Netradiční ozdoby na vánoční stromek

Obchody a nákupní centra se prohánějí tím, který z nich je barevnější, nabízí více vánočních ozdob nebo různých vánočních dekoraci, vánočního osvětlení, a podobně. Co však kdybyste váš vánoční stromeček vyzdobili příští rok trochu jinak?

I vy si každý rok lámete hlavu nad tím, jak by měl vypadat váš vánoční stromeček nebo čím ho udělat letos opět o něco jiný?

Líbily by se vám pro změnu, například, retro vánoční ozdoby nebo jiné netradiční ozdoby na vánoční stromeček?

Zde je několik tipů od nás:

Retro vánoční ozdoby

Když říkáme retro, tak myslíme opravdu retro! Pamatujete si na vánoční koule a různé jiné tvary a barvy, které provázely vaše dětství u vás doma nebo třeba u vašich prarodičů. Opravdu krásný způsob, jak se vrátit do bezstarostných dětských časů prostřednictvím retro vánočního stromku.

Vintage styl ozdob na vánoční stromeček

Pokud se vám retro zdá příliš retro, možná budou pro vás to pravé vintage vánoční ozdoby s nádechem nostalgie. Takové vánoční dekorace budou skutečně výjimečné a zaručeně budete mít vánoční stromeček jako nikdy předtím.

Vánoční ozdoby se sušeného ovoce


Takové ozdoby mají hned několik výhod, samozřejmě vydrží pouze jednu sezónu, čili se vám už nikdy nestane, že budete mít stejný vánoční stromeček jako rok předtím, ale co je víc, krásně vám provoní místnost a vypadají velmi pěkně. Nejlepší je jejich zkombinovat s klasickými ozdobami, které dodají pravou vánoční atmosféru.

Možností, jak udělat Vánoce těmi nejkrásnějšími je skutečně mnoho. Nezapomínejte však, že žádná vánoční ozdoba vám nepřinese to, jak čas strávený s vašimi blízkými.


Také by vás mohly zajímat články:

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů tohoto roku

Moderní vánoční ozdoby

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím…

Jak ozdobit vánoční stromeček? Trendy pro rok 2020

Jak ozdobit vánoční stromeček
Jak ozdobit vánoční stromeček

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich zákaznic…

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Vánoce nám pomaličku již klepou na dveře a každá jedná z nás už pomaličku přemýšlí jaké vánoční ozdoby a dekorace použije na vánoční stromeček. Abychom Vám to usnadnili, tak…

Přejít do obchodu
PRODEJ SPOUŠTÍME 1. ZÁŘÍ 2020
Začínáme atraktivními předsezónními slevami. Nechte se překvapit.
x