Připravte se na Vánoce v předstihu: Na co byste měli myslet?

Stavani vánočního stromku

Svět se neustále mění. Týká se to i různých oblastí našeho života. Ty největší z nich přicházejí hlavně začátkem nového roku a na Vánoce. Loňské svátky však byly jiné než předešlé. Museli jsme se vzdát setkání s rodinou i přáteli. Mnozí z nás je tak neprožili šťastně ani vesele. Přinášíme vám proto několik tipů, které vám pomohou prožít letošní Vánoce v klidu a harmonii.

Připravte si seznam

Věřte, že obyčejný seznam je pomůcka, která vám podstatně zjednoduší přípravu na letošní svátky. Napište si na papír všechno, co je třeba před Vánocemi vyměnit za nové (stromek, ozdoby, světýlka, vykrajovačky). Nezapomeňte ani na seznam věcí, které vám minulé svátky chyběly. Papír pečlivě uložte k vánočním ozdobám, a když přijde čas, už nemusíte dlouho přemýšlet nad tím, co všechno před Vánocemi potřebujete vyřídit.

Myslete na vánoční stromek v předstihu

Také tento rok jsme viděli hodně pěkných živých stromků, jejichž konec nebyl veselý. Skončily totiž suché i odpadových kontejnerů. Přestože je do dalších Vánoc ještě hodně času, promyslete si, zda potřebujete i tyto Vánoce živý stromek.

Nebude lepší umělý, který vám vydrží roky a stále vypadá skvěle? Samozřejmě, tento stromek nekupujte v obyčejném hypermarketu. Zbytečně tím přijdete o kouzlo Vánoc. Navštivte raději čarovný svět vánočních stromků, kde si můžete vybrat ze široké nabídky pohádkových stromků. Najdete mezi nimi malé i velké, stromky v květináči, zasněžené stromky nebo realistické 3D.

S koupí však dlouho neváhejte. Jejich cena bude totiž postupně růst. Prodej stromků spouštíme už v srpnu. Kromě toho, že ušetříte, se vyhnete i stání v nekonečné řadě a nepříjemnému předvánočnímu shonu.

Ačkoliv se pravá vůně čerstvého jehličí nedá snadno nahradit, můžete si ji do domácnosti vnést prostřednictvím přírodních éterických olejů. Myslete na přírodu a sáhněte po stromku, z kterého se můžete těšit celé roky.

Správně skladujte vánoční ozdoby

Nepodceňte skladování vánočních ozdob. Nemusíte tak každý rok nakupovat nové. Poškození, jakož i rozbití ozdob se občas nevyhnete. Tehdy nastává čas na nákup nových dekorací. Je to zároveň výborná příležitost, jak do své domácnosti přinést nový vítr. Každý rok totiž na trhu s vánočními ozdobami přibývají nové trendové kousky, se kterými bude váš stromek doslova zářit.

Chcete, aby váš vánoční světelný řetěz neskončil zamotaný? Natočte jej na kus kartónu nebo na nějaký předmět válcovitého tvaru a následně jej uložte do krabice. Ušetří vám to nervy při zdobení vánočního stromku.

Když hledáte inspiraci na následující Vánoce, navštivte naši stránku, kde najdete bohatý výběr těch nejkrásnějších vánočních stromků. Když máte problém s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme.

Přejít do obchodu
A je to TADY!!! BLACK FRIDAY WEEKEND!!!
Šílené slevy až – 45 % jen tento víkend
x