Co pod stromeček ? 10 skvělých tipů na vánoční dárek

Vánoční dárek pod stromeček

I vám už došly nápady na vánoční dárky pod stromeček? Neustále přemýšlíte, čím obdarovat svou rodinu a blízké? My jsme se vám letošní výběr vánočních dárků rozhodli usnadnit a přinášíme vám 10 skvělých tipů na dárky, které vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři.

1. Kniha

Knihy pod stromeček jsou ideálním dárkem pro každého, kdo rád čte. Všichni vášniví čtenáři nám dají určitě za pravdu v tvrzení, že knih není nikdy dost. Pokud chcete svého blízkého obdarovat právě tímto typem dárku, je dobré, abyste věděli jaký žánr knih má dotyčný rád.

Knihy jako ideální dárek pro každého pod stromeček
Knihy jako ideální dárek pro každého pod stromeček

2. Kosmetika

Snad nejpreferovanější dárek pod stromeček je kosmetika. Každý z nás tak podvědomě očekává, že si pod stromečkem určitě nějakou tu kosmetiku najde. Pokud však nechcete aby byl váš dárek tuctový, zkuste sáhnout po nějaké kvalitní přírodní kosmetice, kterou nedostat v běžné drogerii. Ujišťujeme vás, že to bude vhodný dárek pod vánoční stromeček pro muže i pro ženu.

Kosmetika - dárek pod stromeček
Kosmetika – dárek pod stromeček

3. Parfém

Pokud chcete při výběru vánočního dárku vsadit na jistotu, sáhněte po parfému. Kvalitní parfém zaručeně potěší muže i ženy v každé věkové kategorii. Abyste předešli tomu, že se vůně parfému který vyberete nebude dotyčnému líbit, je vhodné si předem zjistit jaký druh vůně používá. Ideální je, pokud znáte samotnou značku jeho oblíbeného parfému.

Parfém jako vánoční dárek
Parfém jako vánoční dárek

4. Kabelka

Právě kabelka je ideálním vánočním dárkem pro ženy. Pokud znáte vkus dámy, kterou chcete obdarovat, máte problém s vánočním dárkem vyřešen. Aby byl váš dárek v podobě kabelky originální, můžete vsadit na různé jedinečné ,,handmade” kabelky, případně limitované edice kabelek.

Kabelka jako ideální dárek pro ženu pod stromeček
Kabelka jako ideální dárek pro ženu pod stromeček

Vánoční věnce

Nabízíme vám kvalitní vánoční věnce vhodné jako dekorace na stůl, na dveře, či na zavěšení kdekoliv na stěnu. Adventní vánoční věnce jsou dostupné v různých moderních provedeních: zelené, bílé, zasněžené či s 3D jehličím, které jsou k nerozeznání od živých věnečků.


5. Šperky a hodinky

Nesmírně vhodným a oblíbeným vánočním dárkem pro ženy i muže jsou různé druhy šperků či náramkových hodinek. Náušnice, prsteny, řetízky, náramky či hodinky jsou dostupné v různých cenových relacích, proto si vybere určitě každý. Cena šperků se samozřejmě odvíjí od značky a materiálu ze kterého jsou vyrobeny.

Troje hodinky v různých barevných provedeních
Hodinky jako ideální dárek pod stromeček

6. Oblečení

Vánoční dárek v podobě oblečení doporučujeme kupovat opravdu jen pro ty nejbližší. Problémem u tohoto typu dárků se stává zejména nesprávně odhadnuta velikost oblečení. I přesto, je však oblečení velmi oblíbeným vánočním dárkem. Pokud chceme blízkého obdarovat právě takovým dárkem, ať už se bude jednat o jedinečné limitované kousky, nebo klasickou konfekci, měli bychom znát kromě jeho konfekční velikosti i styl oblékání který preferuje.

Svetr s vánoční tématikou jako dárek pod stromeček
Svetr s vánoční tématikou jako dárek pod stromeček

7. Hračky a společenské hry

Hračky pod stromeček, jsou oblíbeným dárkem zejména pro nejmenší. Zřejmě každý rodič ví, po jaké hračce jeho ratolesti touží, proto při výběru vánočních dárků nemají problém. Horší je to u vzdálenějších příbuzných, kteří chtějí hračkou obdarovat své nejmenší rodinné příslušníky. V tomto případě doporučujeme poradit se s rodiči dítěte, kteří vám jistě při výběru dárku pomohou. Velmi vhodným dárkem jsou také společenské hry, které potěší nejen děti, ale i dospělé.

Společenská hra jako dárek pod stromeček
Společenská hra jako dárek pod stromeček

Full 3D vánoční stromek

Full 3D vánoční stromky (100% 3D) jsou tvořeny výhradně 3D jehličím a tak dokonale imitují živý stromeček. 100% 3D vánoční stromek představuje to nejluxusnější a nejmodernější co trh nabízí. Větvičky s 3D měkkým jehličím jsou vyráběny z nejkvalitnějších PE (polyethylen) materiálů za pomoci nejnovějších technologií.


8. Elektronika

V současné technické době se elektronické vánoční dárky těší velké oblibě. Ať už se jedná o různé notebooky, tablety, mobilní telefony, elektronických pomocníků do domácnosti, nebo herní konzole, takový dárek potěší snad každého s výjimkou našich prarodičů.

Bílé sluchátka, černé repráky, hra nintendo, telefon jako dárek pod vánoční stromeček
Elektronika jako dárek pod stromeček

9. Dovolená nebo výlet

V dnešní době, kdy máme téměř neomezené cestovatelské možnosti a letecké společnosti nabízejí letenky za opravdu nízké ceny, je skvělým vánočním dárkem dovolená či výlet. Na víkend do Paříže, Londýna, nebo jiné metropole? Nebo si vychutnávat odpočinek na sluncem vyhřáté pláži? Takový jedinečný cestovatelský dárek potěší zaručeně každého.

Krásné tyrkysově modré moře s ostrovem a palmami
Dovolená jako dárek pod vánoční stromeček

10. Zážitek

Pokud vás už omrzely klasické vánoční dárky v podobě kosmetiky či oblečení a chcete svému blízkému darovat něco nezapomenutelného, darujte mu zážitek. Ať už se bude jednat o vyhlídkový let balónem, seskok s padákem, sjíždění řeky, případně poukaz na exotickou masáž, můžete si být jistý, že takový dárek bude netradiční a jedinečný.

Kolem 17 horkovzdušných balónů v různých barevných provedeních nad krásnou přírodou.
Let balónem jako vánoční dárek pod stromeček

Mohly by vás také zajímat články:

Jak ozdobit vánoční stromeček

Jak ozdobit vánoční stromeček?

Jaké jsou trendy ve výzdobě vánočního stromku? Jak letos ozdobit vánoční stromeček? Přinášíme vám zajímavé inspirace a trendy pro rok 2020 přímo od našich zákaznic, díky kterým poznáte ty nejoblíbenější barevné variace…

Moderní vánoční ozdoby

Moderní vánoční ozdoby na stromeček – top 10 trendů

I když většina lidí začíná řešit vánoční ozdoby na stromeček až v předvánočním adventním období, vánoční trendy jsou určeny již dlouhé měsíce před tím. Výrobci a prodejci vánočních dekoraci na stromeček představují nejnovější hity…

Ozdobené vánoční stromky

Vánoční stromky ozdobené našimi zákazníky

Abychom Vám to usnadnili na Vánoce, tak jsme si připravili pro Vás trošku vánoční inspirace od našich zákaznic jako podle nich mají vypadat nejkrásnější vánočně stromky…

Umělé vánoční stromky 3D

Umělé vánoční  stromky 3D jsou HIT posledních let. Použité 3D jehličí neopadává a je k nerozeznání od živého. Více než 15 exkluzivních druhů jen u nás. Každý náš 3D stromek nabízí prvotřídní vzhled, tvarovou a barevnou dokonalost…

Přejít do obchodu