TOP 10 – bílé a zasněžené vánoční stromky pro letošní rok

TOP 10 bílé stromečky

Bílé a zasněžené stromky přitahují v posledních letech největší pozornost. Zasněžené Vánoce často zůstávají nesplněným snem, tak proč si ho nesplnit právě takhle?

Právě tyto stromky jsou hitem poslední doby a patří mezi nejvyhledávanější. Důvod, proč tomu tak je, je zřejmý! Svým luxusním a realistickým vzhledem vykouzlí tu správnou zimní atmosféru.  S takovým stromkem budou vaše Vánoce nezapomenutelné, i když krajina za oknem není zrovna pokrytá zimní nadílkou. A kdo by nechtěl mít kouzlo svátečních zimních dnů přímo u sebe doma?

V nabídce najdete klasické umělé stromky i modernější a realističtější 3D stromky. Hledáte jedli, smrk nebo borovici? Máte rádi stromek celý bílý, hustý nebo jen lehce zasněžený? Nabídka je široká, takže si vybere opravdu každý.

Stylové a moderní jsou také bílé a zasněžené stromky s LED osvětlením, díky kterému se již nebudete muset starat o navlékání světel a zajistíte, že budou rovnoměrně rozmístěna, takže každé světlo bude na správném místě.

Přinášíme vám výběr těch nejkrásnějších bílých a zasněžených umělých vánočních stromků.

10. Umělý vánoční stromek Smrk Severský LED

Tento vánoční stromek zaručeně okouzlí každého. Je prostě nepřehlédnutelný, a pokud hledáte stylový a moderní zasněžený vánoční stromek, je to ta správná volba. Stromeček má zelené, hustě zasněžené větve z PVC. Svým originálním vzhledem a dokonalým tvarem vykouzlí neopakovatelnou atmosféru zasněžených Vánoc.

9. Umělý vánoční stromek 3D Jedle Zasněžená

Kromě úhledného tvaru dokonalého vánočního stromku se stromek vyznačuje jemnou vrstvou umělého sněhu na koncích větví. Jeho moderní design zaručuje 3D jedlové jehličí po obvodu stromku v kombinaci s PVC jehličím uvnitř stromku, které vytváří hustý vzhled. Větvičky jsou navíc doplněny šiškami a bobulemi cesmíny, takže stromek vypadá neuvěřitelně autenticky.

8. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Grónský

3D Smrk Grónský rozhodně patří do kategorie novinek. Kvalitní smrkové jehličí je pokryto vrstvou sněhu a stromek vypadá, jako byste ho právě přinesli z lesa. Je vyroben z vysoce kvalitních PVC a 3D větviček, a tak dokonale imituje živý vánoční stromek.

7. Umělý vánoční stromek Smrk Bílý Úzký

Ocení ho všichni, kdo chtějí během Vánoc vytvořit dokonalou atmosféru navzdory omezenému prostoru. Přestože se jedná o úzkou verzi, stromek má stylový vzhled a skvěle zapadne do každé domácnosti. Na realistickém vzhledu mu přidává i to, že je vyroben z kvalitních větví z PVC s hrubou vrstvou sněhu.

6. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Zasněžený

Po úspěchu stromku 3D Jedle Zasněžené je nyní k dispozici další stromek s pohádkovým designem, 3D Smrk Zasněžený. Stejně jako jeho předchůdce má i tento stromek tradiční vzhled, který vytvářejí 3D větve po obvodu a klasické větve z PVC uvnitř stromku. Nechybí ani bobule cesmíny a konce větví jsou pokryty umělým sněhem.  Dokonalá imitace živého vánočního stromku bude jistě středem pozornosti v každé domácnosti.

5. Umělý vánoční stromek 3D Jedle Sibiřská

K novinkám jsme také zařadili atraktivní novinku, kterou je bezesporu 3D Jedle Sibiřská. Stromeček má realistický zasněžený vzhled a 3D jehličí po obvodu je doplněno klasickým PVC jehličím, které vytváří hustý vzhled. Tento stromek se bude určitě líbit každému.


Bílé vánoční stromečky a zasněžené vánoční stromky

Bílé vánoční stromečky a zasněžené umělé vánoční stromky jsou horkou NOVINKOU sezóny 2019. S pomocí nejnovějších technologií jsou postupně na větvičky nebo celé stromy aplikované vrstvy umělého sněhu. Ten dokonale imituje reálný sníh. Takovým způsobem jsou aplikovány na klasické stromky a také na 3d stromky…


4. Umělý vánoční stromek Smrk Bílý

Jednoduše nepřehlédnutelný, takový je umělý vánoční stromek Smrk Bílý. S tímto stromkem si můžete vykouzlit zasněžené pohádkové Vánoce přímo ve svém obývacím pokoji. Kvalitní jehličí smrku z PVC je pokryto hrubou vrstvou umělého sněhu a je jen stěží rozeznatelné od jehličí živého stromku.

3. Umělý vánoční stromek 3D Jedle Alabastrová

Chcete luxusní a moderní umělý vánoční stromek? Další novinkou je 3D Jedle Alabastrová, která rozhodně patří k tomu nejmodernějšímu, co u nás najdete. Stromeček je výjimečný 3D větvemi s hrubou vrstvou umělého sněhu a vnitřek stromku je vyplněn klasickými PVC větvemi, které vytvářejí dokonalou hustotu. Díky propracovanosti do posledního detailu strom zaručeně neunikne žádné pozornosti.

2. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Královský LED

Zažijte kouzlo Vánoc originálním způsobem. Skutečně královské Vánoce vám vytvoří umělý vánoční stromek 3D Smrk Královský LED. Pro jeho jedinečný vzhled jej můžeme nazvat zhmotněnou dokonalostí. Stromeček se skládá z kombinovaného 3D a PVC jehličí pokrytého umělým sněhem. Jako bonus je doplněn o LED osvětlení, které se ovládá pomocí chytrého telefonu. Není divu, že jde o jeden z nejprodávanějších stromků.

1. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Polární

Jednou z novinek je výjimečný 3D Smrek Polární. Sníte o zasněžených Vánocích? S tímto stromkem si je můžete snadno splnit. Zelené smrkové větve z kombinovaného 3D a PVC jehličí jsou hustě zasněžené, a vytvářejí tak fenomenální mrazivý vzhled.

Zaujala vás naše nabídka bílých a zasněžených stromků? Další bílé a zasněžené stromky najdete v našem e-shopu svetstromku.cz.


Také vás bude zajímat:

Prodej vánočních stromků

Kdy je ten správný čas na koupi vánočního stromku?

Také vy patříte k lidem, kteří nechávají koupi vánočního stromku na poslední chvíli? Nebo naopak, řešíte pořízení vánočního stromku v dostatečném časovém předstihu? Pokud patříte k první skupině, vězte, že pokud chcete mít skutečně pěkný vánoční stromek, je potřebné se po něm poohlédnout mnohem dříve, než si myslíte…

Živý vánoční stromeček versus umělý stromek

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu. Pořídit si však živý vánoční stromeček, nebo naopak umělý? Který z nich je ekologičtější k přírodě? Který z nich je cenově dostupnější?

Umělý vánoční stromek je ekologičtější rozhodnutí

 Kupujeme umělý vánoční stromek, který si každým rokem ozdobíme jinak, nebo každým rokem očekáváme, aby pro naše potěšení pokáceli živý strom? 

Adventní věnec

Svátek adventu a adventní věnce

Wikipedie uvádí, že advent je první část liturgického roku římskokatolické církve vymezená 4 nedělemi před svátkem narození Ježíše Krista a období duchovní přípravy na Vánoce. Období vánočních svátků začíná prvním dnem adventu a končí dnem Zjevení Páně. V každodenním životě příprava na Vánoce začíná vytvořením adventního věnce, uklízením a zdobením bytu.

Přejít do obchodu