Moderní vánoční stromky – TOP 10 pro rok 2021

Moderní vánoční stromky

Jako všechno ostatní i umělé vánoční stromky podléhají trendům. Všichni chtějí mít doma moderní vánoční stromky, které rozzáří jejich domovy. Každoročně jsou vytvářené nové technologie, které zajišťují jejich co nejrealističtější provedení. Díky nim už umělé vánoční stromky nevypadají jako umělé a v mnohých případech jsou k nerozeznání od těch živých.

Dnešní zákazník chce jít taktéž s dobou a při výběru vánočního stromku většinou sahá po tom nejmodernějším, co současný trh nabízí.

Zvyšuje poptávku zejména po stromcích se zabudovaným LED osvětlením. LED osvětlení, které je zabudované (omotané) na větvičkách stromku, vám zaručí, že se už víc nebudete muset trápit s nekonečným věšením světýlek na váš stromek.

Pokud chcete zažít skutečně moderní Vánoce, inspirujte se naším výběrem TOP 10 moderních vánočních stromků pro rok 2021:

10. Smrk Severský s LED osvětlením

Chcete ve svém domově vytvořit jedinečnou vánoční atmosféru? Oblíbený bílý vánoční stromek Smrk severský vám tento rok přinášíme i s předmotaným LED osvětlením. Hustě zasněžené tmavozelené jehličí dodává tomuto stylovému stromku skutečně realistický vzhled.

9. 3D Mini Borovice

Tato novinka sezóny 2021 se vyznačuje realistickým, hustým a přirozeným vzhledem. Díky svým menším rozměrům se tento moderní stromek vejde kamkoliv. Vsazený je do stylového květináče, což mu dodává skutečně trendy vzhled. Pokud nemáte ve svém domově dostatek prostoru, 3D mini borovice je pro vás ta správná volba.

8. Moderní vánoční stromek 3D Smrk Horský s LED osvětlením

Jestli chcete přinést do svého obýváku kousek přírody, s 3D smrkem horským se vám to zaručeně podaří. Jeho smrkové jehličí tmavozelené barvy a jedinečný vzhled působí skutečně přirozeně a realisticky. Nechce se vám trávit hodiny s omotáváním světýlek na stromek? Žádný problém! Oblíbený 3D smrk horský vám tuto sezónu přinášíme i se zabudovaným (předem obmotaným) LED osvětlením.

7. 3D Smrk Mohutný

Máte doma hodně volného místa a chcete ho na Vánoce vyplnit skutečně velkým a honosným stromkem?  V tom případě nepřehlédněte novinku sezóny 2021 – 3D smrk mohutný. Díky velkému počtu větviček přirozené zelené barvy bezpochyby rozzáří každou místnost.

6. 3D Jedle Sibiřská s LED osvětlením

Pokud jste milovníkem bílých a zasněžených stromků, 3D jedle sibiřská je tu právě pro vás. Její pohádkový vzhled vám zaručeně vykouzlí pravou vánoční atmosféru. Hustý nános umělého umělého sněhu a stylově vyčnívající 3D větvičky zaručují, že tento stromek téměř nerozeznáte od zasněženého stromku v lese. Abychom vám ulehčili jeho zdobení, přinášíme vám i verzi s předem omotaným LED osvětlením.


Full 3D vánoční stromek

Full 3D vánoční stromky (100% 3D) jsou tvořeny výhradně 3D jehličím a tak dokonale imitují živý stromeček. 100% 3D vánoční stromek představuje to nejluxusnější a nejmodernější co trh nabízí. Větvičky s 3D měkkým jehličím jsou vyráběny z nejkvalitnějších PE (polyethylen) materiálů za pomoci nejnovějších technologií…


5. 3D Borovice Himálajská

Tento jeden z nejžádanějších stromků vůbec se právem řadí i mezi ty nejmodernější.  Velmi realisticky zpracované 3D jehličí v tmavém odstínu zelené dokonale imituje jehličí živé borovice. Stromek je velmi hustý a nadčasový. I tento oblíbený stromek najdete na naší internetové stránce a také i v kamenné prodejně.

4. 3D Smrk Robustní

Toužíte po velkolepém, nadrozměrném vánočním stromku? Tak nepřehlédněte naši novinku sezóny 2021 – 3D smrk robustní. Jak vyplývá ze samotného názvu, tento stromek je ideální do velkých prostor, v nichž se stane zaručeně dokonalou vánoční dominantou. Tento moderní stromek se vyznačuje oproti běžným 3D stromkům až o polovinu větším počtem větviček přírodní zelené barvy. Aby se dostal do TOP 3 nejmodernějších vánočních stromků, chyběl opravdu jen kousek.

3. Moderní vánoční stromek 3D Smrk Královsky s LED osvětlením

Pohádkově bílé, ledové Vánoce nebudou ani tento rok s 3D smrkem královským žádný problém. Jeden z nejoblíbenějších zasněžených vánočních stromků dodá vašim Vánocům tu pravou zimní atmosféru. Modernější verze stromku s už zabudovaným LED osvětlením zaručeně osloví náročnější zákazníky i milovníky inteligentních technologií. O jeho dokonalém a moderním vzhledu se můžete přesvědčit i naživo v naší kamenné prodejně.

2. 3D Smrk Exkluzívní s LED osvětlením

Jak vyplývá už z názvu, tento stromek je skutečně to nejexkluzívnější, co na trhu najdete. Jeho propracovaný, moderní a přirozený vzhled z něho dělá jeden z nejoblíbenějších vánočních stromků vůbec. Zabudované LED osvětlení, které se dá jednoduše ovládat pomocí aplikace ve vašem smartphonu, vám s jistotou usnadní jeho zdobení a následné korigování svícení.

1. Moderní vánoční stromek 3D Jedle Normandská

Tato novinka sezóny 2021 svou nadčasovostí a přirozeností zaslouženě obsadila první místo v kategorii „moderní“. Její tmavozelené, nepravidelně trčící větvičky ve vás vzbudí dojem, že se díváte na živý stromek z přírody. Pokud hledáte autentičnost a přirozenost, tento stromek výše uvedené prvky zaručeně splňuje.

Pokud jste si ještě nevybrali, navštivte naši stránku Umělé vánoční 3D stromky, kde najdete ty nejmodernější vánoční stromky.


Také by vás mohlo zajímat:

Bílé vánoční stromky – TOP 7 pro rok 2021

Každý z nás chce mít doma během Vánoc pohádkově zimní atmosféru. Zasněžené a bílé vánoční stromky se proto těší rok od roku větší oblibě…

Klasický, zasněžený nebo 3D: Jak si vybrat vánoční stromek vašich snů

Rozhodli jste se pro koupi umělého vánočního stromku, ale nevíte, jak si vybrat ten správný? My vám přiblížíme benefity jednotlivých typů umělých vánočních stromků, poukážeme na rozdíly mezi nimi a představíme nejoblíbenější modely…

Luxusní vánoční stromky

Luxusní vánoční stromky – TOP 10 pro rok 2021

Nemohli jsme přehlédnout, že zákazníci jsou rok od roku náročnější, což potvrzují neustále rostoucí požadavky na dokonalý luxusní vánoční stromek, který však musí vypadat jako živý. Právě ty nejnáročnější požadavky nás podněcují přinášet našim zákazníkům ty nejluxusnější stromky, jaké jsou na trhu dostupné.

Vánočné stromky ozdobené

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Vánoce nám opět klepou na dveře a asi každá z vás už pomaličku přemýšlí, jaké vánoční ozdoby a dekorace použije na výzdobu vánočního stromku. Dnes si už můžete vybrat z velkého množství vánočních dekorací a ozdob těch nejrůznějších barev a provedení. Jak však vánoční ozdoby zkombinovat? Jaká barva je teď moderní a jaká výzdoba se hodí na jednotlivé druhy vánočních stromků? Pokud si i vy kladete tyto otázky, inspirujte se fotografiemi od našich zákaznic, které se nám pochlubily svými nejhezčími vánočními stromky.

Přejít do obchodu