Netradiční ozdoby na vánoční stromek

Obchody a nákupní centra se prohánějí tím, který z nich je barevnější, nabízí více vánočních ozdob nebo různých vánočních dekoraci, vánočního osvětlení, a podobně. Co však kdybyste váš vánoční stromeček vyzdobili příští rok trochu jinak?

I vy si každý rok lámete hlavu nad tím, jak by měl vypadat váš vánoční stromeček nebo čím ho udělat letos opět o něco jiný?

Líbily by se vám pro změnu, například, retro vánoční ozdoby nebo jiné netradiční ozdoby na vánoční stromeček?

Zde je několik tipů od nás:

Retro vánoční ozdoby

Když říkáme retro, tak myslíme opravdu retro! Pamatujete si na vánoční koule a různé jiné tvary a barvy, které provázely vaše dětství u vás doma nebo třeba u vašich prarodičů. Opravdu krásný způsob, jak se vrátit do bezstarostných dětských časů prostřednictvím retro vánočního stromku.

Vintage styl ozdob na vánoční stromeček

Pokud se vám retro zdá příliš retro, možná budou pro vás to pravé vintage vánoční ozdoby s nádechem nostalgie. Takové vánoční dekorace budou skutečně výjimečné a zaručeně budete mít vánoční stromeček jako nikdy předtím.

Vánoční ozdoby se sušeného ovoce

Takové ozdoby mají hned několik výhod, samozřejmě vydrží pouze jednu sezónu, čili se vám už nikdy nestane, že budete mít stejný vánoční stromeček jako rok předtím, ale co je víc, krásně vám provoní místnost a vypadají velmi pěkně. Nejlepší je jejich zkombinovat s klasickými ozdobami, které dodají pravou vánoční atmosféru.

Možností, jak udělat Vánoce těmi nejkrásnějšími je skutečně mnoho. Nezapomínejte však, že žádná vánoční ozdoba vám nepřinese to, jak čas strávený s vašimi blízkými.


Pro více vánoční inspirace by vás mohly zajímat články:

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity…

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček?

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace…

Ozdobené vánoční stromky

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Abychom Vám to usnadnili na Vánoce, tak jsme si připravili pro Vás trošku vánoční inspirace od našich zákaznic jako podle nich mají vypadat nejkrásnější vánočně stromky…

Umělé vánočné stromky

5 výhod umělých stromků, které vás navždy přesvědčí

Umělý vánočný stromek, nebo raději živý? Pokud si i vy každoročně kladete stejnou otázku a nemůžete se rozhodnout, jaký typ vánočního stromku si pořídit, pojďte se spolu s námi podívat na výhody, které vám koupě umělého stromku přinese.

Přejít do obchodu