Luxusní vánoční stromky – TOP 5 pro rok 2019

luxusní vánoční stromky 2019

Máte rádi jedinečnost, kvalitu a luxus? Tak tady jste správně! Připravili jsme si pro Vás 5 nejluxusnějších vánočních stromků pro rok 2019, díky kterým vaše Vánoce budou mít nepopsatelnou atmosféru. Dami a pánové zde je máme:

5. Umělý vánoční stromek Smrk Mohutný

Stromek je zelené barvy a je pokryt velkým množstvím větviček. Stromek je postaven na kovovém stojanu.
luxusní vánoční stromek 5

Smrk Mohutný svým robustním a propracovaným vzhledem obsadil páté místo. Tento úžasný stromek Vás zaručeně okouzlí svou majestátností a dodá Vašemu domovu jedinečnou Vánoční atmosféru.

4. Umělý vánoční stromek 3D Borovice Himalájská Zasněžená

Vánoční stromek má všechny 3D větvičky po obvodu mírně zasněžené. Sníh je velmi realistický a tak celý stromeček působí velmi autentickým dojmem. Stromek má velký počet větviček a tudíž je i velmi hustý. Cely stromeček je postaven na kovovém stojanu.
luxusní vánoční stromek 4

Čtvrté místo obsadila úžasná 3D Borovice Himalájská Zasněžená. Svým provedením dokonale imituje živou zasněženou borovici v lese. Pokud hledáte moderní a luxusní stromek se kterým budou Vaše Vánoce nezapomenutelné, určitě sáhněte po tomto jedinečném kousku.

3. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Italský

Krásný umělý vánoční stromek který má konce větviček zabarvené do bledězelená a tak připomíná čerstvé výhonky větviček. Stromek díky dokonalým 3D Větvička je k nerozeznání od živého. Hezký úhledný tvar doplňují vyčnívající větvičky pro ještě přirozenější vzhľad.Hustý vánoční stromek stojí na železném stojanu.
luxusní vánoční stromek 3

Na třetím místě se umístil dokonalý 3D Smrk Italský, který je svým realistickým vzhledem k nerozeznání od živého stromečku. Tento dokonale propracovaný 3D stromeček patří jednoznačně mezi to nejluxusnější, co na trhu najdete.

2. Umělý vánoční stromek 3D Smrk Královsky

Na obrázku je krásný bílo nazelenalý stromeček uhlazeného jehlanoveho tvaru. Cely stromeček je zasněžený umělým sněhem a díky tomu je k nerozeznání od toho živého zasněženého stromku v lese. Stromek je postaven na kovovém stojanu.
luxusní vánoční stromek 2

Na druhém místě se umístil nádherný 3D Smrk Královský, který je novinkou sezóny 2019. Svým dokonalým ledově zasněženým vzhledem Vám kdekoliv vykouzlí nepopsatelnou zimní atmosféru. 3D Smrk Královský je tou správnou volnou pro všechny, kteří touží po luxusních, bílých Vánocích.

1.Umělý vánoční stromek 100% 3D Smrk Exkluzivní

Umělý vánoční stromek tmavší zelené barvy. Celý stromeček pokrývají 3D větvičky a proto je k nerozeznání od živého. Stromek stojí na kovovém stojanu.
luxusní vánoční stromek 1

Smrk Exkluzivní je bez pochyb tím nejluxusnějším stromkem, který Vám nabízíme. Celý stromeček je tvořen 3D jehličím (FULL 3D) díky čemuž je dokonalou imitací živého smrku. 100% 3D Smrk Exkluzivní je správnou volbou pro ty, kteří si chtějí vytvořit ty nejluxusnější, nezapomenutelné Vánoce.


Také by vás mohlo zajímat:

Moderní vánoční stromky – TOP 5 pro rok 2019

Pokud hledáte moderní vánoční stromeček, tak jste na správném místě. Připravili jsme si pro Vás TOP 5 nejmodernějších vánočních stromků…

Umělé vánoční stromky 3D – Co to je ?

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého.  Vybrať si můžete různé druhy a provedení stromků, ať už borovice, smrk nebo tradiční jedli…

Živý vánoční stromeček verzus umělý – který se vyplatí více?

Pořídit si však živý vánoční stromeček, nebo naopak umělý? Který z nich je ekologičtější k přírodě? Který z nich je cenově dostupnější?

Přejít do obchodu
PRODEJ SPOUŠTÍME 1. ZÁŘÍ 2020
Začínáme atraktivními předsezónními slevami. Nechte se překvapit.
x