Vánoční přání – TOP 50

vánoční přání

Vánoční přání na pohlednicích či vánoční sms přání potěší snad každého z nás. Pocit, že na nás někdo myslí i během nejkrásnějších svátků v roce zahřeje na duši a dokáže znásobit krásnou vánoční atmosféru. Potěšte letos své blízké i vy a pošlete jim vánoční přání od srdce.

My jsme pro vás sesbírali nejlepší vánoční přání, kterými zaručeně obveselíte svou rodinu, přátele i známé.

Vánoční a novoroční přáni pro přátelé a známé

Hledáte jednoduchá vánoční přání k Vánocům a Novému roku, kterými nemáte co pokazit? Nabízíme vám malou ochutnávku, ze které si zaručeně vánoční příní vyberte.

Stromeček svítí, zvoneček zvoní, děti se na dárky strašně moc těší. Purpura na plotně krásně nám voní, vábí k nám Ježíška, večer se blíží. Přejeme vám, rodinko, štěstíčko a zdravíčko. Klidný, šťastný nový rok, to Vám přejem strašně moc.

Hodně sněhu, lásku a něhu, pohodu a klid, to vše máte mít. A ještě plno věcí k tomu přejem celému Vašemu domu. Veselé Vánoce!

Do nového roku zbývá jen pár hodinek, přeji, ať Ti přinese spousty dobrých novinek. Zdraví, štěstí, lásku a kupu penízků, ať máš dobrých lidí vždy hodně nablízku!

Ať všechny starosti se zruší, ať zavládne klid a pokoj v duši. Co bolelo, ať se zhojí, co těšilo, ať se zdvojí. Aby byly v novém roku jen slzy štěstí v každém oku.

Pohodové Vánoce přejem Vám, ať na Štědrý večer není nikdo sám. Ať Vánoce stráví všichni spolu, ať se všichni sejdou u štědrovečerního stolu. Šťastné a veselé!

Hodně štěstí k Vánocům přejeme pro celý dům. A dál, jak se přává, ať zdraví nezaostává a všechno se vám daří, každý z vás jen září.

Nový rok přináší opět své poselství, přejme si navzájem lásku a přátelství. Ať štěstí a zdraví provází náš každý krok, přeji Vám úspěšný celý příští rok.

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu a přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček, ke štěstí krok, nádherné Vánoce a nový rok!

Sníh se kolem třpytí, mlčí kraj i les, hvězdy tiše svítí v dáli u nebes. Závějí jde ztěžka s dárky Ježíšek, i Vám k tomu svátku nechá na památku zlatý oříšek. Krásné Vánoce!

Až pod stromečkem rozvážeš mašličku, ať lásku najdeš v balíčku. Ve druhém štěstí, klid a pohodu, ve třetím hlavně dobrou náladu. Veselé Vánoce!

Hvězdy na nebi vánočním, ať září svitem svátečním. Lásku, štěstí, zdraví nesou vám, v tento den nemá být nikdo sám.

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není. Dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně zdraví v novém roce!

Ježíšek pomalu zapřahá sáně, za okny vidět je paprsku svit. Zavři teď oči a nastav své dlaně, lásku a štěstí do nich si chyť. Šťastné a veselé Vánoce!

Šupinku pro štěstí, schovej si do dlaní, radost ti přinese, smutek prý zahání. K vánoční pohodě rozkroj si jablíčko, přeji ti ze srdce zdraví a štěstíčko.

Hodně štěstí, bílých vloček, spoustu dárků pod stromeček. Vánoční zvoneček ať zvoní, cukroví ať krásně voní. Krásné Vánoce a pohodu v novém roce!

Vtipné vánoční přání

Vtipná vánoční přánička jsou oblíbené zejména mezi přáteli. Taková krátká vánoční přání, můžete také využít jako vánoční přání kolegům či sourozencům. Smích a dobrá nálada přece prostě patří k pohodové, vánoční atmosféře.

Nebem letí Ježíšek, fouká mu pod kožíšek. Veze plný pytel dárků, pro každého má svou várku. Nalijte mu skleničku, zdrží se jen chviličku.

K Vánocům: a) nechci nic, b) nedělej si škodu, c) vždyť si nic nezasloužím, d) obdaruji se sám. Správnou odpověď mi pošli obratem. Tvůj Ježíšek

Půjčil jsem si milion, dárků jsem měl kamion. Neplatil jsem splátky, vzali si to zpátky. Nezbyl ani dáreček, vzali mi i domeček. Neplatil jsem daně, vzali mi i sáně. Nevím už si rady, sob mi chcípnul hlady. V lese mám teď pelíšek, kašlu na vás – Ježíšek!

Ucpěte komíny, nepusťte Santu, použij cement, anebo maltu. Otevři okno, nasaď si kulíšek, dárky ti přinese jedině Ježíšek!

Ježíšek se u nás stavil, Štědrý den předem slavil. Dal nám všechny dárečky, za sklenice vodečky. Pak propil i saně, zbyly mu jen prázdné dlaně. Pro Vás nechal přání: Nadělte si sami!

Přišel mi Ježíšek nadělit smůlu, že jí měl dost, dal mi jí fůru. Povídám, Ježíšku, co takhle štěstí? Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Tak šťastné a veselé!

Krátké vánoční přání

Nechce se vám psát dlouhá vánoční přání? Hledáte krátké vánoční sms přání? Z těch našich si zaručeně vyberete. Naše vánoční přínička vás zaručeně osloví, a využijete je při krátkých vánočních sms textech.

Ať Vánoce zapadlé v sněhu přinesou vám lásku a něhu.

Bílé Vánoce, pohodu, klid, hodně dárků a v duši svit.

Vánoce jsou časem lásky, spřízněných duší a všude vládnoucí pohody. Ať to pro Vás platí dvojnásobně!

Vánoce plné splněných přání, ať máte důvod k usmívání.

Poslechněte srdce hlas a užívejte sváteční čas. Šťastné a veselé!

Ať Vánoce jsou vším, co činí svět překrásným.

Ať potká Tě na cestě z půlnoční pravý nefalšovaný zázrak vánoční.

Mnoho hezkých chvil v příjemné atmosféře Vánoc, pevné zdraví, hodně štěstí a lásky v novém roce.

Ať krásné dárky pod Vaším stromečkem jsou a hodně nefalšované radosti Vám přinesou. Veselé Vánoce!

Ať letošní Vánoce hravě předčí všechny předešlé. Šťastné a veselé!

Až se setmí a kapr bude na štědrovečerním stole, ať pohoda vládne u Vás doma a nový rok je časem splněných přání!

Srdečně přejeme, ať si tu nádhernou a neopakovatelnou vánoční atmosféru moc užíváte!

Ať z Vašeho domu o Vánocích zní upřímný, bezstarostný smích!

Přejeme kouzelné vánoční svátky plné nádherných zážitků a pohody v rodinném kruhu.


Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 30 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost. 


Andělské vánoční přání

Andělé tak nějak k Vánocům patří. Pošlete tada svým nejbližším krásné andělské vánoční přáničko, které jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Líbezně hrají v podvečer andělé, pod bílou peřinou spí celá zem, šťastné a veselé Vánoce všem! Ať je svět v bílém sametu přes ty nejhezčí svátky, kdy zlaté zvony vánoční nás pustí do pohádky.

Nebe a na něm v tisících hvězdičky, z oblohy přilétá anděl maličký. Na malém obláčku přináší Ti přáníčko, přeje Ti lásku, zdraví a štěstíčko. Ať všechno, o čem se Ti kdy snilo, o Vánocích se vyplnilo.

Z oblohy se sypou hvězdičky, slyšet jsou koledy z dáli, zvěstuje anděl maličký, ať splní se vše, co na Vánoce jste si přáli.

Vánoční anděl přichází, cinkot zvonku ho provází. Přišel spokojené Vánoce přát, štěstí a radost vinšovat.

Andílci se radují, příchod Vánoc zvěstují. Přejí Vám veselé svátky, plné klidu, míru a lásky. Krásné Vánoce!

Líbezné melodie na nebi andílci pějí. Krásné Vánoce Vám ze srdce přejí. Na vločkách k Vám nesou přáníčko, ať v novém roce nechybí láska, štěstí i zdravíčko.

Za Tvoje přátelství a za Tvou něhu, za srdce čisté, jak vločka sněhu, posílám andílka, co Tě bude chránit, nedovolí nikomu, by Tě mohl ranit. Krásné Vánoce!

Zastavit čas v tuto vánoční chvíli, poslouchat, jak andělé mávají křídly, a vidět štěstí všude kolem sebe a cítit, jak sněhová vločka zebe. Kéž nejen o Vánocích, ale po celé další roky nacházíme cestu k sobě radostnými kroky!

Romantické vánoční přání

Chcete napsat krásné romantické vánoční přání pro svého partnera nebo partnerku? Připravili jsme pro vás výběr těch nejkrásnějších romantických vánočních přání, které zaručeně potěší vaše nejmilovanější.

Vánoční čas rozsvítil zas plamínek v očích Tvých. Miluji ten Tvůj smích. Je radost po Tvém boku strávit nejhezčí den roku!

Štědrý večer už se blíží a mě stesk u srdíčka tíží. Jen jeden dárek bych si přála, tím by se mi splnil můj nejkrásnější sen. Ježíškovi už jsem dopis psala, že pod stromečkem chci Tebe jen!

Tyhle Vánoce budou úžasné, to moc dobře vím. Nic se nemůže vyrovnat tomu, že je s tebou oslavím!

Přeji ti to, co člověk nejvíc potřebuje – zdraví. To, co člověk stále hledá – štěstí. A to, bez čeho se nedá žít – lásku. Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Kdyby se mě Bůh zeptal, co si přeju k Vánocům, tak mu odpovím, aby s láskou opatroval toho, kdo právě čte tyto řádky.

Už teď vím, že budeš můj nejkrásnější vánoční dárek. Nemůžu se dočkat, až si tě rozbalím. Krásné Vánoce!

Štěstí a lásku, radost a něhu, ať Tobě přinese vánoční sen. Přání mé najdeš ve vločce sněhu, zachyť ji na ruce v ten šťastný den.


Také by vás mohlo zajímat:

Adventní věnec

16 skvělých nápadů na dokonalý adventní věnec

Adventní věnec už neodmyslitelně patří k symbolům předvánočního období. Jeho tradice sahá do devatenáctého století, kdy německý teolog Johann Heinrich Wichern …

5 tipů pro dokonalou vánoční výzdobu oken

6 tipů pro dokonalou vánoční výzdobu oken

Vánoční výzdoba oken může krásně dotvořit celou vaši výzdobu domova. Vánoční dekorace do oken mohou být z různých materiálů a v různých provedeních. Vyzdobit si můžete okolí okna, parapetu nebo samotné okno. Nesmírně oblíbenými …

Jak vyrobit vánoční stromeček z papíru

Jak si vyrobit vánoční stromeček z papíru

Pro všechny kreativní a tvůrčí, jsme připravili několik jednoduchých návodů, jak si vyrobit vánoční stromeček z papíru. Tuto inspirativní aktivitu můžete realizovat spolu s vašimi …

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc …

Přejít do obchodu