se těší velké oblibě. A co když bílý vánoční věnec ještě ozdobíme bílými ozdobami? Vznikne z toho dokonalá zimní výzdoba. Bílé vánoční ozdoby můžete zkombinovat s menším počtem ozdob ve stříbrné nebo krémové barvě, a zaručujeme vám, že se budete cítit jako v pohádkovém, ledovém království. Kdyby to však bylo na vás příliš mnoho bílé, můžete na tenhle moderní vánoční věnec na dveře upevnit pár vánočních koulí v jemných, pastelových odstínech.

Vánoční věnec na dveře růžový

Jemná, růžová barva, je během Vánoc stále více oblíbená. Růžové vánoční ozdoby krásně ukáží jak na bílých, zasněžených vánočních věncích, tak i na klasických zelených věncích. Na čistý vánoční věnec jednoduše připevněte růžové vánoční ozdoby. Můžete zvolit růžové koule, květiny, či stuhy, ale také různé dekorace ve tvaru ptáčků, srdíček či andílků. Růžové dekorace doporučujeme kombinovat s ozdobami stříbrné, bílé, ale také zlaté barvy.


Vánoční věnce

Nabízíme vám moderní vánoční věnce na dveře či stůl, které přivedou vaši vánoční výzdobu k dokonalosti. Vánoční věnce u nás naleznete v různých provedeních. V naší nabídce naleznete kromě klasických, PVC věnců na dveře či stůl, i ještě realističtější vánoční věnec na dveře z 3D jehličí v mnoha provedeních. Věnce nabízíme v různých barevných provedeních, od bledých, ledových odstínů zelené, přes bledě zelené, přirozeně zelené, tmavozelené, ale také u nás najdete nejeden umělý vánoční věnec na dveře bílý, či jemně zasněžené vánoční věnce.


Moderní vánoční věnec z koulí

Pokud máte doma spoustu vánočních koulí které nepoužíváte k výzdobě vánočního stromku, můžete je jednoduše použít na ozdobení vánočního věnce na dveře. Koule můžete na věnec připevnit opravdu nahustě a tak už nebudete potřebovat žádné jiné ozdoby. Takový moderní vánoční věnec na dveře z koulí krásně ukáže, když na něj připevníte mohutnou mašli ze stuhy.

Netradiční, barevný vánoční věnec na dveře

Hravý a barevný vánoční věnec si snadno vyrobíte pomocí různých barevných koulí, postaviček, pestrobarevných mašlí, dekoraci stromků, perníčků, lízátek či květin. Hlavní je, aby hrál barvami. Z jednoduchého, klasického zeleného či zasněženého věnce tak prostřednictvím tavicí pistole a nejrůznějších dekorací, můžete vytvořit ten nejveselejší moderní vánoční věnec na dveře, za kterým se otočí každý.

Přírodní vánoční věnec

Zapomeňte na pestrobarevné vánoční koule a ozdoby. Vyrobte si vánoční věnec na dveře či stůl z různých plodů přírody. Na zelený umělý vánoční věnec na dveře i stůl jednoduše připevněte šišky, sušené ovoce, skořici, ořechy či dekorace ze dřeva. Pokud se vám zdá takový věnec příliš fádní, můžete mezi takové naturální ozdoby připevnit i pár klasických vánočních koulí v jemných nebo zemitých odstínech. Takový vánoční věnec na dveře či stůl, vám domů zaručeně přinese kousek přírody.

Vánoční věnec z juty

Netradiční vánoční věnec na dveře je také vánoční věnec z juty. Tento pytlovinový materiál jednoduše přilepte na čistou maketu věnce, nebo jej navlačte na kovovou, kruhovou konstrukci a krásný vánoční věnec na dveře je na světě. Dozdobit ho můžete ještě různými stuhami nebo dekoracemi.


Ozdobené vianočné vence

Kto by nechcel mať počas Vianoc na stole krásne ozdobený adventný veniec, alebo štýlovo ozdobený závesný veniec na dvere. Ponúkame vám široký výber ozdobených vianočných vencov na stôl a vianočných vencov na dvere, s ktorými dotiahnete svoju vianočnú výzdobu do dokonalosti. Vyberať si môžete z tradičných zelených, ale aj bielych, zasnežených vianočných vencov s ozdobami v rôznych farebných prevedeniach. Váš vianočný veniec môžete dokonca zladiť s malým ozdobeným vianočným stromčekom, či ozdobenou stredovou girlandou na stôl z našej ponuky.


Vánoční věnec z proutí

Vaše vchodové dveře krásně ozvláštní moderní vánoční věnec z proutí. Proutí může být různé barvy a naaranžováno různými způsoby, jak můžete vidět na obrázcích níže. Jednoduchý vánoční věnec na dveře z proutí vypadá krásně, když je dozdoben různými stuhami, šiškami, ale i malými vánočními koulemi či chvojím. Vánoční ozdoby na věnec můžeme na věnec připevnit sami pomocí tavicí pistole. Věnec vypadá hezky z tenkého i hrubšího proutí. Záleží jen na vašich preferencích.

Vánoční věnec na stůl

Z klasického vánočního věnce si snadno vytvoříte i vánoční věnec na stůl. Stačí, když si takový věnec ozdobíte ozdobami podle vlastního vkusu a připevníte na něj svíčky. Z jednoduchého zeleného nebo zasněženého věnce tak hravě vytvoříte stylový adventní věnec, který bude zdobit váš stůl.
K výrobě vánočních věnců na stůl můžete použít vánoční koule, stuhy, mašle, květiny, různé figurky či ozdoby nejrůznějších tvarů. Fantazii se meze nekladou. S trochou kreativity můžete vytvořit skutečně luxusní vánoční věnce. Důležité je jedině, aby barvy na vánočním věnci a styl výzdoby vánočního věnce ladily s celkovou výzdobou vašeho bytu.

Tak co, nechali jste se inspirovat našimi typy na dokonalý vánoční věnec? Nabídku zelených, ale i zasněžených vánočních věnců naleznete také v našem e-shopu svetstromku.cz.

Zdroj obrázků: https://cz.pinterest.com/


Také by vás mohlo zajímat:

Adventní věnec

16 skvělých nápadů na dokonalý adventní věnec

Adventní věnec už neodmyslitelně patří k symbolům předvánočního období. Jeho tradice sahá do devatenáctého století, kdy německý teolog Johann Heinrich Wichern založil školu …

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Adventní kalendář

5 tipů na vlastnoručně vyrobený adventní kalendář

Samotným vánočním svátkům předchází období adventu, ke kterému neodmyslitelně patří nejen adventní věnec, ale také adventní kalendář. Z adventního kalendáře mají radost zejména nejmladší členové rodiny, kteří se každý den nemohou dočkat, jaké překvapení si v kalendáři najdou.

Adventní věnec

Co je Advent a kdy začíná?

Wikipedie uvádí, že Advent je první část liturgického roku římskokatolické církve vymezená 4 nedělemi před svátkem narození Ježíše Krista a období duchovní přípravy na Vánoce. Období vánočních svátků začíná …

Přejít do obchodu
Oslavte s námi začátek léta
slevou 15% na všechno zboží skladem. Platí do 30. června.
x