Jak ozdobit vánoční stromek? TIPY na rok 2022 přímo od vás

Jak ozdobit vánoční stromek

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy opět nevíte jak ozdobit vánoční stromek? Jaký styl výzdoby vánočního stromku zvolit, jakými ozdobami svůj stromek rozzářit a do jaké barvy ladit celou vánoční výzdobu?

Jako v minulých letech i tento rok vám přinášíme skvělé tipy na ozdobení vánočního stromku přímo od našich zákaznic.

Provensálský vintage styl vánočního zdobení

Jednoduchost, bílá barva, dřevěné ozdoby či jemné květy. Přesně toto jsou atributy, které by měl splňovat provensálský vintage styl vánočních ozdob. Takto ozdobený vánoční stromek je vkusný, jednoduchý a nechá dokonale vyniknout samotný stromek. Pokud chcete při výzdobě svého stromku vsadit na tento styl, použijte bílé vánoční ozdoby, vánoční ozdoby v jemných barevných odstínech a nezapomeňte ani na dřevěné vánoční ozdoby. Vhodné jsou i vánoční květy, které mohou být ve stejných odstínech.

Skandinávský minimalistický styl vánočního zdobení

Milovníci jemnosti, jednoduchých linií, přírodních materiálů a světlých barev svůj vánoční stromek většinou zdobí v minimalistickém skandinávském stylu. Zapomeňte na překombinované ozdoby, mohutné nebo přehnaně třpytivé vánoční koule. Výsadou skandinávského stylu je právě minimalismus. Na ozdobení vánočního stromku vám postačí pár vkusných vánočních ozdob v jemných pastelových, bílých nebo zlatých barvách. Na ozdobu stromku můžete použít koule, květy, mašle nebo pírka, ale u tohoto stylu zdobení nesmíte zapomínat na to, že méně je víc.


Stromky s LED osvětlením

Vánoční stromky s LED osvětlením jsou NOVINKOU Vánoc 2020. Vánoční osvětlení je zabudované přímo na větvích stromečku díky čemuž už nikdy nebudete mít starost s věšením světýlek na stromeček. Každý stromek je vybaven SMART adaptérem a tak můžete své osvětlení na stromku ovládat jednoduše pomocí aplikace, kterou si stáhnete do mobilu. LED stromky jsou symbolem moderních Vánoc.


Zdobení stromku ve stylu Glamour

Zdobení vánočního stromku ve stylu glamour je přesným opakem předcházejících dvou stylů. Kombinace velkých vánočních květů, mohutných koulí a třpytivých vánočních ozdob nebo stuh, to je Glamour styl. Při zdobení stromku tohoto typu se obvykle používá kombinace dvou barev vánočních ozdob. Ideální jsou bílé, zlaté, stříbrné, mentolové nebo pudrově růžové ozdoby. Nezapomeňte ani na dozdobení okolí vašeho vánočního stromku. Pod stromkem se krásně vyjímají stylové kožešinové koberce nebo různé postavičky Mikulášů. Pokud si chcete právě takto ozdobit svůj vánoční stromek, držte se pravidla „Čím víc, tím lépe“.

Moderní styl zdobení vánočního stromku

Toto vánoční zdobení v sobě spojuje eleganci, čistotu i netradiční barevné provedení ozdob na stromek. Moderní styl můžeme chápat jako jakousi střední cestu mezi předešlými třemi styly zdobení. Pokud chcete, aby byl váš vánoční stromek moderní a jedinečný, sáhněte po ozdobách na stromek netradičních tvarů nebo barev. Černé vánoční koule? Tmavě šedé ozdoby na stromek? Proč ne. Přinést něco nekonvenčního a zajímavého, o tom je moderní styl zdobení vánočního stromku.

Vánoční stromek v tradičním Retro stylu

Bílé a červené vánoční koule, barevné vánoční figurky, řetězy, stuhy, mašle. Toto všechno a ještě víc je při oblékání vánočního stromku do retro stylu povolené. Nejdůležitější je, aby váš vánoční stromek hrál barvami. Vhodné při tomto typu zdobení je použít i barevné světelné řetězy. Pokud chcete posunout svůj retro stromek ještě o level dál, nebojte se na něj navěšet vánoční salónky nebo kolekce.

Pokud jsme vás stále dostatečně neinspirovali, přinášíme vám bonusové tipy na ozdobení zasněžených a bílých vánočních stromků, jakož i vánočních stromků se zeleným jehličím.


Full 3D vánoční stromek

Full 3D vánoční stromky (100% 3D) jsou tvořeny výhradně 3D jehličím a tak dokonale imitují živý stromeček. 100% 3D vánoční stromek představuje to nejluxusnější a nejmodernější co trh nabízí. Větvičky s 3D měkkým jehličím jsou vyráběny z nejkvalitnějších PE (polyethylen) materiálů za pomoci nejnovějších technologií. Tento rok jsme si pro Vás připravili až 6 exkluzivních novinek a tak v naší nabídce najdete více než 10 luxusních 100% 3D stromků.


Zasněžené a bílé vánoční stromky

Bílé a zasněžené vánoční stromky jsou samy o sobě velmi specifické a stylové. Zasněžené vánoční stromky vám ve vašem domově dokážou vykouzlit úžasnou zimní atmosféru. Přesto se jim však mnoho lidí vyhýbá, a to hlavně z důvodu, že nevědí, jak bílý vánoční stromek ozdobit. Bílo-růžové vánoční ozdoby, stromek zahalený do bílo-zlatých ozdob, kombinace zlaté a bílé, tyrkysové a stříbrné, vánoční ozdoby ve fialových odstínech, čistě bílé vánoční ozdoby nebo extravagantní vánoční ozdoby zelené barvy…

Fantazii se meze nekladou.

Zelené vánoční stromky

V jakých barvách nechat vyniknout váš tradiční zelený vánoční stromek? Na tento druh stromku můžete použít jakékoliv typy a barevné variace ozdob. Důležité je pouze, abyste vánoční ozdoby vkusně zkombinovali. U našich zákaznic jsou velmi oblíbené nadčasové bílé vánoční ozdoby, také nestárnoucí zlaté ozdoby, vánoční ozdoby v bordové barvě, odstínech modré nebo růžové.


Mohlo by vás zajímat:

IN a OUT ozdoby na stromek

Vánoce 2021: Co bude v módě a co už je dávno passé?

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový a pěkný, přinášíme vám několik typů na trendy a moderní vánoční výzdobu…

Luxusní vánoční stromky

Luxusní vánoční stromky – TOP 10 pro rok 2021

Nemohli jsme přehlédnout, že zákazníci jsou rok od roku náročnější, což potvrzují neustále rostoucí požadavky na dokonalý luxusní vánoční stromek, který však musí vypadat …

Vánočné stromky ozdobené

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Vánoce nám opět klepou na dveře a asi každá z vás už pomaličku přemýšlí, jaké vánoční ozdoby a dekorace použije na výzdobu vánočního stromku. Dnes si už můžete vybrat …

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Přejít do obchodu