Malé vánoční stromky: kde je umístit?

Malé vánoční stromky od 60cm do 120cm

Vánoce nemusí být výhradně o velkých a mohutných vánočních stromcích. Ne každý má dostatek prostoru na tak velký stromek a pro tento případ je skvělou alternativou stromek menších rozměrů. Malé vánoční stromky nezaberou mnoho místa, vnesou do vaší domácnosti nádech Vánoc a potěší každého, kdo Vánoce radostně očekává. Jaké jsou výhody malých stromků a na jaká místa je umístit?

Malé vánoční stromky a jejich výhody

Hlavní výhodou těchto stromků je jejich rozměr. Nejen že mají takové stromky menší výšku, značný rozdíl oproti klasickým vánočním stromkům je také v jejich šířce. Vejdete je skutečně kdekoli, ať už ho využijete jako váš hlavní vánoční stromek, nebo jako doplňkovou dekoraci na chodbu, do předsíně, nebo do dětského pokoje. Malé vánoční stromky jsou dnes vyráběny tak, aby byly k nerozeznání od živých stromků. Na trhu naleznete stromky menších rozměrů v různých provedeních. I takový malý stromeček si můžete vybrat v prvotřídní FULL 3D nebo 3D kvalitě, nebo vsadit na klasický, malý stromeček tvořený PVC jehličím. Meze se nekladou ani v barevném provedení těchto mini stromků. Zasněžené či malé stromky v různých odstínech zelené jsou samozřejmostí.

Další výhodou je, že na ozdobování takového stromku nepotřebujete mnoho ozdob. Stačí vám pár vánočních koulí či jiných dekorací a malý umělý vánoční stromeček je ozdoben. Nebo si můžete vytvořit čistě jen malý vánoční stromek s osvětlením bez jiných ozdob.

Kam umístit malý stromek v květináči?

Možností je opravdu mnoho. Malý umělý vánoční stromek krásně ukáže na různých skříňkách, poličkách, ale rovněž vkusně vyzní i předsíni, na chodbě, terase nebo jako vánoční stromek vaší ratolesti v dětském pokoji. Stromeček snadno vejdete i na parapetu u okna. Takový mini stromeček také umíte použít i na výzdobu kancelářských prostor.

Malý vánoční stromeček v květináči krásně ukáže v různých květináčích, dřevěných boxech či proutěných košících. Působit bude vkusně, elegantně a stylově, ale posuďte sami.

Malý vánoční stromeček ozdobený zákaznicemi

Neumíte si představit, jak byste takový stromek ozdobili? Mini stromky se těší velké oblibě iu našich zákaznic a ty nám posílají fotografie svých ozdobených stromků. Inspirujte se proto výzdobou, přímo od nich.


Zapomeňte na množství ozdob na stromeček. Postačí vám jen pár dekorací, které budou na stromeček těchto rozměrů bohatě stačit. Doporučujeme volit dekorace spíše menších rozměrů, aby na stromečku nepůsobily příliš mohutně. Vsadit můžete na tradiční vánoční koule, různé vánoční mini figurky či ptáčků.


I takový vánoční stromek malý zdobený bude zaručeně dostačujícím symbolem Vánoc ve vaší domácnosti.


Výběr těch nejkvalitnějších malých umělých vánočních stromků, naleznete na e-shopu svetstromku.cz.


Také by vás mohlo zajímat:

Umělé vánočné stromky

5 výhod umělých stromků, které vás navždy přesvědčí

Umělý vánočný stromek, nebo raději živý? Pokud si i vy každoročně kladete stejnou otázku a nemůžete se rozhodnout, jaký typ vánočního stromku si pořídit, pojďte se spolu s námi podívat na výhody, které vám koupě umělého stromku přinese.

Klasický, zasněžený nebo 3D: Jak si vybrat vánoční stromek vašich snů

Rozhodli jste se pro koupi umělého vánočního stromku, ale nevíte, jak si vybrat ten správný? My vám přiblížíme benefity jednotlivých typů umělých vánočních stromků, poukážeme na rozdíly mezi nimi a představíme nejoblíbenější modely.

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro tento rok

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2022 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace vánoční výzdoby.

Kdy postavit vánoční stromek?

Kdy postavit vánoční stromek?

Ozdobený vánoční stromeček se stal na přelomu 18. a 19. století neodmyslitelným a bezpochyby tím nejkrásnějším symbolem vánoc. Od té doby nesmí chybět krásně ozdobený vánoční stromek v žádné domácnosti. Podle tradic …

Přejít do obchodu