TOP 10 – Luxusní vánoční stromky pro letošní rok

TOP 10 luxusní stromečky

Jako každý rok, i tento vám přinášíme exkluzivní seznam luxusních vánočních stromků, které jsou určeny pro ty nejnáročnější zákazníky.

Každý chce, aby se mu doma vyjímal krásný, mohutný, realistický vánoční stromeček, který bude k nerozeznání od živého. Přesně takové stromky naleznete v tomto článku.

Připravili jsme si pro vás seznam TOP 10 nejluxusnějších vánočních stromků, mezi kterými naleznete stále žádanější 100% 3D umělé vánoční stromky, ale také trend posledních let, nadrozměrné XL vánoční stromky.

Tak si pojďme tyto exkluzivní kousky představit:

10. Umělý vánoční stromek FULL 3D Smrk Ledový

Pokud hledáte luxusní, přirozeně vypadající vánoční stromeček, FULL 3D Smrk Ledový vás zaručeně osloví svou exkluzivní, ledově zelenou barvou jehličí. Celý stromek je vyroben výhradně z 3D větviček, což přidává na jeho realistickém vzhledu.

9. Umělý vánoční stromek FULL 3D Jedle Kavkazská

3D Jedle Kavkazská je nestárnoucí klasikou mezi vánočními stromky. Dokonalejší a realističtější FULL 3D verze tohoto oblíbeného vánočního stromku bezpochyby osloví i toho nejnáročnějšího zákazníka. Celý stromek tvořený výhradně z 3D větviček přirozeně zelené barvy zaručeně nerozeznáte od živého.

8. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Robustní XL

Mezi naše nejluxusnější vánoční stromky patří bezesporu i nadrozměrný XL vánoční stromek, 3D Smrk Robustní. Tento luxusní, umělý vánoční stromeček, se vyznačuje díky velkému počtu 3D a PVC větviček, nadstandardní hustotou a šířkou. Přirozená zelená barva větviček je jemně přemelírována bledším odstínem zelené. Tento stromek zaručeně nepřehlédnete.

7. Umělý vánoční stromeček FULL 3D Borovice Himálajská

Luxusní, mohutné 3D borové větvičky přirozeně zelené barvy, tak přesně z takových je tvořen tento exkluzivní a nesmírně oblíbený vánoční stromeček. Díky širokým větvičkám a dlouhému realistickému jehličí působí tento stromek opravdu bohatým a přirozeným dojmem.

6. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Alpský XL

Tento nadrozměrný vánoční stromek, se minulou sezónu zařadil mezi naše nejžádanější kousky. Stromeček je tvořen z velkého množství zelených 3D a PVC větviček, což zaručuje jeho opravdu hustý a mohutný vzhled. Oproti klasickým, umělým vánočním stromečkům je širší a bez pochyb se stane dominantou každé místnosti.


Extra široké vánoční stromky

Pokud máte ve svém domově či firmě větší prostor a chcete aby váš vánoční stromek vynikl, určitě by jde neměli prohlédnout naši ponuku extra širokých stromků. Tyto stromky jsou od těch klasických širší o 15-20cm a dokonale vyplní volný prostor v jakékoliv místnosti. Široký vánoční stromek působí hustěji a mohutněji a díky velkému počtu 3D větviček má dokonalý realistický vzhled. Jenom u nás najdete více druhů těchto exkluzivních, extra širokých vánočních stromků.


5. Umělý vánoční stromek 3D Jedle Půvabná XL

Do kategorie luxusních vánočních stromků patří zaručeně i naše NOVINKA 2022, 3D Jedle Půvabná XL. Tento mohutný, tmavozelený vánoční stromeček patří díky četným 3D a PVC větvičkám do kategorie nadrozměrných. Stromeček vám zaručeně vyrazí dech svojí hustotou a šířkou.

4. Umělý vánoční stromeček FULL 3D Smrk Exkluzivní

Tento luxusní, umělý vánoční stromek, okouzlí zaručeně každého, kdo touží po přirozeně vypadajícím vánočním stromku. Exkluzivní 3D větvičky, přirozeně zelené barvy, tvoří celý stromek. Stromeček je detailně přepracován tak, že budete mít skutečně problém rozeznat ho od živého vánočního stromku.

3. Umělý vánoční stromek 3D Borovice Himálajská XL

Třetím nejluxusnějším stromečkem v naší nabídce, je letošní novinka, 3D Borovice Himálajská XL. Borovicové větvičky tohoto exkluzivního stromku jsou samy o sobě mohutné a v této luxusní nadrozměrné verzi je jich o 30% více než u klasické verze tohoto druhu. Pokud toužíte po opravdu širokém, mohutně působícím vánočním stromku, právě tento je ten pravý.

2. Umělý vánoční stromek FULL 3D Smrk Alpský

Jen o kousek ušlo prvenství luxusnímu vánočnímu stromku, FULL 3D Smrku Alpskému. Dokonalý, tmavozelený vánoční stromeček je celý tvořen výhradně kvalitním 3D jehličím, díky čemuž působí neskutečně realisticky. S tímto stromečkem, může mít každý ve svém obývacím pokoji kousek přírody.

1. Umělý vánoční stromek 3D Jedle Kavkazská XL

Absolutní prvenství v kategorii luxusních vánočních stromků získala, loni bezkonkurenčně nejoblíbenější, 3D Jedle Kavkazská XL. Tomuto mohutnému, nadrozměrnému a extrémně hustému stromku v světle zelené barvě patří zaslouženě první místo.

Oslovil vás některý z našich luxusních vánočních stromků? Všechny z nich naleznete na naší stránce svetstromku.cz v kategoriích:

FULL 3D Stromečky

Široké stromky


Také vás bude zajímat:

Živý vánoční stromeček versus umělý stromek

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu. Pořídit si však živý vánoční stromeček, nebo naopak umělý? Který z nich je ekologičtější k přírodě? Který z nich je cenově dostupnější?

Prodej vánočních stromků

Kdy je ten správný čas na koupi vánočního stromku?

Také vy patříte k lidem, kteří nechávají koupi vánočního stromku na poslední chvíli? Nebo naopak, řešíte pořízení vánočního stromku v dostatečném časovém předstihu? Pokud patříte k první skupině, vězte, že pokud chcete mít skutečně pěkný vánoční stromek, je potřebné se po něm poohlédnout mnohem dříve, než si myslíte…

Umělý vánoční stromek je ekologičtější rozhodnutí

 Kupujeme umělý vánoční stromek, který si každým rokem ozdobíme jinak, nebo každým rokem očekáváme, aby pro naše potěšení pokáceli živý strom? 

Přejít do obchodu