Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro tento rok

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2022 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace vánoční výzdoby.

Červeno-zlatý vánoční stromek

Jaké by to byly Vánoce bez tradiční červeno zlaté výzdoby? Červeno zlatý stromeček můžeme považovat za nadčasovou klasiku, která nikdy nevyjde z módy a bude stále trendy. V těchto tradičních vánočních barvách najdete nespočet dekoraci a ozdob, proto pokud se rozhodnete vsadit tyto Vánoce na zlato červený vánoční stromeček, nemusíte se bát o jejich nedostatek.

Červeno bílý vánoční stromeček

Stejně nestárnoucí vánoční klasikou je kombinace červené a bílé. Bílá barva ozdob dokáže ve spojitosti s červenou dodat vašemu stromečku jedinečnou vánoční atmosféru. Bílo červený stromek se těší každoročně velké oblibě, o čemž svědčí i fotografie stromků, které nám naše zákaznice posílají.

Červeno stříbrný vánoční stromek

Červené vánoční ozdoby nesmírně vkusně působí i v kombinaci s těmi stříbrnými. Tradiční červená váš stromeček zaručeně oživí, zatímco stříbrné ozdoby mu dodají jemný elegantní punc. Ověřenou červeno stříbrnou kombinací, proto určitě nic nezkazíte.

Ozdobený vánoční stromeček Borovice Přírodní 220cm červenými a stříbrnými ozdobami a koulemi.
Umělý vánoční stromek Borovice Přírodní 220cm

Zlatý vánoční stromeček

Lesk, elegance a luxus. Tímto se vyznačuje vánoční stromeček zlaté barvy. Zlaté vánoční ozdoby jsou v kurzu již velmi mnoho let a na stromku nádherně vyzní ať už samostatně, nebo v kombinaci s ozdobami jiné barvy. Taková třpytivá vánoční výzdoba dodá vašemu stromečku dokonalý, elegantní vánoční vzhled.


Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 30 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost. Pro hustší a reálnější vzhled je střed zahuštěný klasickým jehličím. Vybrat si můžete různé druhy a provedení stromků, ať už borovice, smrk nebo tradiční jedli.


Bílo zlatý vánoční stromek

Zlatý vánoční stromeček, dokáží krásně osvěžit ozdoby bílé barvy. Zlatá v kombinaci s bílou působí nesmírně moderně a exkluzivně. Po takové výzdobě v jemných zlatavých tónech sahá velké množství našich zákaznic. Uznejte, že takto vyzdobené vánoční stromky vypadají opravdu krásně a elegantně.

Bílo stříbrný vánoční stromek

Pokud bychom si měli vybrat vánoční výzdobu, která v nás evokuje zimu a mráz, určitě by byla v bílé a stříbrné barvě. Bílo stříbrný stromeček bezpochyby vykouzlí ve vašem domově dokonalou zimní atmosféru. Taková ,,ledová” výzdoba nádherně ukáže zejména na v současnosti velmi populárních zasněžených vánočních stromcích.

Stříbrno zlatý vánoční stromek

Stříbrno zlatá kombinace vánočních ozdob je nepříliš častá, ale zaručeně váš vánoční stromeček rozzáří. Kombinace těchto dvou barev působí na stromečku velmi elegantně a luxusně zároveň. Jelikož jsou obě tyto barvy dost třpytivé, doporučujeme je zkombinovat s decentní bílou.

Zasněžený vánoční stromek 3D ozdobený bílými květy a zlatými koulemi.
Ozdobený vánoční stromeček 3D Smrk Zasněžený 210cm

Modro stříbrný vánoční stromek

Pokud patříte k lidem, kteří preferují jemné a čisté barvy, ale chtěli byste vnést do vaší vánoční výzdoby i dávku extravagance, určitě vsaďte na modrou. Modré vánoční ozdoby se poslední léta těší velké oblibě. Řeč je zejména o jemných pastelových odstínech modré, avšak v kombinaci se stříbrnou nebo bílou krásně vyniknou i její tmavší odstíny.


Bílé vánoční stromečky a zasněžené vánoční stromky

Bílé vánoční stromečky a zasněžené umělé vánoční stromky jsou horkou NOVINKOU sezóny 2019. S pomocí nejnovějších technologií jsou postupně na větvičky nebo celé stromy aplikované vrstvy umělého sněhu. Ten dokonale imituje reálný sníh. Takovým způsobem jsou aplikovány na klasické stromky a také na 3d stromky. Nejnovější systém aplikování zaručuje že sníh ze stromků neopadává. Při prvotním roztahování větviček dochází k uvolnění nezachycených částí sněhu. Díky naším stromečkem si ve Vaší domácnosti vytvoříte nepopsatelnou atmosféru zasněžených Vánoc.


Bílo růžový vánoční stromek

Snad největším trendem ve výzdobě vánočního stromku ostatních Vánoc, byl pudrově růžový vánoční stromek v kombinaci s bílou. Růžové vánoční ozdoby působí velmi decentně a stylově zároveň. Nádherně se vyjímají jednak na klasických zelených stromcích, jakož i na těch stále populárnějších, zasněžených. S takovou bíle růžovou vánoční výzdobou bude váš stromeček spolehlivě zahalen do nejaktuálnějších trendů.

Fialový vánoční stromek

Omrzela vás už každoroční fádní vánoční výzdoba a chcete aby byl Váš vánoční stromeček jedinečný? Skvělou volbou pro ty odvážnější je netradiční fialový vánoční stromeček, který již stačí pouze jemně doladit bílými ozdobami, květy, či koulemi. Takový stromek zaručeně rozzáří každý jeden domov a dodá mu moderní a stylový nádech.

Fialový vánoční stromek ozdobený bílými květy a vánočními ozdobami
Ozdobený fialový vánoční stromeček 3D

Cyklámenově bílý vánoční stromeček

Pokud toužíte po veselém a zářivém vánočním stromku, doporučujeme sáhnout po cyklámenových vánočních ozdobách, díky kterým bude váš stromeček nepřehlédnutelný. Takové sytě růžové, cyklámenové ozdoby krásné vyzní jednak na na zeleném, jakož i na zasněženém vánočním stromku. V kombinaci s bílými, slabě růžovými nebo zlatými ozdobami bude váš stromeček moderní a originální.

Barevný vánoční stromek

Chcete změnu, ale nechcete kupovat nové vánoční ozdoby? Zajděte si na půdu, či do sklepa a pohrabte se ve vánočních ozdobách s před několika let. Určitě najdete kopec barevných ozdob od výmyslu světa. S pomocí pestrobarevné výzdoby si vytvoříte krásný veselý vánoční stromeček, který doslova bude hrát barvami.

Krásně ozdobený zasněžený vánoční stromek 3D
Ozdobený vánoční stromeček 3D Jedle Zasněžená 180cm

Mohly by vás také zajímat články:

Ozdobené vánoční stromky

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Abychom Vám to usnadnili na Vánoce, tak jsme si připravili pro Vás trošku vánoční inspirace od našich zákaznic jako podle nich mají vypadat nejkrásnější vánočně stromky…

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity…

Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 15 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost…

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Přejít do obchodu