TOP 10 – Bílé vánoční stromky pro letošní rok

TOP 10 bílé stromečky

Bílé a zasněžené vánoční stromky jsou v posledních letech nejvyhledávanější umělé stromky vůbec. V každé místnosti dokážou vytvořit jedinečnou, pohádkově zimní atmosféru a zřejmě to je důvod, proč se těší tak velkému úspěchu. Každý chce přece zasněžené Vánoce.

Hledáte hustě zasněžený, bílý umělý vánoční stromek, nebo jen jemně, sněhem poprášený stromek? Výrobci se zaměřují na nejrůznější designy a provedení takových stromků, proto si každý jistě najde to, co hledá.

Umělé vánoční stromky bílé naleznete jak v klasických PVC provedeních, tak i v kvalitnějších provedeních 3D. Třešničkou na dortu jsou zasněžené vánoční stromky s LED osvětlením, které jsou novinkou posledních let.

My jsme pro vás i letos připravili seznam těch nejžádanějších a nejkrásnějších bílých vánočních stromků:

10. Bílý vánoční stromeček v květináči 3D Smrk Královský

Jelikož je 3D Smrk Královský u našich zákazníků nejoblíbenějším bílým vánočním stromečkem, rozhodli jsme se přinést ho iv menší verzi. Tento zasněžený, moderní stromek je vsazen do stylového květináče z pytloviny a působí neskutečně realisticky. Díky jeho velikosti jej můžete umístit téměř kamkoli a zaručeně s ním vytvoříte pohádkově zimní atmosféru.

9. Bílý umělý vánoční stromek Smrk Bílý Úzký

Úzké vánoční stromky vyhledávají zejména zákazníci, kteří mají nedostatek místa. Při výběru takového úzkého stromku už však nemusíte být omezeni jen na pár druhů. V naší nabídce naleznete také hustě zasněžený vánoční stromeček s mohutnějšími, borovými větvičkami, úzkých rozměrů. Smrk Bílý Úzký je důkazem toho, že i méně rozměrný stromek může být stylový a podléhat trendům.

8. Zasněžený stromek 3D Borovice Himálajská Zasněžená

Takový jemně posněžený vánoční stromek je skvělou volbou pro ty, kteří nechtějí čistě zelený stromek, ovšem ani stromek s hustým nánosem sněhu. 3D Borovice Himálajská zasněžená má hrubé borové větvičky s dlouhým jehličím, které jsou na koncích jen jemně posypané umělým sněhem. Stromeček vypadá neskutečně realisticky a zaručeně osloví nejednoho zákazníka.

7. Zasněžený umělý vánoční stromek 3D Jedle Zasněžená

S tímto stylovým vánočním stromečkem se zaručeně přenesete do pohádky. Dokonale propracovaný tvar a design stromku se jednoduše nedá přehlédnout. Kvalitní zelené 3D větvičky jsou na koncích zasypané umělým sněhem a celkový vzhled dotváří šišky a červené plody umístěné na větvičkách. Skutečně jako z pohádky…

6. Vánoční stromeček bílý, 3D Smrk Královský Úzký

Výše jsme vám již představili zasněžený, úzký vánoční stromeček. Nyní vám však představujeme ještě exkluzivnější verzi takového typu stromku a to bílý, zasněžený a přitom úzký vánoční stromek, tvořený 3D větvičkami v kombinaci s klasickým PVC jehličím uvnitř stromku. Nejedná se o žádný jiný stromek, než o úzkou verzi našeho nejoblíbenějšího zasněženého stromku 3D Smrku Královského. I s takovýmto úzkým stromečkem můžete mít královské Vánoce.


Bílé vánoční stromečky a zasněžené vánoční stromky

Bílé vánoční stromečky a zasněžené umělé vánoční stromky jsou horkou NOVINKOU sezóny 2019. S pomocí nejnovějších technologií jsou postupně na větvičky nebo celé stromy aplikované vrstvy umělého sněhu. Ten dokonale imituje reálný sníh. Takovým způsobem jsou aplikovány na klasické stromky a také na 3d stromky…


5. Zasněžený stromeček 3D Smrk Královský LED

V kategorii bílých vánočních stromků máme také zákazníky nesmírně oblíbený, 3D Smrk Královský LED. Jeho zelené, smrkové 3D větvičky jsou hustě zasněžené umělým sněhem, díky čemuž má mrazivě zimní vzhled. Do dokonalosti jej přivádí připevněné LED osvětlení, díky kterému již více nemusíte řešit samostatné obmotávání světýlek na stromeček. LED stromek lze samozřejmě, pomocí aplikace, spárovat is vaším chytrým telefonem, díky čemuž bude ovládání osvětlení hračka.

4. Umělý vánoční stromek bílý Smrk Severský

Letos ověřený, bílý vánoční stromek, je každoročně jedním z nejprodávanějších zasněžených PVC stromků. Jeho smrkové jehličí je hustě zasněženo umělým sněhem a díky tomu má skutečně zimní vzhled. Není pochyb, že s tímto stromečkem si přinesete do svých domovů kousek zimy.

3. Zasněžený vánoční stromek Smrk Bílý

Smrk Bílý je zasněžený vánoční stromeček, který si zaručeně oblíbíte. Na tuto bílou novinku jsme vsadili zejména pro její dokonalý design, zajímavý, mohutnější tvar smrkových větviček, které jdou na koncích jemně do špice a extra hustý nános umělého sněhu. S tímto úžasným stromečkem si vykouzlíte bílé Vánoce snad kdekoli.

2. Vánoční zasněžený strom 3D Jedle Bílá

Zasněžený vánoční stromek 3D Jedle Bílá je žhavou novinkou této sezóny. Čím je výjimečná? Jsou to zejména její originálně zpracované, jemně převislé 3D jedlové větvičky, díky kterým má tento jedinečný stromek neuvěřitelně realistický vzhled. Tato naše novinka vypadá doslova tak, jako byste si do svého obývacího pokoje přinesli hustě zasněženou jedličku z lesa.

1. Vánoční stromek bílý 3D Smrk Královský

První místo patří zaslouženě našemu nejoblíbenějšímu zasněženému vánočnímu stromku, 3D Smrku Královskému. Zelené, smrkové 3D větvičky jsou hustě zasněžené umělým sněhem a rozmístěny tak, aby měl stromek co nejdokonalejší tvar. Není divu, že tento stromek sklízí u našich zákazníků nesmírný úspěch.

Ptáte se jak ozdobit bílý vánoční stromeček? Poměrně jednoduše, inspirace ozdobených vánočních stromků naleznete v našem článku: Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky. Přesvědčíte se, že ozdobený bílý stromek, vypadá opravdu moderně a vkusně.

Pokud chcete vidět ještě více z naší nabídky bílých a zasněžených vánočních stromků, navštivte naši stránku svetstromku.cz, kategorii:

Bílé a zasněžené vánoční stromky


Živý vánoční stromeček versus umělý stromek

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu. Pořídit si však živý vánoční stromeček, nebo naopak umělý? Který z nich je ekologičtější k přírodě? Který z nich je cenově dostupnější?

Umělý vánoční stromeček

Jak na vánoční stromek, který s vámi přežije dekády?

Nechcete každý rok kupovat nový vánoční stromek? My vám poradíme, jak postupovat při výběru kvalitního vánočního stromku, jak se o něj správně starat a jak ho skladovat. Díky našim radám s vámi váš stromek dokáže přežít i celý život.

Umělé vánoční stromky 3d nerozeznáte od těch živých

Umělé vánoční stromky 3D představují to nejkvalitnější, co se dnes dá pořídit. Nejenže jsou velmi trvanlivé a kvalitní, ale navíc je nerozeznáte od těch živých. Ozdobený vánoční stromek je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Každý rok se ovšem z tohoto důvodu spíly až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že obvykle nejde o stromky …

Přejít do obchodu
Oslavte s námi začátek léta
slevou 15% na všechno zboží skladem. Platí do 30. června.
x