Venkovní vánoční osvětlení – inspirujte se!

Vánoční osvětlení domu

Venkovní vánoční osvětlení můžeme vidět v období Vánoc na spoustě domů. V posledních letech se z takovéto výzdoby stal velmi oblíbený trend. Chtěli byste si i vy vysvítit svůj dům ale do elegantních zlatavých, nebo extravagantnějších barevných odstínů? My vám přinášíme inspirace pro vánoční osvětlení na dům, díky kterému bude nepřehlédnutelný.

Venkovní vánoční osvětlení na dveře z proutí

Pokud chcete jednoduché, elegantní vánoční osvětlení na dveře, zvolte vkusné jednobarevné LED osvětlení na proutí, které je momentálně velmi trendy záležitostí.. Proutí s osvětlením jednoduše umístíte kolem vchodových dveří a dokonalý efekt máte zaručen.

Vánoční osvětlení do okna a na balkon

K venkovnímu vánočnímu osvětlení zaručeně patří i to do oken a na balkon. Vyzdobte si svůj balkon a okno do pestrých barevných odstínů, nebo vsaďte na elegantní odstíny stříbrné či zlaté. Jako osvětlení balonu můžete použít pouze samotné LED světélka, pěkně vypadá i vánoční girlanda venkovní s osvětlením, ale také různé svítící vánoční obrazce, které upevníte na balkon, nebo okno.

Vánoční LED osvětlení na dvor

Kromě klasických světelných řetězů venkovních, můžete k výzdobě exteriéru použít různé světelné postavičky či světelné vánoční dekorace. Nadrozměrné LED světelné vánoční stromky, LED zvířátka, jako například vánoční osvětlení venkovního soba, sáně či vánoční lampy dodají vaší zahradě vánoční pohádkovou atmosféru.

Skvělou a nesmírně moderní vnější světelnou dekorací je chytré vánoční osvětlení ve tvaru nadrozměrného LED světelného vánočního stromku TWINKLY. Takový stromek si můžete pořídit i na stránce svetstromku.cz v rozněrech 2 metry a 3 metry. Světlé stromky svítá no barevných odstínech, ale také ve zlato-bílých barvách.


Vánoční osvětlení na stromeček

Neodmyslitelnou součástí Vánoc je vánoční osvětlení na stromeček. V současné době je nejprodávanější LED osvětlení na stromeček díky své životnosti, efektivnosti a úspoře nákladů na elektřinu. Letos vám přinášíme absolutní NOVINKU sezóny 2021 – smart osvětlení  na stromeček TWINKLY. Toto LED osvětlení dokážete ovládat pomocí smartphonu a přepínat si mezi více než 20 dech beroucími efekty. Zajímavou funkcí tohoto smart osvětlení na stromeček je také vytvoření vlastních efektů, díky kterým bude váš stromek jedinečný.


Barevné vánoční osvětlení na dům

Máte rádi barevné Vánoce? Žádný problém! Vaši vnější vánoční výzdobu dotáhne do dokonalosti barevné vánoční osvětlení domu a exteriéru. Barevnými světelnými pásy si umíte vyzdobit girlandy, které omotáte kolem zábradlí, sloupů, zavěsíte je kolem vchodových dveří, oken, nebo je můžete použít také na ozdobení stromů na vašem dvoře. Skvělým tipem na barevný světelný řetěz vnější je chytré vánoční osvětlení TWINKLY.

Vánoční osvětlení padajíci sníh a déšť

Dalším skvělým tipem pro venkovní vánoční osvětlení je osvětlení padajícího sněhu a deště, které krásně ukáže na římsách, zábradlích či oknech. Padající déšť a sníh může být ve zlaté, stříbrné nebo pestrobarevné škále záření. Takové osvětlení je velmi elegantní a vkusné na jakémkoli domě.

Venkovní vánoční osvětlení na strom

LED světelný řetěz venkovní je vhodný i pro vánoční výzdobu stromů na vašem dvoře. Je jen na vás, jestli se rozhodnete ozdobit klasický vánoční jehličnan, nebo kmen a větve listnaného stromu. V obou prapadech vypadá venkovní vánoční osvětlení na strom velmi vkusně.

Solární vánoční osvětlení

Vaše venkovní vánoční osvětlení nemusíte nutně pouze zapojovat do elektřiny. Ať už se jedná o světelné vánoční řetězy, nebo světelné vánoční dekorace, své vnější vánoční osvětlení můžete mít i bázi solární energie. Na trhu najdete vánoční osvětlení ke kterým je přibalen malý solární panel, který umístíte kdekoli na slunné místo. Během dne se vám takové osvětlení nabije a jakmile se setmí, si můžete vychutnávat krásné světelné odlesky osvětlení.


Vánoční girlanda

Máme pro Vás v nabídce moderní a kvalitní vánoční girlandy. Každá vánoční girlanda má jedinečné provedení. Ať už hledáte klasickou vánoční girlandu z PVC jehličí, nebo realistickou 3D vánoční girlandu, zasněženou vánoční girlandu nebo prostě jen tradiční, zelenou vánoční girlandu, u nás najdete vánoční girlandy všech druhů a provedení.


Vánoční osvětlení venkovní rampouchy

Stejně jako padající déšť, i svítící rampouchy jsou úžasným, elegantním doplňkem vnější vánoční výzdoby. Takové světelné rampouchy se nejvíce hodí na římsu. Můžete je tam upevnit samostatně, nebo je omotat na girlandu, ze které budou viset.

Vánoční laserové osvětlení

Vánoční osvětlení domu můžete vytvořit také pomocí vánočního laserového osvětlení. Prostřednictvím laserového projetoru můžete svůj dům nasvítit do nejrůznějších barevných odstínů, popřípadě projektorům nasvítit na dům různé obrazce s vánoční tématikou.

Vánoční osvětlení venkovní – Inspirace na závěr

Pokud nevíte, jak sladit celkovou světelnou výzdobu v okolí vašeho domu, nebo jak připevnit vánoční osvětlení na dům tak, aby nepůsobilo nevkusně, inspirujte se dalšími tipy, které můžete použít i vy. Vsadit můžete na LED osvětlení ve vánočních barvách, jako jsou červená, zelená a zlatá, nebo můžete svůj dům spolu s dvorem zahalit do jednoho barevného odstínu. V každém případě, venkovní vánoční osvětlení strhne na váš dům pozornost.

Zdroj obrázků: pinterest.com


Také by vás mohlo zajímat:

TWINKLY – Moderní vánoční osvětlení na stromeček 21. století

TWINKLY je inteligentní, revoluční LED vánoční osvětlení na stromeček, které můžete jednoduše ovládat pomocí svého smartphonu. Na to, abyste si mohli díky světélkům na stromek užívat ty nejúžasnější barevné kombinace a dokonalou světelnou show, si stačí jen zapnout bluetooth a připojit svůj smartphone ke smart adaptéru přes bezplatnou mobilní aplikaci Twinkly.  Dech beroucí světelné hry zaručeně přinesou radost celé vaší rodině.

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak se však odlišit od davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc ulehčili, přinášíme vám tipy na žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

IN a OUT ozdoby na stromek

Vánoce 2021: Co bude v módě a co už je dávno passé?

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový a pěkný, přinášíme vám několik typů na trendy a moderní vánoční výzdobu.

Moderní vánoční ozdoby na stromečky

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů tohoto roku

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější … 

Přejít do obchodu
Oslavte s námi začátek léta
slevou 15% na všechno zboží skladem. Platí do 30. června.
x