Objevte jedinečné gigantické a nadrozměrné umělé vánoční stromky.

Nadrozměrní umělé vánoční stromky

Blíží se čas Vánoc a vy hledáte vánoční stromeček, který přitáhne pozornost a perfektně zapadne do velkých reprezentativních prostorů nebo interiérů s vysokými stropy? Máme pro vás řešení. Vyberte si z naší nabídky nadrozměrných a gigantických stromků, kde naleznete umělý vánoční stromek podle vašich představ.

Gigantické a nadrozměrné umělé vánoční stromky promění každý prostorný interiér a vytvoří v něm kouzelnou atmosféru. Takový gigantický stromek zaručeně nikdo nepřehlédne a proto jsou ideální volbou pro vyzdobení vstupních hal veřejných budov, nákupních center nebo showroomů. Také jsou vhodné jak do interiérových tak do exteriérových prostorů a proto mohou zazářit na náměstích či pódiích během vánočních trhů nebo dokonce v kostelech.

Jak vypadá nadměrně velký a gigantický umělý stromek?

Najdete je u nás v různých druzích a provedeních, kde samozřejmě nesmí chybět oblíbený 3D Smrk Exkluzivní a zasněžený stromek 3D Smrk Královský. Díky velkému počtu 3D větviček doplněným PVC jehličím, ze kterého je stromek vyroben, můžete očekávat opravdu hustý a realistický vzhled. Toto exkluzivní 3D jehličí je vytvořeno těmi nejnovějšími technologiemi z odlitků pravého jehličí, a tak dokonale imituje živý stromek v přírodě. Stromeček zaujme svým vzhledem, propracovanou strukturou větviček a hákovou konstrukcí, která zajišťuje pevnost větviček.

Praktický stromek pro každého

Výšky gigantického stromku v rozmezí od 400 do 1200 cm dávají zákazníkům možnost vybrat takový stromek, který koresponduje s velikostí prostoru. Navzdory své výšce jsou stromky odolné vůči síle větru. Mají pevný kovový rám, díky čemuž se umělý vánoční stromeček jednoduše montuje a je výškově nastavitelný. Zákazníci jistě ocení, že součástí balení nadrozměrného umělého stromku v silném úložném boxu je montážní sada se šrouby, takže není třeba shánět vhodné nářadí. Stejně tak je přibalena girlanda o rozměru 540cm, která skvěle poslouží k zakrytí prostoru mezi podlahou a rámem stromku.

Stromky, které zaručují výjimečné Vánoce

Luxusní nadměrné vánoční stromky jsou jedinečné a unikátní nejen svým neuvěřitelně mohutným a realistickým vzhledem. Tyto stromky jsou v nabídce i se samostatným snadno ovladatelným LED osvětlením v teplé bílé barvě a počet LED světélek závisí na výšce stromku. Toto osvětlení je vhodné jak pro vnitřní tak i pro venkovní použití.

Stromeček si zákazníci mohou rychle a jednoduše ozdobit pomocí krásného dekoračního balíčku, který je k dostání v šesti barvách: červené, zlaté, modré, zelené, černé a stříbrné. Jeden dekorační balíček obsahuje 690 kusů ozdob a počet dekoračních balíčků závisí od velikosti stromku.

Pokud hledáte opravdu originální a nepřehlédnutelný stromek, vyberte si z naší nabídky v kategorii nadrozměrné a gigantické stromky.


Také by vás mohlo zajímat:

Vánoční stromky s LED osvětlením

Vánoční stromky s LED osvětlením, záruka moderních Vánoc

Každoroční vytahování z krabice a rozmotávání LED vánočního osvětlení a následné nekonečné omotávání vánočních světélek kolem stromku. Je vám to povědomé? Přestože stavění a zdobení vánočního stromku je velmi pěkná rodinná tradice, my vám přinášíme skvělý tip, jak si je ještě víc zpříjemnit.

Umělé vánoční stromky 3d nerozeznáte od těch živých

Ozdobený vánoční stromek je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Každý rok se však z tohoto důvodu uřízne až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že obvykle nejde o stromky z lesa.

Živý vánoční stromeček versus umělý stromek

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Vánoční strom patří nezpochybnitelně k těm nejkrásnějším symbolům vánoc. Mnozí z vás řeší každoročně otázku, zda nenastala vhodná chvíle na jeho obměnu. Pořídit si však živý vánoční stromeček, nebo naopak umělý? Který z nich je ekologičtější k přírodě? Který z nich je cenově dostupnější?

Kdy postavit vánoční stromek?

Kdy postavit vánoční stromek?

Ozdobený vánoční stromeček se stal na přelomu 18. a 19. století neodmyslitelným a bezpochyby tím nejkrásnějším symbolem vánoc. Od té doby nesmí chybět krásně ozdobený vánoční stromek v žádné domácnosti. Podle tradic, naši předkové stavěli vánoční stromeček na štědrý den, 24.12. dopoledne a na jeho zdobení se podílela celá rodina. Zdobení stromečku provázely vánoční koledy, příprava tradičních vánočních pochoutek a štědrovečerní večeře.

Přejít do obchodu
Oslavte s námi začátek léta
slevou 15% na všechno zboží skladem. Platí do 30. června.
x