TOP 10 – Nejkrásnější vánoční stromečky od našich zákazníků

top 10 nejkrásnější vánoční stromky

Internetová soutěž o nejhezčí vánoční stromek je na facebookové stránce našeho e-shopu svetstromku.cz už tradicí. Naši spokojení zákazníci nám posílají fotografie ozdobených vánočních stromečků zakoupených u nás a my je pak následně sdílíme na našem facebookovém profilu.

O nejkrásnějším vánočním stromečku rozhodují naši sledovatelé, kteří podpoří nimi zvolené stromky tlačítkem „Líbí se mi to“. Vítězné, první čtyři příčky obsadí stromečky s nejvyšším počtem „like-ů“.

A které stromečky sklidili ve vánoční sezóně 2022/2023 největší úspěch? Připravili jsme si pro vás přehled TOP 10 nejkrásnějších vánočních stromečků podle našich zákazníků.

1. místo

Umělý vánoční stromek 3D Smrk Skandinávský 210cm

Na absolutně prvním místě se v soutěži o nejkrásnější vánoční stromeček umístil s počtem „like-ů“ 504, krásný vánoční stromek, 3D Smrk Skandinávský. Zákazník zvolil k výzdobě stromku bílé vánoční koule a dekorace, které doplnil růžovými vánočními koulemi a celkový vzhled stromku dotvořil ještě dřevěnými vánočními ozdobami. Tahle ne úplně tradiční jemná kombinace oslovila zaručeně nejednoho diváka. Vánoční atmosféru krásně dotváří Mikuláš v šedé barvě a taky sivá lucerna, které spolu dokonale ladí. Za nás si první místo skutečně zaslouží.

1. 3d smrek skandinavsky 210 patrik 504

2. místo

Umělý vánoční stromek 3D Jedle Kavkazská 240cm

Za druhý nejkrásnější vánoční stromek zvolili naši sledovatelé s počtem „like-ů“ 427, 3D Jedli Kavkazskou. Tradiční vzhled stromečku podpořila zákaznice červenými vánočními ozdobami, které doplnila bílými vánočními koulemi, srdíčky a taky malým množstvím přírodních ozdob a perníčků. Na výzdobu stromečku použila zákaznice různé druhy ozdob. Stylové papírové koule, ozdoby ve tvaru mašlí a hvězdiček, nebo taky malých rukaviček. K absolutní dokonalosti přivádí tuhle výzdobu decentní krásné bíle LED osvětlení.

2. 3D jedla kaukazska 240 elena 427

3. místo

Umělý vánoční stromek 3D Smrk Královský 240cm

S počtem „like-ů“ 375 se stal třetím nejkrásnějším vánočním stromečkem zasněžený stromek 3D Smrk Královský. Naše spokojená zákaznice vsadila na skutečně mrazivou výzdobu, na kterou použila stříbrné vánoční ozdoby v kombinaci se zlatými dekoracemi v podobě vánočních koulí a mašlí. Stylovým doplňkem tohohle stromku jsou pletené zvířátka, které dokonale ladí s celkovým výzorem stromečku. Okolí stromku je dotvořeno vánoční postavičkou soba, lucernou a bruslemi a na zemi se také vynímá dřevěný betlém.

3 3d smrek kralovsky 240 monika 375

4. místo

Umělý vánoční stromek Smrk Severský 270cm

V soutěži o nejkrásnější vánoční stromeček se na posledním oceňovaným místě umístil Smrk Severský s počtem hlasů 334. Tento krásně zasněžený vánoční stromek působí už na první pohled mohutně, a to hlavně díky své výšce. Zákaznice ho oděla do tradičního červeno-bílo-zlatého šatu. Na výzdobu použila z velké části červené vánoční koule a mašle, které doplnila zlatými a bílými vánočními koulemi spolu s ledovými hvězdičkami. Celá táhle výzdoba krásně ladila i s menším počtem červenobílých lízátek. Pod stromečkem se krásně vynímá červená podložka pod vánoční stromek.

4 smrek seversky 270 natalia 334

5. místo

Umělý vánoční stromek 3D Jedle Kavkazská XL 240cm

Tento robustní, minimalisticky ozdobený vánoční stromek se umístil s počtem hlasů 322 na pátém místě. Na stromečku dominuje jenom pár velkých hnědých vánočních koulí a zlatých zvířátek v kombinaci s menšími zlatými a měděnými vánočními koulemi a hvězdičkami. Vršek stromku zdobí velká zlatá píka. Díky LED osvětlení září celý stromek v domácké, pohodové atmosféře. Společnost mu dělá také postavička Mikuláše v zlaté barvě. Tenhle stromek je důkazem toho, že méně je někdy víc.

5 3d jedla kaukazska xl 240 maria 322

Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 30 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost…


6. místo

Umělý vánoční stromek 3D Smrk Kalifornský 210cm

Dalším nejvíc „lajkovaným“ stromečkem byl vánoční stromek 3D Smrk Kalifornský s počtem hlasů 312. Zákaznice zvolila na výzdobu kombinaci červených a zlatých vánočních koulí, vánočních růží a malého množství zlatých ozdůbek. Vánoční atmosféru dotváří postavičky Mikulášů, kteří jsou rozmístění v okolí stromečku a jemné LED osvětlení, které je omotané kolem stromku.

6 3d smrek kalifornsky 210 kvetka 312

7. místo

Umělý vánoční stromek 3D Smrk Mohutný LED 210cm

Tento nepřehlédnutelný, mohutný zelený vánoční stromek se s počtem hlasů 309 usadil na sedmém místě. Na výzdobu stromečku zákaznice použila velké množství bílých a zlatých vánočních koulí v kombinaci hladkých i těch vzorovaných. Kromě vánočních koulí se na stromku také vynímají moderní andělská křídla a nebo zlaté květiny. Nestárnoucí bílo-zlatá barevní kombinace vyzněla na tomhle tmavě zeleném stromečku skutečně famózně. My by jsme mu dali taky svůj hlas.

7 3d smrek mohutny 210 led viktoria 309

8. místo

Umělý vánoční stromek FULL 3D Smrk Alpský 210cm

Krásný realistický vánoční stromeček vyzdoben zlatými vánočními ozdobami si vysloužil 293 „lajků“. K FULL 3D stromkům se prostě zlatá barva jednoduše hodí a očividně to ví i naše zákaznice. Na výzdobu stromku použila různé zlaté vánoční koule, hladké i s třpytkami. Zajímavým doplňkem jsou zlaté vánoční ozdoby ve tvaru motýlů, květin a sněhových vloček. Na stromečku se krásně vyjímají vánoční koule s mikulášskými čepicemi. Za nás krásné zdobení v jedné barvě.

8 full 3d smrek alpsky 210 stanka 293

9. místo

Umělý vánoční stromek 3D Smrk Královský 210cm

Jako devátý nejkrásnější vánoční stromeček se s počtem hlasů 266 umístil opět 3D Smrk Královský. Kombinace bílých, stříbrných a zlatých vánočních koulí v spojení s květinami v těchhle barvách dělají z tohoto stromku skutečně elegantní kousek. Na této výzdobě vám do očí určitě padnou obrovské zlaté šišky, které vyplňují střed stromečku. Okolí stromečku dotváří stylová bílá lucerna, které dělá společnost postavička Mikuláše v dokonale sladěné barvě. Jemnost a elegance je jednoznačně předností tohohle stromku.

9 3d smrek kralovsky 210 dominika 266

10. místo

Umělý vánoční stromek Smrk Severský 210cm

TOP 10 nejkrásnějších vánočních stromečků uzavírá s počtem hlasů 261, krásný Smrk Severský vyzdobený trojbarevní kombinací bílé, černé a zlaté. Velké množství bílých vánočních koulí a ozdob různých tvarů skvěle ladí s bohatou zlatou výzdobou. Zlaté vánoční ozdoby nádherně rozzářili tenhle stromek. Kromě zlaté a bílé je na stromečku také vidět několik černých vánočních koulí velkých i malých. Vršek stromku zdobí stylový a krásný „zlatý déšť“, který přidává tomuto stromku na netradičnosti. Bez povšimnutí nesmíme nechat ani čím dál, tím víc používané andělská křídla a nebo taky krásná bílá zvířátka.

10 smrek seversky 210 lukas 261

Doufáme, že Vás výběr těch nejkrásnějších stromečků oslovil a ve vánočních výzdobách našich zákazníků jste našli inspiraci i pro příští vánoční sezónu.

Více ozdobených vánočních stromků od našich zákazníků najdete na našem e-shopu svetstromku.cz při jednotlivých produktech.


Také by vás mohlo zajímat:

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček?

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace…

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity…

Vánoční výzdoba

Nezmeškejte žhavé trendy ve vánoční výzdobě!

Dá se říct, že Vánoce jsou už co nevidět za rohem. Svátky klidu, radosti a rodiny. Jak však vyčnět z davu a být trendy i během Vánoc? Abychom vám to co nejvíc …

Adventní kalendář

5 tipů na vlastnoručně vyrobený adventní kalendář

Samotným vánočním svátkům předchází období adventu, ke kterému neodmyslitelně patří nejen adventní věnec, ale také adventní kalendář. Z adventního kalendáře mají radost zejména …

Přejít do obchodu