Připravte se na Vánoce v předstihu: Na co byste měli myslet?

Stavani vánočního stromku

Svět se neustále mění. Týká se to i různých oblastí našeho života. Ty největší z nich přicházejí hlavně začátkem nového roku a na Vánoce. Loňské svátky však byly jiné než předešlé. Museli jsme se vzdát setkání s rodinou i přáteli. Mnozí z nás je tak neprožili šťastně ani vesele. Přinášíme vám proto několik tipů, které vám pomohou prožít letošní Vánoce v klidu a harmonii.

Připravte si seznam

Věřte, že obyčejný seznam je pomůcka, která vám podstatně zjednoduší přípravu na letošní svátky. Napište si na papír všechno, co je třeba před Vánocemi vyměnit za nové (stromek, ozdoby, světýlka, vykrajovačky). Nezapomeňte ani na seznam věcí, které vám minulé svátky chyběly. Papír pečlivě uložte k vánočním ozdobám, a když přijde čas, už nemusíte dlouho přemýšlet nad tím, co všechno před Vánocemi potřebujete vyřídit.

Myslete na vánoční stromek v předstihu

Také tento rok jsme viděli hodně pěkných živých stromků, jejichž konec nebyl veselý. Skončily totiž suché i odpadových kontejnerů. Přestože je do dalších Vánoc ještě hodně času, promyslete si, zda potřebujete i tyto Vánoce živý stromek.

Nebude lepší umělý, který vám vydrží roky a stále vypadá skvěle? Samozřejmě, tento stromek nekupujte v obyčejném hypermarketu. Zbytečně tím přijdete o kouzlo Vánoc. Navštivte raději čarovný svět vánočních stromků, kde si můžete vybrat ze široké nabídky pohádkových stromků. Najdete mezi nimi malé i velké, stromky v květináči, zasněžené stromky nebo realistické 3D.

S koupí však dlouho neváhejte. Jejich cena bude totiž postupně růst. Prodej stromků spouštíme už v srpnu. Kromě toho, že ušetříte, se vyhnete i stání v nekonečné řadě a nepříjemnému předvánočnímu shonu.

Ačkoliv se pravá vůně čerstvého jehličí nedá snadno nahradit, můžete si ji do domácnosti vnést prostřednictvím přírodních éterických olejů. Myslete na přírodu a sáhněte po stromku, z kterého se můžete těšit celé roky.


Klasické umělé vánoční stromky

Klasické umělé vánoční stromky z PVC větviček se těší stále velké oblibě. Tyto kvalitní stromky mají rozmanitý dizajn a jsou vyrobeny z kvalitných PVC materiálů. Klasické vánoční stromky nabízíme v různých barevných variacích a některé druhy jsou doplněny o realistické šišky. Z klasických stromků jsou nejoblíbenější zejména husté borovice, nebo smrky s propracovaným PVC jehličím, které dokonale imituje to reálné.


Správně skladujte vánoční ozdoby

Nepodceňte skladování vánočních ozdob. Nemusíte tak každý rok nakupovat nové. Poškození, jakož i rozbití ozdob se občas nevyhnete. Tehdy nastává čas na nákup nových dekorací. Je to zároveň výborná příležitost, jak do své domácnosti přinést nový vítr. Každý rok totiž na trhu s vánočními ozdobami přibývají nové trendové kousky, se kterými bude váš stromek doslova zářit.

Chcete, aby váš vánoční světelný řetěz neskončil zamotaný? Natočte jej na kus kartónu nebo na nějaký předmět válcovitého tvaru a následně jej uložte do krabice. Ušetří vám to nervy při zdobení vánočního stromku.

Když hledáte inspiraci na následující Vánoce, navštivte naši stránku, kde najdete bohatý výběr těch nejkrásnějších vánočních stromků. Když máte problém s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme.


Také by vás mohlo zajímat:

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Adventní věnec

16 skvělých nápadů na dokonalý adventní věnec

Adventní věnec už neodmyslitelně patří k symbolům předvánočního období. Jeho tradice sahá do devatenáctého století, kdy německý teolog Johann Heinrich Wichern založil školu …

Kdy postavit vánoční stromek?

Kdy postavit vánoční stromek?

Ozdobený vánoční stromeček se stal na přelomu 18. a 19. století neodmyslitelným a bezpochyby tím nejkrásnějším symbolem vánoc. Od té doby nesmí chybět krásně ozdobený vánoční stromek v žádné domácnosti. Podle tradic, naši předkové stavěli vánoční stromeček …

Adventní věnec tradiční z chvoji

Svátek adventu a adventní věnce

Wikipedie uvádí, že advent je první část liturgického roku římskokatolické církve vymezená 4 nedělemi před svátkem narození Ježíše Krista a období duchovní přípravy na Vánoce. Období vánočních svátků začíná prvním dnem adventu a končí dnem Zjevení Páně. V každodenním životě příprava na Vánoce začíná vytvořením adventního věnce, uklízením a zdobením bytu.

Přejít do obchodu