Bílé vánoční stromky – TOP 7 pro rok 2021

Bílé vánoční stromky TOP 7

Každý z nás chce mít doma během Vánoc pohádkově zimní atmosféru. Zasněžené a bílé vánoční stromky se proto těší rok od roku větší oblibě.

Zasněžené vánoční stromky s realistickou pokrývkou umělého sněhu jsou vyráběné pomocí nejnovějších technologií, díky čemuž působí neuvěřitelně přirozeně. Tento bílý vánoční stromek, jehož krásu už stačí podtrhnout pouze pár stylovými ozdobami, se stane zaručeně klenotem každé místnosti.

Světoví výrobci vánočních stromků se je rok od roku snaží dotáhnout do absolutní dokonalosti, a proto se staly hitem posledních let vánoční stromky se zabudovaným LED osvětlením. V tomto moderním LED šatu najdete i bílé a zasněžené vánoční stromky.

My vám přinášíme TOP 7 nejexkluzívnějších bílých a zasněžených stromků pro rok 2021:

7. Borovice Bílá Úzká

Je ideálním vánočním stromkem do místností s omezeným prostorem. Svým užším rozměrem nezabere moc místa a stane se pohádkově bílou ozdobou každé místnosti. Větvičky stromku jsou pokryté hustým nánosem umělého sněhu, který neopadává.

6. Borovice Bílá LED

Dokonale husté zasněžené, dvoubarevné, zelené borovicové jehličí s teplým bílý LED osvětlením, přesně to je borovice bílá LED. Na větvičkách, které jsou v kombinaci bledozeleného a tmavozeleného jehličí, je hustý nános umělého umělého sněhu, díky kterému vypadá stromek opravdu kouzelně. Na stromku je zabudované LED osvětlení, díky kterému už víc nebudete muset ztrácet čas s omotáváním světýlek na stromek.

Tento úžasný bílý vánoční stromek máme v nabídce i bez LED osvětlení.

5. 3D Jedle Zasněžená

Chcete mít doma zasněžený vánoční stromek a zároveň nechat vyniknout přirozené zelené jedlové jehličí stromku? 3D jedle zasněžená patří mezi oblíbené druhy zasněžených vánočních stromků hlavně pro její zajímavé provedení. Zelené 3D větvičky, jejichž konečky jsou posypané umělým sněhem a doplněné o červené plody, vytvářejí vkusný a originální vánoční stromek.


Bílé vánoční stromečky a zasněžené vánoční stromky

Bílé vánoční stromečky a zasněžené umělé vánoční stromky jsou horkou NOVINKOU sezóny 2019. S pomocí nejnovějších technologií jsou postupně na větvičky nebo celé stromy aplikované vrstvy umělého sněhu. Ten dokonale imituje reálný sníh. Takovým způsobem jsou aplikovány na klasické stromky a také na 3d stromky…


4. 3D Borovice Himálajská Zasněžená

Dokonalé, realistické borovicové jehličí s jemně zasypanými konečky umělým sněhem, to je 3D borovice himálajská zasněžená. Tento oblíbený stromek budí dojem skutečné zasněžené borovice v lese.

3. Bílý vánoční stromek Smrk Severský LED

Smrk severský si našel hodně příznivců zejména pro svůj moderní a přirozený vzhled. Smrkové větvičky, hustě zasněžené umělým sněhem, vytvářejí nádherný zimní stromek. Tento moderní vánoční stromek u nás najdete už i se zabudovaným LED osvětlením, které vám zaručeně ulehčí vánoční výzdobu.

2. 3D Jedle Sibiřská LED

Novinku sezóny 2021 3D jedli sibiřskou s LED osvětlením si určitě zamilujete. Dokonalý hustě zasněžený vánoční stromek s originálním netradičním tvarem se stane zaručeně dominantou každé místnosti, v níž vám vykouzlí dokonalou vánoční atmosféru. Tento luxusní vánoční stromek u nás najdete i v provedení bez LED osvětlení.

1. Bílý vánoční stromek 3D Smrk Královský s LED

Absolutní jedničkou mezi bílými a zasněženými vánočními stromky zůstává i tento rok 3D smrk královský. Tento král vánočních stromků se vyznačuje souměrným jehlanovým tvarem a ledově bílými větvičkami, které vykouzlí jedinečnou zimní atmosféru ve vašich domovech. LED osvětlení dělá z tohoto stromku jednoznačně to nejluxusnější, co vám můžeme tuto sezónu nabídnout. Pohádkový 3D Smrk Královský u nás najdete i bez osvětlení.


Také by vás mohlo zajímat:

IN a OUT ozdoby na stromek

Vánoce 2021: Co bude v módě a co už je dávno passé?

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový a pěkný, přinášíme vám několik typů na trendy a moderní vánoční výzdobu…

Vánoční stromek s led osvětlením

TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromek 21. století

WINKLY je inteligentní, revoluční LED osvětlení, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější barevné kombinace a dokonalou světelnou show…

Umělé vánoční stromky 3d nerozeznáte od těch živých

Ozdobený vánoční stromek je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Každý rok se však z tohoto důvodu uřízne až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že obvykle nejde o stromky z lesa…

Luxusní vánoční stromky

Luxusní vánoční stromky – TOP 10 pro rok 2021

Nemohli jsme přehlédnout, že zákazníci jsou rok od roku náročnější, což potvrzují neustále rostoucí požadavky na dokonalý luxusní vánoční stromek, který však musí vypadat jako živý. Právě ty nejnáročnější požadavky nás podněcují přinášet našim zákazníkům ty nejluxusnější stromky, jaké jsou na trhu dostupné.

Přejít do obchodu