Moderní vánoční stromky – TOP 5 pro rok 2019

Moderní vánoční stromky top 5 pro rok 2019

Pokud hledáte moderní vánoční stromeček, tak jste na správném místě. Připravili jsme si pro Vás TOP 5 nejmodernějších vánočních stromků, které jsou horkými adepty na HIT sezóny 2019.

5. Umělý vánoční stromek Borovice Stříbrná s krystaly ledu

Umělý vánoční stromeček Borovice se stříbrnými šiškami, bílými špičatými konečky větviček a imitací krystalků ledu. Stromek mě velký počet větviček a dokonalý tvar .Stromček stojí na umělém stojanu.
moderní vánoční stromek 5

Na pátém místě se umístila nádherná Borovice Stříbrná s krystalky ledu, která se vyznačuje stylovým moderním vzhledem. Jednoznačně Vás okouzlí dokonale hustým a přírodním provedením a zaručeně přinese do Vašich domovů vánoční atmosféru v moderním hávu.

4. Umělý vánoční 3D stromek Smrk Alpský 

3D stromek Smrk Alpský mě dokonalý jehlanový tvar. Velký počet 3D větviček díky čemuž je opravdu hustý. Cely stromeček je postaven na kovovém stojanu.
moderní vánoční stromek 4

Čtvrté Místo patří 3D Smrku Alpské, který má velmi moderní vzhled díky měkkým 3D větvičkám s jehličím, které jsou identické s tím živým. Tento trendový stromek má tvar dokonalého jehlanu a bez pochyb rozzáří každou moderní domácnost.

3. Umělý vánoční 3D stromek Borovice Himalájská

Umělý vánoční 3D stromeček Borovice Himalájská
moderní vánoční stromek 3

Třetí místo obsadila nepřehlédnutelná Borovice Himalájská s tmavozeleným 3D jehličím, která je k nerozeznání od živé borovice. Tento úžasně hustý stromeček Vám zaručí dokonalou vánoční atmosféru.

2.Umělý vánoční stromek 3D Smrk Královský

Na obrázku je krásný bílo nazelenalý stromeček uhlazeného jehlanoveho tvaru. Cely stromeček je zasněžený umělým sněhem a díky tomu je k nerozeznání od toho živého zasněženého stromku v lese. Stromek je postaven na kovovém stojanu.
moderní vánoční stromek 2

Na druhém místě se umístil nádherný 3D Smrk Královský, který je novinkou sezóny 2019. Svým dokonalým ledově zasněženým vzhledem Vám kdekoliv vykouzlí nepopsatelnou zimní atmosféru. 3D Smrk Královský je tou správnou volnou pro všechny, kteří touží po luxusních, bílých Vánocích.

1.Umělý vánoční stromek 3D Smrk Zasněžený 

Klasický zelený 3D stromeček, který má koncové větvičky pokryté umělým sněhem. Sníh je velmi autentický a je k nerozeznání od toho pravého. Celý stromeček působí živým dojmem. Stromek je postaven na kovovém stojanu.
moderní vánoční stromek 1

Absolutní jedničkou této sezóny je úžasný 3D Smrk Zasněžený. Svým provedením dokonale imituje živý zasněžený smrk v lese. Pokud hledáte moderní a luxusní stromek se kterým budou Vaše Vánoce nezapomenutelné, určitě sáhněte po tomto jedinečném kousku.


Také by vás mohlo zajímat:

Luxusní vánoční stromky – TOP 5 pro rok 2019

Máte rádi jedinečnost, kvalitu a luxus? Tak tady jste správně! Připravili jsme si pro Vás 5 nejluxusnějších vánočních stromků pro rok 2019…

Umělé vánoční stromky 3D – Co to je?

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Vybrať si můžete různé druhy a provedení stromků, ať už borovice, smrk nebo tradiční jedli…

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Pořídit si živý vánoční stromeček, nebo naopak umělý? Který z nich je ekologičtější k přírodě? Který z nich je cenově dostupnější?

Přejít do obchodu
PRODEJ SPOUŠTÍME 1. ZÁŘÍ 2020
Začínáme atraktivními předsezónními slevami. Nechte se překvapit.
x