Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

I vy si každý rok lámete hlavu nad tím, jaké dárky k Vánocům pořídíte pro své nejbližší a už vám docházejí nápady na originální dárky? Nabízíme vám zajímavé tipy na vánoční dárky pro celou rodinu, které vám usnadní rozhodování a zaručeně vaše blízké potěší. V našem článku naleznete skvělé tipy na vánoční dárky pro maminku, manželku, vánoční dárky pro děti, ale i ostatní členy rodiny.

Tipy na vánoční dárky pro maminku

Jaké dárky k vánocům jsou vhodné pro vaši mámu? Zaručeně nic nezkazíte luxusním šátkem z kvalitního materiálu, který jistě využije k nejednomu outfitu. Stejně skvělým tipem na dárek je-li kosmetika, ať už dekorativní, nebo v podobě různých kvalitních pleťových krémů a sér. Pokud ovšem nevíte jakou kosmetiku vaše maminka používá, vsaďte na jistotu, kterou je kvalitní kabelka. Kabelek ženy nemají přece nikdy dost a proto jsme si jisti, že vaši maminku takový dárek potěší.

Tipy na dárky k Vánocům pro tátu

Vánoční dárky pro tátu vyberete poměrně snadno. Každého otce potěší jako vánoční dárek kvalitní holicí strojek. Stejně svalým tipem na vánoční dárky pro otce jsou lístky na oblíbený sportovní zápas nebo koncert oblíbené kapely. Pokud chcete vsadit na jistotu, obdorujte svého otce k Vánocům kvalitním pánským parfémem. Určitě se potěší.

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Ať už se jedná o sestru, kamarádku, nebo partnerku, každou ženu zaručeně potěší kvalitní parfém. Před koupí takového dárku je ovšem dobře vědět, jaký typ vůně obdarovaná preferuje. Také výborným tipem na vánoční dárky pro ženy je kosmetika. Značkovému pleťovému krému, zda séram, neřekne „ne“ přece žádná žena. Ani jedna ze zmíněných možností vás nezaujala? Tak zkuste dotyčnou dámu obdarovat poukazem na masáž nebo jinou relaxační proceduru. Za takový dárek přinášející odpočinek a relaxaci vám bude jistě vděčná.

Tipy na vánoční dárky pro muže

Skvělým tipem na dárky k Vánocům pro muže jsou pánské náramkové hodinky. Můžete zvolit klasické elegantní hodinky, nebo, v současnosti velmi vyhledávané, inteligentní chytré hodinky. Stejně dobrým vánočním dárkem pro pány je kvalitní kožená peněženka, která mu vydrží léta. Pokud se vám ovšem tyto dárky zdají málo kreativní, zkuste vsadit na zážitek. Znáte muže, který by se netoužil převézt ve formuli? My ne! A proto doporučujeme jako skvělý dárek pro pány poukaz na nezapomenutelnou jízdu na tomto rychlém vozidle.


Full 3D vánoční stromek

Full 3D vánoční stromky (100% 3D) jsou tvořeny výhradně 3D jehličím a tak dokonale imitují živý stromeček. 100% 3D vánoční stromek představuje to nejluxusnější a nejmodernější co trh nabízí. Větvičky s 3D měkkým jehličím jsou vyráběny z nejkvalitnějších PE (polyethylen) materiálů za pomoci nejnovějších technologií.


Tipy na vánoční dárky pro děti

Vánoce jsou zejména o dětech a proto trávíme předvánoční čas hledáním vhodných dárků právě pro ně. Docházejí vám už nápady co nejmenším členem rodiny pořídit? Zkuste vsadit na klasiku. Kniha bude snad vždy dárkem, kterým nic nezkazíte. Už stačí jen vybrat takovou, která dítě zaujme. Také léty ověřeným vánočním dárkem pro děti je lego či různé jiné skládačky. U takové tvůrčí hračky dokáže dítě strávit dlouhé hodiny. Děti mají také rádi všechny předměty, které vydávají různé zvuky. Proto je určitě potěší dětské hudební nástroje se kterými se nejen zabaví, ale budou si také rozvíjet svůj smysl pro hudbu.

Tipy na vánoční dárky pro puberťáky

Už není dítě, ale ještě není ani dospělý… co koupit teenagerovi, aby se potěšil? Za nás jsou skvělými tipmi na vánoční dárky pro puberťáky kolo, brusle nebo koloběžka. Všechny tyto dárky ho vytáhnou ven, což má dobrý vliv jak na fyzické, tak i psychické zdraví mladých lidí. Další skvělou volbou je společenská hra. Momentálně můžeme nalézt na trhu množství společenských her s nejrůznějšími tématikami. Stačí jen vybrat tu, která ho zaujme. A jelikož žijeme v době technické, teenagery zaručeně potěší hrací konzole. Takovým dárkem určitě neuděláte krok vedle.

Tipy na vánoční dárky pro rodiče

Darujte svým rodičům relax. Skvělým tipem na vánoční dárky pro rodiče je poukaz do lázní či wellness pobyt. Také můžete vsadit na krásný doplněk do bytu, v podobě závěsného rodokmene. Je jen na vás, jak do hloubky půjdete a jak široký, darovaný rodokmen, bude. Stejně tak velmi osobním dárkem je i fotokniha, do které můžete svým rodičům nakombinovat fotografie dle vlastního výběru. Vždyť který rodič se nepotěší zvěčněným chvílím se svými dětmi či vnoučaty.

Dárky pro přítelkyni k Vánocům

Co darovat přítelkyni nebo manželce, když všechno má? Dárky pro přítelkyni k Vánocům musí být zaručeně speciální. Šperkem zaručeně nic nezkazíte. Ať už vsadíte na řetízek, náušnice, náhrdelník či prsten, krásnému šperku neodolá žádná. Pokud však chcete své polovičce darovat něco speciálněji, darujte jí romantický výlet nebo dovolenou. Vezměte ji na místo, na kterém ještě nebyla. Úspěch takového vánočního dárku je zaručen. Nebo chcete koupit raději na něco praktičtějšího? V tom případě doporučujeme robotický vysavač. Takový dárek ušetří vaší přítelkyni, nebo manželce čas a zbaví ji otravné domácí práce, vysávání.

Tipy na vánoční dárky pro dívky

S vánočními dárky pro dívky, to přece jen není až taková věda. Každou dívku zaručeně potěší dekorativní kosmetika, proto jí určitě nic nezkazíte. Stejně spolehlivý úspěch sklidí i pěkné, stylové oblečení, kabelka či boty. U tohoto typu dárku však musíme znát styl oblékání obdarované dívky. Každá holka také potěší různé doplňky z bižuterie na ruku či krk.

Tipy na dárky k Vánocům pro sourozence

Váš bratr nebo sestra se jistě potěší, když ho obdarujete stylovým náramkem na ruku. Ten může být z různých materiálů, ať už z kůže, oceli, stříbra nebo zlata… Stejně skvělým tipem na vánoční dárek pro sourozence je kniha. Zvolte žánr, který vašeho sourozence baví a úspěch je jistý. Pokud však chcete pro svého bratra nebo sestru vymyslet něco speciálního, darujte mu originální vánoční dárky, jako například adrenalinový zážitek. Je jen na vás, jestli zvolíte tandemový seskok z letadla, tandemový paragliding, nebo vyhlídkový let rogalem.

Pokud jsme vám při výběru vánočních dárku pro rodinu pomohli, jsme tomu nesmírně rádi. Nezapomínejte však na to, že podstatou Vánoc nejsou luxusní vánoční dárky, ale že Vánoce jsou v první řadě o čase stráveném v kruhu rodiny, než o materiálních věcech.

Zdroj obrázků: https://www.pinterest.cz/


Také by Vás mohlo zajímat:

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček?

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace…

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity…

Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 15 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost…

Ozdobené vánoční stromky

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Abychom Vám to usnadnili na Vánoce, tak jsme si připravili pro Vás trošku vánoční inspirace od našich zákaznic jako podle nich mají vypadat nejkrásnější vánočně stromky…

Přejít do obchodu
Oslavte s námi začátek léta
slevou 15% na všechno zboží skladem. Platí do 30. června.
x