Bílé vánoční stromečky – TOP 6 pro rok 2020

Bílé vánoční stromečky - Top6 pro rok 2020

Není to první rok, co se bílé vánoční stromečky staly hitem Vánoc. Jejich bílá pokrývka z nich dělá jedinečné stromky, které v našich domovech dosud neměli obdoby. Pomocí nejnovějších technologií je na povrch větviček, nebo jen na jejich konečky aplikovaná vrstva umělého sněhu, díky čemuž neopadává.

Zasněžené stromky dodají vašim Vánocům sněhově pohádkovou atmosféru a my vám přinášíme top 6 z nich, pro rok 2020:

6. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Zasněžený

Umělý vánoční stromek 3D Smrk Zasněžený má 3D větvičky pokryté tenkou vrstvou sněhu, díky tomu stromeček vypadá k nerozeznání od živého zasněženého stromku v lese. Imitace sněhu je nanášena na každou 3d větvičku zvlášť pomocí nejnovějších a nejmodernějších technologií.

Jemně zasněžený 3D vánoční stromeček Smrk
Jemně zasněžený 3D vánoční stromeček Smrk

5. Umělý vánoční stromek 3D Borovice Himalájská Zasněžená

Tato loňská NOVINKA si získala srdce mnoha fanoušků umělých vánočních stromků. Dokonalé borové jehličí je na konečcích větviček pokryté malou vrstvou umělého sněhu a tak budí dojem jemně zasněženého stromku v přírodě. Tento druh stromku je opravdu unikátní a najdete ho jen u nás.

Zasněžený vánoční stromek 3D borovice
Zasněžený vánoční stromek 3D Borovice

4. Umělý vánoční stromeček Smrk Severský

Umělý vánoční stromeček Smrk Severský se vyznačuje hustě zasněženými bílými větvičkami. Stromek je pokryt umělým sněhem za pomoci nejnovějších technologií a tak ze stromku opadne jen minimum a to jen při prvotním rozkládání. Díky tvaru větviček a bohatému nánosu umělého sněhu stromeček působí velmi hustě a moderně. Smrk Severský je ideální volbou pro všechny milovníky bílých Vánoc.

Bílý vánoční stromeček Smrk severský
Bílý vánoční stromeček Smrk Severský

3. Umělý vánoční stromeček Borovice Bílá

Dlouho očekávaná NOVINKA roku 2020 je konečně tady! Po velkém poptávce Borovice Bílé Úzké v širší verzi, jsme si pro vás připravili tento jedinečný stromeček tak, jak jste si ho přáli. Borovice Bílá se pyšní hustě zasněženou kombinací tenčích a hrubších větviček, které dokonale imitují bílý zasněžený strom v lese.

Celo zasněžený bílý vánoční stromeček borovice
Celo zasněžený bílý vánoční stromeček Borovice

2. Umělý vánoční stromek 3D Jedle Zasněžená

3D Jedle Zasněžená, jak NOVINKA minulého roku vzbudila velký rozruch. Není se čemu divit. Jedinečné jedlové 3D větvičky pokryté hustou vrstvou sněhu doplněné červenými plody a šiškami vypadají přímo pohádkově. Stromek je doplněn tmavším zeleným PVC jehličím a zasněženými konečky, díky čemuž vzniká dokonalý kontrast.

Zasněžený vánoční stromek 3D Jedle Zasněžená
Zasněžený vánoční stromek 3D Jedle Zasněžená

1. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Královský

3D Smrk Královský nenosí své jméno nadarmo. Je to opravdový král mezi bílými vánočními stromky. Loňská NOVINKA se stala bestsellerem mezi bílých vánočních stromků. Vyznačuje se dokonalým jehlanovým tvarem a ledově bílými větvičkami, které vykouzlí jedinečnou zimní atmosféru ve vašich domovech. Z důvodu velké obliby, jsme se rozhodli, že tento unikátní stromeček zdokonalíme ještě více a přidáme mu LED osvětlení. Jedinečnou NOVINKU 3D Smrk Královsky LED u nás najdete už tuto sezónu.

Bílý vánoční stromeček 3D Smrk Královský
Bílý vánoční stromeček 3D Smrk Královský

Chcete-li zobrazit ještě více zasněžených stromků z naší nabídky tak klikněte na odkaz: bílé a zasněžené stromky

Mohly by vás také zajímat články:

Moderní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Doba jde neustále kupředu a stejně postupují i ​​technologie, používané při výrobě moderních vánočních stromků. Díky těmto technologiím, už dávno nevypadají umělé stromky a jejich větvičky jako nastříhané kusy papíru…

Luxusní vánoční stromky – TOP 6 pro rok 2020

Mezi nejluxusnější stromky patří jednoznačně FULL 3D stromky, které se rok od roku těší větší oblibě. Nyní k nim však přibývá i absolutní novinka sezóny 2020 a to vánoční stromky s LED osvětlením…

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro rok 2020

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace …

Ozdobené vánoční stromky

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Abychom Vám to usnadnili na Vánoce, tak jsme si připravili pro Vás trošku vánoční inspirace od našich zákaznic jako podle nich mají vypadat nejkrásnější vánočně stromky…

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou …

Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 15 exkluzivních druhů …

Přejít do obchodu