Novinky 2023 – stylové vánoční stromky pro každého

Novinky 2023

Během Vánoc už od nepaměti naše domovy zdobí tradiční vánoční stromky. Chcete aby ve vašem interiéru zazářil moderní a stylový stromek, který vnese kromě vánoční atmosféry i nádech elegance?

I letos jsme si pro vás připravili seznam jedinečných novinek, které si nesmíte nechat ujít, protože jsou nepochybně „must have“ pro nadcházející sezónu.

Pro ty, kdo kráčejí s aktuálními trendy jsou tu bílé vánoční stromky, klasické zelené stromky, stylové mini vánoční stromky i úzké stromky pro menší prostory. Aby toho nebylo málo, máme pro vás kromě stromků i něco navíc v podobě vánočních Mikulášů, aby vánoční atmosféra ve vašich domovech byla dokonalá do posledního detailu.

Inspirujte se naším výběrem.

1. Bílé vánoční stromky, které vykouzlí jedinečnou zimní atmosféru

Tyto stromky mají opravdu elegantní a moderní vzhled. Pokud vám chybí chladná scenérie a zároveň hledáte noblesu, stromek z této kategorie je pro vás jako stvořený. Bílý stromek svým jedinečným vzhledem vnese kouzelnou atmosféru Vánoc do každé domácnosti. Pro výrazný akcent jsou bílé stromky aktuálním trendem.

2. Zelená klasika

Zelené stromky patří mezi nestárnoucí klasiku vánočních stromků. Oblíbené jsou pro jejich tradiční vzhled a nadčasovost. Zeleným větvičkám svědčí jakákoli výzdoba. Rozhodně nic nezkazíte, když zvolíte minimalistický, okázalý a extravagantní styl nebo barvy podle nejnovějších trendů. Zelený stromek dokáže zázraky a rozhodně upoutá pozornost.

3. Stylové mini vánoční stromky, které dotvoří atmosféru kamkoli se rozhodnete je umístit

Absolutní novinkou jsou umělé stromky v květináči, které se stávají velmi populárními. Hodí se kamkoli do domácnosti a zaručeně přinesou s sebou kousek Vánoc. Jsou vynikajícím řešením, pokud nemáte čas starat se o živý stromek.


Umělý vánoční stromek v květináči

Hitem posledních Vánoc se staly vánočně stromky v květináči a proto jsme se rozhodli že Vám nabídneme k prodeji umělý vánoční stromek v květináči který díky použití větviček s 3d jehličím vypadá jako živý vánoční stromeček.


4. Stylové úzké stromky

Jsou ideálním doplňkem a cení jej zejména ti, kteří si chtějí stylově ozdobit domov navzdory prostorovým omezením. Neexistuje přece nic kouzelnějšího než pohled na vyzdobený domov o Vánocích. Tak proč se omezovat?

5. Nadrozměrné a gigantické umělé stromky

Po dvouleté koronové odstávce výroby nadrozměrných stromků se opět do naší nabídky vracejí extra vysoké stromky. Najdete mezi nimi i nejoblíbenější modely jako 3D Smrk Exkluzivní a 3D Smrk Královský. Tyto stromky jsou nepřehlédnutelné a dokonale vyplní prostory s vysokými stropy jako jsou haly, nákupní centra, administrativní budovy nebo showroomy. Nadrozměrné stromky naleznete u nás nejen v různých provedeních, ale jsou dostupné dokonce i s LED osvětlením a můžete si je rychle a jednoduše ozdobit pomocí dekoračních balíčků.

6. BONUS vánoční Mikulášové pro dotvoření dokonalé vánoční výzdoby

Postavičky vánočních Mikulášů jsou vánoční dekorací, která pohladí nejen oko, ale i duši a vyčarují úsměv na nejednom obličeji. Různá provedení vám umožní sladit výzdobu do posledního detailu.


Mohlo by vás také zajímat:

Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 15 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost…

Umělé vánočné stromky

5 výhod umělých stromků, které vás navždy přesvědčí

Umělý vánočný stromek, nebo raději živý? Pokud si i vy každoročně kladete stejnou otázku a nemůžete se rozhodnout, jaký typ vánočního stromku si pořídit, pojďte se spolu s námi podívat na výhody, které vám koupě umělého stromku přinese.

Umělý vánoční stromeček

Jak na vánoční stromek, který s vámi přežije dekády?

Nechcete každý rok kupovat nový vánoční stromek? My vám poradíme, jak postupovat při výběru kvalitního vánočního stromku, jak se o něj správně starat a jak ho skladovat. Díky našim radám s vámi váš stromek dokáže přežít i celý život.

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity…

Přejít do obchodu