TOP 10 – Moderní vánoční stromky pro letošní rok

TOP 10 moderní stromečky

Toužíte nejen po pěkném, ale také moderním vánočním stromku?

Současnými trendy jsou 3D vánoční stromky s již připevněným LED osvětlením, vánoční stromky specifické barvy a v neposlední řadě zasněžené, bílé vánoční stromky.

Důraz je kladen zejména na přirozenost a realističnost umělých stromků. Cílem výrobců je, aby byl umělý stromek k nerozeznání od živého, čehož dosahují díky nejmodernějším výrobním technologiím.

Pokud se i vy řídíte trendy, inspirujte se naším výběrem TOP10 nejmodernějších stromků pro letošní rok:

10. Umělý vánoční stromek 3D Jedle Přírodní v květináči

Přirozenost je hlavní doménou tohoto umělého vánočního stromku. Tvar i design stromku je navržen tak, aby co nejvěrněji imitoval živý stromek. Bledě zelené jedlové 3D větvičky jsou dokonalou kopií reálných jedlových větví. Kmen stromku je přirozeně hnědé barvy, což skvěle dotváří celý jeho vzhled. Stromeček je vsazen do květináče z pytloviny, což je nesmírně trendy.

9. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Štíhlý

I úzký vánoční stromeček umí být moderní. Důkazem toho, je naše NOVINKA 2022 3D Smrk Štíhlý. Tento stylový vánoční stromek má extra úzký tvar a tak se vejde do jakýchkoli stísněných prostor. Přestože je tento stromek o dost užší než běžné vánoční stromky, z jeho krásy to naprosto neubírá.

8. Umělý vánoční stromek 3D Jedle Zasněžená

Tento každoročně velmi oblíbený vánoční stromeček je jednoduše nadčasovou klasikou. Zelené jedlové 3D větvičky jsou na koncích posypány umělým sněhem a celkový vzhled stromku dotváří šišky a červené plody. 3D Jedle Zasněžená vypadá doslova jako z pohádky.

7. Umělý vánoční stromek 3D Borovice Himálajská

Pokud chcete opravdu hustý vánoční stromeček, 3D Borovice Himálajská je tou správnou volbou pro vás. Borovicové větvičky tohoto stromku jsou mohutnější než u jiných druhů stromků, čímž vytvářejí na stromku opravdu hustý dojem. Přirozeně zelená barva jehličí ve vás navodí dojem, že se díváte na živou borovici v přírodě.

6. Umělý vánoční stromek 3D Jedle Kavkazská

Můžeme vám zaručit, že tento vánoční stromeček nikdy nevyjde z módy. Jehličí tohoto úžasného umělého stromku je svěží, světle zelené barvy a jedlové 3D větvičky jsou jemně zahnuté dolů. 3D Jedle Kavkazská už léta patří mezi nejoblíbenější stromky v naší nabídce zejména pro její přirozený a realistický vzhled. Do kategorie moderních proto nepochybně patří.


Extra široké vánoční stromky

Pokud máte ve svém domově či firmě větší prostor a chcete aby váš vánoční stromek vynikl, určitě by jde neměli prohlédnout naši ponuku extra širokých stromků. Tyto stromky jsou od těch klasických širší o 15-20cm a dokonale vyplní volný prostor v jakékoliv místnosti. Široký vánoční stromek působí hustěji a mohutněji a díky velkému počtu 3D větviček má dokonalý realistický vzhled. Jenom u nás najdete více druhů těchto exkluzivních, extra širokých vánočních stromků.


5. Umělý vánoční stromek FULL 3D Smrk Exkluzivní

Tento moderní, umělý vánoční stromek, okouzlí zaručeně každého, kdo touží po přirozeně vypadajícím vánočním stromku. Exkluzivní 3D větvičky, přirozeně zelené barvy, tvoří celý stromek. Stromeček je detailně přepracován tak, že budete mít skutečně problém rozeznat ho od živého vánočního stromku.

4. Umělý vánoční stromek 3D Jedle Bílá

Bílé, zasněžené vánoční stromky jsou každým rokem oblíbenější. Proto jsme tuto sezónu do naší nabídky přidali i NOVINKU 3D Jedlu Bílou. Tento hustě zasněžený vánoční stromek dokonale imituje zasněženou jedlu v lese. Nepochybně patří mezi to nejmodernější, co v naší nabídce naleznete.

3. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Exkluzivní LED

Tento 3D vánoční stromek s LED osvětlením patří zaručeně mezi naší nejmodernější kousky. Dlouhé, přirozeně zelené, smrkové 3D větvičky jsou nepravidelně rozmístěny, což vytváří realistický vzhled stromku. LED osvětlení upevněné na větvičkách vás odbremení od nekonečného omotávání světýlek na stromeček. A protože mluvíme o moderním kousku, světélka si pomocí aplikace snadno propojíte se svým chytrým telefonem, kterým je umíte ovládat.

2. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Ledový

Vánoční stromek v exkluzivní ledově zelené barvě je moderní kousek, který zaujme každého, kdo sleduje aktuální trendy. Tento stromek je díky své stylové barvě opravdu nepřehlédnutelný. 3D Smrk Ledový se také vyznačuje svojí hustotou, dokonalým tvarem a propracovaným designem.

1. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Královský LED

Kategorii nejmodernějších vánočních stromků vyhrál jednoznačně úžasný, zákazníky nesmírně oblíbený, 3D Smrk Královský LED. Jeho zelené, smrkové 3D větvičky jsou hustě zasněžené umělým sněhem, díky čemuž má mrazivě zimní vzhled. Do dokonalosti jej přivádí připevněné LED osvětlení, díky kterému již více nemusíte řešit samostatné obmotávání světýlek na stromeček. LED stromek lze samozřejmě, pomocí aplikace, spárovat is vaším chytrým telefonem, díky čemuž bude ovládání osvětlení hračka.

Pomohli jsme vám s výběrem moderního vánočního stromku? Pokud chcete vidět ještě více, naše nejmodernější vánoční stromky naleznete na stránce svetstromku.cz v kategoriích:

3D Stromečky

Bílé a zasněžené stromky

Stromečky v květináči

Stromečky s LED osvětlením


Také by vás mohlo zajímat:

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro tento rok

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2022 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace vánoční výzdoby.

Umělé vánočné stromky

5 výhod umělých stromků, které vás navždy přesvědčí

Umělý vánočný stromek, nebo raději živý? Pokud si i vy každoročně kladete stejnou otázku a nemůžete se rozhodnout, jaký typ vánočního stromku si pořídit, pojďte se spolu s námi podívat na výhody, které vám koupě umělého stromku přinese.

Klasický, zasněžený nebo 3D: Jak si vybrat vánoční stromek vašich snů

Rozhodli jste se pro koupi umělého vánočního stromku, ale nevíte, jak si vybrat ten správný? My vám přiblížíme benefity jednotlivých typů umělých vánočních stromků, poukážeme na rozdíly mezi nimi a představíme nejoblíbenější modely.

Přejít do obchodu