TOP 10 – Nejkrásnější vánoční stromky od našich zákazníků

Top 10 nejkrásnějších vánočních stromečku

Krásně vyzdobený vánoční stromek patří nepochybně k Vánocům a skvěle dotváří dokonalou vánoční atmosféru. Nejkrásnější vánoční stromečky od našich zákazníků jsme se rozhodli vám představit v našem článku. Vybrali jsme pro vás TOP 10 nejkrásnějších vánočních stromků, které zákazníci svojí výzdobou přivedli do naprosté dokonalosti. Co řeknete? Souhlasíte s námi, nebo byste zvolili jiný nejhezčí vánoční stromeček?

1. nejkrásnější vánoční stromeček: FULL 3D Jedle Kavkazská 210cm

První místo mezi vánočními stromky od našich zákazníků má jednoznačně krásná FULL 3D Jedle Kavkazská. Tento vánoční stromek se vyznačuje bledě zeleným jedlovým 3D jehličím a krásně na něm ukáží červené vánoční ozdoby, které zvolila naše zákaznice. Nakombinovala je z ozdobami v béžové barvě se kterými skvěle ladí. Zákaznice použila k výzdobě pouze několik větších květin, mašil a menších ozdob. No posuďte sami není to nejkrásnější vánoční stromeček?

Umňelý vánoční stromeček FULL 3D Jedle Kavkazska 210cm

2. nejhezčí vánoční stromeček: 3D Smrk Horský 240cm

Červeně zlatá kombinace vánoční výzdoby je opravdu nadčasová a ví to i naše spokojená zákaznice. Takto krásně a elegantně vyzdobila její umělý vánoční stromeček, 3D Smrk Horský. Stromeček působí při své výšce 240cm opravdu mohutně, proto na jeho výzdobu použila větší množství zlatých a červených vánočních koulí. Za nás je to prostě dokonalost.

Umňelý vánoční stromeček 3D Smrk Horsky 240cm

3. nejlepší vánoční stromek: 3D Smrk Královský 210cm

Bílé a zasněžené vánoční stromky jsou poslední roky IN. 3D Smrk Královský je jeden z nejoblíbenějších, zasněžených 3D stromků a naše zákaznice si s jeho výzdobou poradila opravdu bravurně. Tento bílý vánoční stromek většinou zákaznice ladí do bledých, růžových či stříbrných odstínů, proto je tato červeno zlatá výzdoba na tomto typu stromku opravdu originální. Mohutné červené a zlaté mašle v kombinaci s koulemi ve stejné barvě dělají z tohoto stromku nepřehlédnutelný kousek.

Umňelý vánoční stromeček 3D Smrk Kralovský 210

4. nejhezčí umělý vánoční stromek: 3D Smrk Alpský XL 240cm

Náš nadrozměrný 3D Smrk Alpský XL nepotřebuje mnoho ozdob. Přestože se jedná o skutečně mohutný stromek, je natolik hustý, že k jeho výzdobě stačí jen pár stylových ozdob a výrazná světýlka. Přesně takovou výzdobu zvolila i naše spokojená zákaznice. Použila jen pár ozdob, převážně ve zlaté barvě a nahustě rozmístěná vánoční světélka v odstínu teplé bílé barvy. Tento stromek nepochybně patří mezi ty nejkrásnější umělé vánoční stromky, jaké nám naši zákazníci poslali.

Umňelý vánoční stromeček 3D Smrk Alpský XL 240cm

Extra široké vánoční stromky

Pokud máte ve svém domově či firmě větší prostor a chcete aby váš vánoční stromek vynikl, určitě by jde neměli prohlédnout naši ponuku extra širokých stromků. Tyto stromky jsou od těch klasických širší o 15-20cm a dokonale vyplní volný prostor v jakékoliv místnosti. Široký vánoční stromek působí hustěji a mohutněji a díky velkému počtu 3D větviček má dokonalý realistický vzhled. Jenom u nás najdete více druhů těchto exkluzivních, extra širokých vánočních stromků.


5. nekrásnější vánoční stromeček: 3D Borovice Himalájská Zasněžená 210cm

Jemně posněženou 3D Borovici Himálajskou odlékla naše zákaznice do jemných, růžově bílých barev. K výzdobě stromku použila množství ozdob v těchto barvách, ať už vánočních koulí, hvězdiček, andílků a jiných dekorací. Celkovou výzdobu podtrhla vánočními dekoracemi soba, andílka a sněhuláka u stromku a stylovým růžovým kobercem pod vánočním stromečkem. Tomuto pátému nejkrásnějšímu vánočnímu stromečku to opravdu sluší.

Umňelý vánoční stromeček 3D Borovice Himalajská Zasněžená 210cm

6. nejlepší vánoční stromek: Smrk Křišťálový 180cm

Smrk Kryšlátový patří do kategorie klasických stromků, ale nic to nemění na jeho kráse. Tento vyzdobený stromek od naší zákaznice právem patří mezi ty nejkrásnější umělé vánoční stromky. Elegantní bílo zlatá výzdoba působí na stromečku velmi pěkně. Zákaznice zvolila k výzdobě pouze několik velkých bílých květů, pár zlatých vánoční koulí a malé množství bílých dekorací v různých tvarech. Nadarmo se neříká, že v jednoduchosti je krása.

Umňelý vánoční stromeček Smrk Krystalovy 180cm

7. nejhezčí vánoční stromeček: Smrk Severský 180cm

Tenhle krásný vánoční stromeček ve vás zaručeně vyvolá mrazivou, zimní atmosféru. Na tento hustě zasněžený umělý vánoční stromeček použila zákaznice ozdoby v bílé a stříbrné barvě. Na stromečku jsou převážně visící vánoční koule a dekorace ve tvaru hvězdiček, sobů a andílků. Tento stromek přivádí k dokonalosti také stylová bílá podložka pod vánoční stromeček.

Umňelý vánoční stromeček Smrk Severský180cm

Bílé vánoční stromečky a zasněžené vánoční stromky

Bílé vánoční stromečky a zasněžené umělé vánoční stromky jsou horkou NOVINKOU sezóny 2019. S pomocí nejnovějších technologií jsou postupně na větvičky nebo celé stromy aplikované vrstvy umělého sněhu. Ten dokonale imituje reálný sníh. Takovým způsobem jsou aplikovány na klasické stromky a také na 3d stromky. Nejnovější systém aplikování zaručuje že sníh ze stromků neopadává. Při prvotním roztahování větviček dochází k uvolnění nezachycených částí sněhu. Díky naším stromečkem si ve Vaší domácnosti vytvoříte nepopsatelnou atmosféru zasněžených Vánoc.


8. nejhezčí umělý vánoční stromek: Borovice Bílá Úzká 195cm

Krásný vánoční stromeček můžete mít i tehdy, nemáte-li ve svém domově dostatek místa. Naše zákaznice vsadila na úzký, zasněžený typ vánočního stromku, který ozdobila bílými a růžovými vánočními ozdobami. Přestože má stromek malý průměr, je opravdu hustý a jeho bohatě zasněžené borové větvičky zaručují, že na stromečku nejsou prázdná místa. Zákaznice zvolila k ozdobě tohoto stromku zejména mohutné květiny a menší vánoční koule. Vánoční výzdobu skvěle dotváří bílý kobereček pod vánoční stromeček, lucerna a dekorace vánočního Mikuláše.

Umňelý vánoční stromeček Borovice Bíla Úzka 195cm

9. nejkrásnější vánoční stromeček: 3D Smrk Ledový 180cm

Tento vánoční stromeček je nesmírně oblíbený právě kvůli jeho netypické, ledové barvě. Naše spokojená zákaznice použila k jeho výzdobě převážně bílé vánoční ozdoby, které doplnila ozdobami ve zlaté a zelené barvě. Stylovým doplňkem je také originální červená vánoční čepice na vrcholu stromku a moderní pletený košík, kterým zákaznice zakryla stojan. Dekorace Vánočního Mikuláše u stromku a velkého vánočního skřítka celkovou výzdobu vkusně oživili.

Umňelý vánoční stromeček 3D Smrk Ledový

10. nejhezčí umělý vánoční stromek: 3D Mini Smrk 60cm

Naši TOP 10 nejkrásnějších vánočních stromků uzavírá malý vánoční stromek 3D Mini Smrk. Zákaznice zvolila k výzdobě tohoto stromku růžové, plyšové koule a dřevěné dekorace ve tvaru sobů. Kolem stromku obmotala světýlka ve studeném, bílém odstínu. Tento mini stromeček je důkazem toho, že i malý vánoční stromeček může být krásný a vkusný.

Umňelý vánoční stromeček 3D Mini Smrk

Líbí se vám náš výběr nejkrásnějších umělých vánočních stromků od našich zákazníků? Věříme, že vám náš článek pomůže při ozdobování toho vašeho stromku a necháte se inspirovat. Nejlepší umělé vánoční stromky v prvotřídní kvalitě naleznete na naší stránce svetstromku.cz.


Také by vás mohlo zajímat:

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Jak ozdobit vánoční stromek

Jak ozdobit vánoční stromek? TIPY na rok 2022 přímo od vás

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy opět nevíte jak ozdobit vánoční stromek? Jaký styl výzdoby vánočního stromku zvolit, jakými ozdobami svůj stromek rozzářit a do jaké barvy ladit celou vánoční výzdobu?

IN a OUT ozdoby na stromek

Vánoce 2021: Co bude v módě a co už je dávno passé?

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový a pěkný, přinášíme vám několik typů na trendy a moderní vánoční výzdobu.

TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromeček 21. století

TWINKLY je inteligentní, revoluční LED vánoční osvětlení na stromeček, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější barevné kombinace a dokonalou …

Přejít do obchodu