Vánoce 2022: Co bude v módě a co už je dávno passé?

IN a OUT ozdoby na stromek

Jak vyzdobit vánoční stromek tak, aby kráčel s dobou? Pokud jste už i vy začali přemýšlet nad tím, jaké ozdoby letos použít na váš vánoční stromek, aby byl stylový a pěkný, přinášíme vám několik typů na trendy a moderní vánoční výzdobu.

Co bude tuto sezónu IN

Tak jako poslední vánoční sezónu opět budou trendy ozdobou velké vánoční květy. Moderní jsou vánoční růže nebo klasické růže v různých barvách. Pokud chcete mít stylový vánoční stromek, určitě si je opatřete.

Stejnou trendy záležitostí jsou také ptáčci nebo ptačí pírka na stromek. Také mohou být v různých barevných provedeních a velikostech.

Velké luxusní mašle na stromek jsou moderní už několik let a jinak tomu nebude ani tyto Vánoce. Mašlemi můžete ozdobit konečky větviček, což na stromku vykouzlí opravdu luxusní vzhled.

Nezapomínejte, že není důležité pouze to, co máte na stromku, ale také výzdoba v okolí vánočního stromku. Skutečně moderní dekorací je vánoční Mikuláš, který dokonale dotvoří vánoční atmosféru ve vašem obýváku. Barvu této dekorace byste měli doladit k celkové výzdobě stromku.

Dekorace Santa Claus

Pokud chcete svoji vánoční výzdobu dotáhnout do dokonalosti, nezapomeňte ani na podložku pod vánoční stromek. Stylové kožešinové koberce pod vánoční stromek jsou skvělou volbou, které působí skutečně velmi elegantně a šik.

A co barvy? Tento rok byste měli určitě sáhnout po pastelových odstínech, jakými jsou pudrově růžová či mentolová, nebo zvolit elegantní klasiku v podobě bílé, stříbrné nebo nestárnoucí zlaté. Velmi trendy je i výzdoba v měděných odstínech. Pokud se nebojíte extravagance, sáhnout můžete i po stylových a momentálně velmi trendy černých vánočních ozdobách. Při výzdobě je nejdůležitější, aby spolu barvy ladily a nepůsobily rušivě.


Bílé vánoční stromečky a zasněžené vánoční stromky

Bílé vánoční stromečky a zasněžené umělé vánoční stromky jsou horkou NOVINKOU sezóny 2019. S pomocí nejnovějších technologií jsou postupně na větvičky nebo celé stromy aplikované vrstvy umělého sněhu. Ten dokonale imituje reálný sníh. Takovým způsobem jsou aplikovány na klasické stromky a také na 3d stromky. Nejnovější systém aplikování zaručuje že sníh ze stromků neopadává. Při prvotním roztahování větviček dochází k uvolnění nezachycených částí sněhu. Díky naším stromečkem si ve Vaší domácnosti vytvoříte nepopsatelnou atmosféru zasněžených Vánoc.


Které ozdoby jsou už tuto sezónu OUT

Pokud nechcete, aby váš vánoční stromek vypadal jako před deseti lety, některé vánoční ozdoby byste měli nechat tento rok v šuplíku. A které to jsou?

Jednou z nejvíc OUT ozdob na vánoční stromek jsou, kdysi velmi populární, lesklé vlasy na stromek. Tyto třpytivé vlasy poházené nejen po stromku ale i pod ním, zkrášlovaly vánoční stromky několik roků, ale naštěstí tento kousek postupně upadá do zapomnění.

Lesklý vlasy na stromek

Také byste měli zapomenout i na barevné lesklé řetězy, které byly kdysi obmotané snad kolem každého stromku. Pokud se nechystáte vyzdobit svůj vánoční stromek ve stylu „retro“, dejte jim určitě stopku.

Řetěze na vánoční stromek

Salónky, kolekce a dukátky pověšené na stromku jsou trendy ozdoby 20. století, které však dnes už nechte raději v misce na stole. Zaručujeme, že budou chutnat stejně jako ze stromku.

Vánoční salónky

Barevná světélka na šroubování byste měli jednoznačně vyměnit za moderní LED osvětlení, které je menší, praktičtější a na výběr v různých barevných variacích.

Žárovky na vánoční stromek

Pokud chcete moderní vánoční stromek, měli byste zapomenout na bezhlavé míchání různých barev ozdob ve stylu 90. let. Barevnost je sice fajn, ale raději zvolte jen pár odstínů, které spolu vkusně nakombinujete.

Retro vánoční stromek

Zdroj obrázků: https://cz.pinterest.com/


Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro rok 2020

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich …

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů tohoto roku

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci …

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc …

Vánočné stromky ozdobené

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Vánoce nám opět klepou na dveře a asi každá z vás už pomaličku přemýšlí, jaké vánoční ozdoby a dekorace použije na výzdobu vánočního …

Přejít do obchodu