Výhody nákupu u nás

Ptáte se proč byste měli nakoupit právě u nás?

V dnešní době se často stává, že zákazník není na prvním místě. U nás se nemusíte bát. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte nákupem u nás. Dobře víme, že každý zákazník má na výběr a o to víc si vážíme každého zákazníka, který vsadí právě na nás a naše umělé vánoční stromky. Vánoce jsou možná nejdůležitější svátek v roce a naším cílem je zjednodušit Vám nákup vašeho vánočního stromku a tím přispět k Vaší vánoční pohodě. Přeplněné nákupní centra, problémy s parkováním, zasněžené cesty. Tomu všemu se díky nám víte vyhnout.

Naší největší snahou je dodat Vám stromek co nejrychleji a samozřejmě včas. Proto naše stromky doručujeme do dvou pracovních dnů a zároveň garantujeme dodání do Vánoc pokud si stromeček objednáte do 14. prosince.

Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Jakékoliv dodatečné požadavky stačí uvést ve Vaší objednávce jako poznámku a o ostatní se už postaráme. Li například objednat dnes ale stromeček doručit až o týden? Žádný problém.

Chcete Váš stromeček objednat na firmu nebo chcete jen uvést rozdílné adresy pro doručení a fakturaci? Žádný problém.

Máme již více než 24000 spokojených zákazníků a naše recenze, na které jsme opravdu hrdí mluví samy za sebe. Přesvědčte se sami.

Za kvalitu našich stromků ručíme a v případě, že nejste se stromečkem spokojeni stále nám ho můžete vrátit pokud je stromek v nepoškozeném stavu. Pro tento účel jsme zveřejnili formulář pro odstoupení od smlouvy, který najdete zde. Na odstoupení od smlouvy máte 14 dnů ode dne objednávky.

V případě jakýchkoliv dalších otázek spojených s našimi produkty či službami nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás – zákazníky.

 

Předsezonní prodej, slevy až 25%
Platí pouze do vypršení časomíry
x